תיקון מסך שעון אפל ווטש 5

שעוני אפל ווטש של אפל הם מהשעונים החכמים היקרים ביותר בשוק, אך כמובן שיש לכך לא מעט סיבות. לדעת לא מעט אנשים (בעיקר אלה שמכורים למוצרים של אפל), מדובר על השעון הטוב ביותר בעולם עם העיצוב המרשים ביותר.

אם תדעו לסנכרן אותו בצורה נכונה עם האייפון שלכם, תוכלו להגיע למצב שאתם מעודכנים כמעט בכל דבר ויכולים לעשות זאת בכל רגע נתון. אך לא פעם תצטרכו לקבל תיקון מסך לשעון אפל ווטש 5, אם את צריכים לתקן את המסך של השעון שלכם אנו במעבדת סלפי נשמח לספק לכם את התיקון המקצועי והאפקטיבי ביותר עבורכם.

תיקון החלפת מסך לאפל ווטש 5 בסלפי
האפל ווטש 5 שלך צריך מסך חדש? בסלפי נתקן לך את השעון עם מסך מקורי 100%

בסלפי ניתן לתקן גם את ה Apple watch 5

מעבדת סלפי היא מעבדה לתיקון אפל ווטש מקצועית ומיומנת. במעבדה תוכלו לתקן שירות של תיקון מסך Apple Watch 5 בכל הגדלים. אני מבצעים החלפת מסך גם לשעונים בגדלים של 40 ו- 44 מ״מ. כך שאצלנו אתם מקבלים את המענה הטוב והאידיאלי ביותר בתחום הזה. כך תוכלו לדעת שאתם נמצאים בידיים המקצועיות ביותר.

החלפת מסך לשעון אפל ווטש 5 זה לא דבר שאתם יכולים לקחת לגביו סיכון, בוודאי ששילמתם סכום כל כך גדול על השעון וכעת אתם צריכים לתקן לו את המסך. הפתרון הטוב ביותר הוא לפנות למעבדה אשר מתמחה בתיקונים מהסוג הזה, ואנו במעבדת סלפי בהחלט עונים על ההגדרה הזאת בצורה הטובה והאידיאלית ביותר.

כמה ייעלה לי לתקן או להחליף את מסך השעון Apple watch 5?

אז כעת נעסוק אולי בשאלה החשובה ביותר, כמה באמת תצטרכו לשלם על תיקון מסך לשעון האפל ווטש שלכם? בוודאי אתם יכולים לנחש כי מדובר בהוצאה לא קטנה, אך עדיין חשוב שתעשו אותה על מנת שתוכלו ליהנות מכל היתרונות של השעון שלכם.

שעון אפל ווטש 5 של אפל מגיע עם מסך OLED מתקדם במיוחד, כך שאתם צריכים לקבל את התיקון שיסייע לכם לחזור להשתמש בשעון כמו פעם. העלות של החלפת המסך יכולה לנוע בין 1000-1500 שקל, על מנת שנוכל לספק לכם הצעת מחיר מדויקת תוכלו לפנות אלינו למעבדת Cellfi.

איך להימנע מתיקוני מסך?

בוודאי הבנתם כי ההוצאה הכספית על תיקון מסך לשעון אפל ווטש 5 איננה נמוכה בכלל, ולכן אתם צריכים לנקוט במשני זהירות על מנת להגן על המסך של השעון שלכם. ראשית ההמלצה שלנו היא שתורידו את השעון כאשר אתם חושבים שהוא יכול להיות בסכנה, כך תוכלו לשמור עליו בצורה אפקטיבית יותר.

בנוסף אצלנו במעבדת סלפי, מעבדת אפל מוסמכת תוכלו למצוא מגן מסך לשעון האפל ווטש שלכם. בדיוק כמו שאתם מגנים על המכשיר הסלולרי שלכם, כך תוכלו להגן גם על השעון שלכם דבר שיגרום לכם להיות הרבה יותר רגועים.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט