החלפת סוללה אייפד 2

חברת אפל העולמית משדרגת את המוצרים שלה בכל גרסה וגרסה, גם באייפד 2 החברה עשתה מספר שדרוגים שאחד מהם הוא סוללת הליתיום במכשיר אשר מספיקה לעשר שעות עבודה.

הסוללה היא סוללה חזקה מאוד ולרוב לא אמורות להיות לה תקלות מרובות, אך יש מספר תקלות בלתי נמנעות שעלולות לקרות ומצריכות אתכם לבצע תיקון לאייפד 2 שלכם במעבדה מקצועית. בעמוד זה נדבר על מהי סוללת ליתיום, איך ניתן להאריך את חיי הסוללה ומהם התקלות הנפוצות שיכולות להיות לה שבעקבותיהן תצטרכו להחליף סוללה באייפד 2.

החלפת סוללה עבור אייפד 2 בסלפי
החלפת בטריה באייפד 2 - עם סוללה מקורית בלבד

מהי סוללת ליתיום?

סוללת ליתיום היא סוללה חזקה חד פעמית. כלומר היא ניתנת לשימוש ארוך ולאחר זמן די ארוך נחלשת. סוללה כזו יכולה להספיק להרבה מאוד זמן ויש לה קיבולת שמחזיקה לפחות לשלוש שנים בשימוש נכון. בגלל שאורך הסוללה מספיק לזמן רב משתמשים בה הרבה במכשירים חשמליים עדינים כמו אייפדים וסמארטפונים.

כאשר חיי הסוללה מתחילים להיגמר אתם תתחילו לראות תקלות וכנראה שתצטרכו לגשת למעבדה לתיקון אייפד על מנת להחליף את הסוללה ובכל מקרה כאשר יש לכם כל תקלה באייפד כמו לדוגמא החלפת סוללה, כדאי לגשת למעבדה מקצועית להחלפת סוללה של אותו הדגם של האייפד שברשותכם.

איך ניתן להאריך את חיי הסוללה באייפד 2 שלי?

הדרך הטובה ביותר להאריך את חיי הסוללה באייפד שלכם היא למעשה לא לתת לה להיגמר עד הסוף. כלומר, כאשר האייפד עומד על סוללה של עשר אחוז, זה בדיוק הזמן הנכון לגשת להטעין אותו. אם תקפידו על כך, בהחלט תצליחו לשמור על סוללת הליתיום שלכם זמן ארוך יותר.

קורוזיה בסוללת הליתיום 

קורוזיה היא תופעה כימית שנוצרת כאשר נכנסים למכשיר מים או לחות. מים או לחות יכולים להיכנס בקלות דרך שקע הטעינה שלכם היישר לאזור של הסוללה. במצב כזה, סוללת המכשיר מקבלת קורווזיה בחלקים ממנה והיא מתחילה להתחמצן.

מצב זה למעשה הורס את הסוללה והיא לא מאריכה זמן. אם ידוע לכם שנכנסה לכם לחות לסוללה, זה הזמן לגשת אלינו למעבדת סלפי ולהחליף אותה לסוללה חדשה.אנו נדאג להחליף את הסוללה למקורית ולהחזיר לכם האייפד לשימוש. במעבדה שלנו יש טכנאים מוסמכים אשר מכירים היטב את התקלות השונות ויוכלו לבצע את התיקון באופן אמין.

סוללה שלא נטענת עד הסוף או נגמרת מהר

התופעה של סוללה שלא נטענת עד הסוף מוכרת מאוד למעבדות לתיקון אייפדים. זה קורה כאשר יש שחיקה של הסוללה ובדרך כלל לאחר כשנתיים מיום קניית המכשיר. אך אין זה אומר שהאייפד שלכם מקולקל מעכשיו, זה רק אומר שתצטרכו לגשת למעבדה ולבצע החלפת סוללה ל- ipad 2 שלכם. החלפת בטריית המכשיר במעבדה תאפשר לכם להמשיך להשתמש באייפד ממש כמו בהתחלה.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט