תיקון אייפד

כאשר בוחנים היום איזה סוג של טאבלט הוא הנמכר ביותר בכל העולם, קשה שלא לשים לב כי האייפד של אפל נמצא בליגה אחרת לעומת כל שאר הטאבלטים. יש לכך כמה סיבות ראשית בגלל האיכות הבלתי מתפשרת של חברת אפל, ובנוסף כי מדובר על הטאבלט הראשון בעולם שפרץ את כל השוק.

אך ישנן מספר תקלות נפוצות מאוד במכשירי האייפד שיחייבו אתכם לחפש מעבדת אייפד שתבצע עבורכם את התיקון. מיד לאחר שתזהו כי מדובר בתקלה רצינית לא תהיה לכם ברירה אלא לפנות למעבדה לתיקון אייפד על מנת שתוכלו להחזיר את המכשיר לתפקודו הרגיל. אז מהן אותם תקלות נפוצות שמחייבות תיקון אייפד? כל התשובות נמצאות כאן:

תיקון מכשירי ipad במעבדת סלפי
אנו בסלפי מתקנים את כל סוגי התקלות באייפדים השונים

אז מה הם התקלות הנפוצות ביותר במכשירי ה- iPad השונים?

החלפה או תיקון מסך לאייפד

אין מה לעשות, בגלל שאתם משתמשים כל כך הרבה באייפד שלכם לא מן הנמנע כי יבוא יום שהמסך ישבר. בין אם מדובר על טעות שלכם או אפילו על מצב שבו לא שמתם לכך לב. במקרה כזה תהיו חייבים לבצע תיקון מסך לאייפד שיתבצע במעבדת אייפד מקצועית.

חשוב מאוד שתשימו לב למספר אלמנטים כאשר אתם מגיעים למעבדה שתתקן לכם את המסך. קודם כל תוודאו כי אתם מקבלים מסך מקורי, מסך של חברת אפל שיספק לכם את אותה תמורה כמו המסך הישן. בנוסף אתם צריכים לוודא שיש לכם אחריות על התיקון כולו, ואם תהיה בעיה תוכלו לגשת למעבדה על מנת לקבל פתרון.

תיקון או החלפת שקע טעינה לאייפד

אם האייפד שלכם לא נטען כמו שצריך או לא נדלק לאחר שאתם מנסים להטעין אותו, יכול להיות שאתם צריכים לגשת למעבדה לתיקון אייפד על מנת לקבל תיקון שקע טעינה לאייפד. אך קודם כל מומלץ לוודא כי הבעיה לא מגיעה מכיוונו של המטען שלכם שעושה את כל הצרות.

אם המטען שלכם תקין, תוכלו לגשת למעבדת סלפי על מנת לקבל תיקון שקע טעינה ברמה הגבוהה ביותר. תיקון לאייפד זה לא משחק ילדים, בוודאי כאשר מדובר על תיקון שקע טעינה שהוא חשוב במיוחד. תשתדלו לוודא כי אתם מקבלים מחיר אטרקטיבי ואחריות מלאה על כל התיקון שבוצע.

החלפת סוללה לאייפד 

ישנם שתי מצבים שכיחים שיחייבו אתכם להחליף את הסוללה באייפד שלכם, הראשון הוא מצב שבו הסוללה נגמרת במהירות (מצב שכיח יותר) והשני הוא מצב שבו הסוללה בכלל לא נטענת. אם ווידאתם כי שקע הטעינה תקין, ככל הנראה הסוללה במכשיר היא מקור הבעיה.

תיקון סוללה לאייפד יחייב אתכם לגשת למעבדת אייפד מנוסה אשר תבצע את ההחלפה עבורכם. על מנת להחליף סוללה לאייפד יש צורך לפתוח את גב המכשיר, וצריך לעשות זאת במקצועיות. אצלנו במעבדת סלפי תוכלו למצוא את הטכנאים המיומנים ביותר ואת אנשי המקצוע האדיבים ביותר – שמחכים לתת לכם שירות.

מה התיקון שאתם צריכים?

תיקון שקע טעינה אייפד

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

איזה iPad אתם צריכים לתקן?

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט