תיקון אייפד 3

אייפד 3 זו הגרסה השלישית של האייפדים מבית היוצר של אפל אשר בכל גרסה משתכללת יותר ויותר. זהו אייפד עם סוללה חזקה, מעבד כפול עם ארבע ליבות ושתיי מצלמות איכויות  5 מגה פיקסל מקדימה ומאחור.

מערכת ההפעלה של מכשיר האייפד 3 היא מערכת iOS 5 שמאפשרת תפעול של המון תכונות במכשיר זה, אך למרות כל החידושים המיוחדים והאיכות הטובה, עדיין מדובר במכשיר חשמלי אשר גם בו יש לעיתים תקלות שלא ניתן ולא מומלץ לתקן בבית. תיקון לאייפד 3 מומלץ וכדאי לעשות רק במעבדה מקצועית. במאמר זה אנו נסביר על התקלות האפשריות במכשיר, איפה אפשר לתקן אייפד 3 באופן מקצועי וכמה זה יכול לעלות לכם.

תיקון אייפד 3 במעבדת סלפי
תקלות במכשיר ipad 3? בסלפי נתקן את המכשיר עם רכיבים מקוריים בלבד

התקלות הנפוצות ב- iPad 3

האייפד הפך להיות כלי עבודה נצרך בקרב רבים, התכונות שבו מאפשרות לכם לעשות המון פעולות שהייתם עושים במחשב, כך למעשה אינכם צריכים להיסחב עם מחשב נייד לכל מקום. בגלל שהשימוש באייפד הוא נרחב התקלות שקורות בו הן יומיומיות. ובמקרים אלו סביר שנצטרך לפנות למעבדה לתיקון אייפד אשר מכירה היטב את המכשיר ויודעת להחליף את הרכיבים במכשיר לרכיבים מקוריים של חברת אפל.

התקלה הנפוצה ביותר היא כמובן שבר, סדק או שריטות במסך. המסך הוא החלק הכי חשוף במכשיר והוא עדין מאוד, לכן תקלות מסוג זה קורות המון. תקלה נוספת היא בסוללה אשר עלולה להישחק או לקבל קורוזיה והתקלה האחרונה והנפוצה ביותר היא בעיה בשקע הטעינה. אלו התקלות הנפוצות ביותר, תקלות מעבר לכך הן בדרך כלל מסובכות יותר ובמעבדת שירות אייפד יכול להיות שימליצו לכם להחליף אותו.

מה התיקון שאתם צריכים?

איפה כדאי לתקן מכשירי אייפד?

אייפד 3 הוא מכשיר שייצרה חברת אפל. אפל דואגת שלמכשירים שלה יהיו רכיבים איכותיים מאוד, עם זאת הרכיבים מיוצרים אך ורק למכשירי אפל ולכן בעת תקלה ניתן להחליף במכשיר רק לרכיבים מקוריים.

חברת אפל נותנת עבור הלקוחות שלה תעודת אחריות, תעודה זו תהיה מבוטלת במידה ופתחתם את המכשיר במעבדה שאינה מוסמכת לתיקון מכשירי אפל. לכן, כאשר אתם מחפשים מעבדה מקצועית לתיקון האייפד שלכם, תדאגו שהמעבדה מוסמכת לתקן מכשירי אפל. מעבדת סלפי היא מעבדה אשר מוסמכת לטפל במכשירי אפל, והיא עושה החלפות מסכים עבור ipad 3 וגם החלפת סוללה מאותו הדגם. במעבדת סלפי לא יערבבו לכם רכיבים ממכשירים בגרסאות שונות.

כמה יעלה לתקן תקלות באייפד 3 שלי?

עלות תיקון של אייפד 3 תיקבע על פי סוג התיקון, חלקי החילוף וזמן העבודה. לרוב טווח המחירים נע בין 400 שקלים ל- 800 שקלים וזה משתנה על פי התקלה שתגיעו איתה. במעבדה לתיקון אייפד יאבחנו היטב את התקלה ועל פי זהיקבעו את המחיר שתשלמו.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט