החלפת מסך אייפד 2

אחת התקלות היותר נפוצות במכשירי סמארטפונים ואייפדים הם נזק למסך. זה יכול להיות כתוצאה מנפילה חזקה או ממספר נפילות קלות אשר יוצרות שריטות וסדקים. זוהי גם התקלה הנפוצה ביותר באייפד 2 של חברת אפל. במצבים האלו בדרך כלל תזדקקו להחלפת מסך של אייפד 2.  בעמוד זה אנו נסביר לכם ממה מורכב המסך, איך מתבצע תהליך תיקון לאייפד 2 שבמהלכו תתבצע ההחלפה או תיקון המסך, וכמה עשוי לעלות לכם השירות.

החלפת מסך אייפד 2 במעבדת סלפי
לתקן או להחליף את המסך באייפד 2 - רק עם רכיבים מקוריים

ממה מורכב המסך?

לחברת אפל היה חשוב ליצור בגרסת האייפד 2 מסך איכותי וחלקים איכותיים, כאלה שאין בהם הרבה תקלות. המסך של אייפד 2 מורכב משני מסכים עיקריים: האחד הוא מסך ה- LCD דרכו למעשה אתם רואים את תצוגת האייפד והמסך השני הוא מסך הטאצ' המאפשר לכם את המגע. המסכים יושבים אחד על השני, כאשר מסך ה-LCD הוא המסך הפנימי ומסך הטאצ' הוא המסך החיצוני.

כאשר יש צורך בתיקון או החלפה של אחד המסכים, יש להבין כי פתיחה שלהם כדאי לעשות רק במעבדת תיקון אייפד. הסיבה העיקרית היא שרק במעבדת תיקונים אשר מורשית להחליף חלקים של אפל, תוכלו להמשיך ולקבל מחברת אפל את האחריות על המכשיר והסיבה השניה היא שרק מעבדת שירות אייפד מקצועית תדע לפתוח את המסכים מבלי להוסיף עוד נזקים.

איך מתבצעת החלפת המסך במעבדה?

במעבדת אייפד מקצועית ידאגו לבצע החלפת מסך ל- iPad 2 שלכם. זהו פרט שיגידו לכם טכנאי המעבדה בדרך כלל, אך חשוב לוודא זאת איתם לפני פתיחת המסך והחלפתו. בדרך כלל מעבדה שאינה מקצועית ואינה מורשית להחליף חלקים של אפל, גם לא תהיה מוסמכת על ידם ולכן בידקו זאת היטב.

טכנאי מוסמך במעבדה יאבחן היטב את התקלה ויבין קודם כל האם התיקון הוא באחד המסכים או בשניהם. לאחר האבחון, יסביר לכם מה הוא הולך לעשות ויתן לכם גם הצעת מחיר. רק לאחר שהחלטתם שאתם מעוניינים לבצע את התיקון, הטכנאי יבצע אותו. את ההחלפה עושים עם מכשור טכנולוגי מתקדם. בכל מקרה חשוב שתדעו כי החלפות של חלקים באייפד חשוב לעשות מאותו הדגם. זו יכולה להיות החלפת סוללה של אותו הדגם או החלפת שקע טעינה.

כמה יעלה לי להחליף מסך של iPad 2?

עלות החלפת מסך של אייפד 2 לרוב תנוע בטווח המחירים של 400 שקלים ועד 700 שקלים. המחיר נקבע על פי סוג המסך שצריך להחליף, עלות הדגם המקורי ועלות העבודה.

טווח המחירים משתנה ממעבדה למעבדה. אצלנו במעבדת סלפי מתחייבים למחירים הוגנים עבור הלקוחות שלנו. כמו כן, אין אנו מתפשרים על איכות התיקון והטכנאים אצלנו הם טכנאים מוסמכים בעלי ניסיון רב של שנים. אנו נתקן לכם את האייפד ונחזיר אותו שלם כפי שהיה.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט