החלפת סוללה אייפד 3

באייפד שלוש יש סוללה חזקה מאוד אשר נקראת סוללת ליתיום יון. זו כיום הסוללה החזקה ביותר שקיימת כיום עבור מכשירי אייפד וסמארטפונים. היא מחזיקה לזמן רב גם מבחינת הביצועים וגם מבחינת אורך חייה, אך בשלבים מסוימים ובאי שמירה עליה, לעיתים תצטרכו לתקן את האייפד 3 ולבקש החלפת מסך במעבדה. במכשירים חשמליים מסווג אייפד ואייפונים זה דבר מקובל ונפוץ לאחר זמן מה שהשתמשתם במכשיר, לרוב יהיה מדובר בתקופה של שנתיים.

בעמוד הבא נפרט לגבי פעולות התיקון או ההחלפה לסוללת האייפד 3, כולל מספר אזהרות בטיחות ואיפה כדאי לכם לבצע את תיקון הסוללה של המכשיר שלכם.

החלפת סוללה אייפד 3 במעבדת סלפי
החלפת בטריה תקולה עבור אייפד 3? סלפי ייבצעו החלפת סוללה מקורית לאייפד שלכם

אזהרות בטיחות חשובות לסוללת ליתיום יון

אחת האזהרות החשובות ביותר שמתריאה עליהם חברת אפל באשר לסוללת הליתיום יון היא החלפה של הסוללה באופן עצמאי. חברת אפל מסבירה כי החלפה עצמאית של הסוללה עלולה לגרום להתחממות המכשיר או שריפה שלו ועל כן מדובר בסכנה גדולה מאוד.

ההמלצה של החברה היא לגשת לחברת אפל או למעבדת תיקונים לאייפד 3 אשר הוסמכה לתת שירות למכשירי אפל. כמו כן, אין לזרוק את הסוללה לפח רגיל, אלא לתוך פח מיחזור אשר מיועד עבור סוללות. בנוסף ממליצה החברה לשמור על הסוללה בעזרת טעינה נכונה עם כבר מקורי וייעודי לטעינת הסוללה במכשיר האייפד 3. חשוב מאוד לשים לב להוראות החברה ובעת הצורך לגשת למעבדת שירות לאייפד 3. את ההוראות המפורטות ניתן לקרוא כמובן באתר של חברת אפל העולמית ובחוברת ההסברה שקיבלתם עם האייפד 3 שלכם. קיראו את חוברת ההסברה בעיון על מנת שתדעו איך להתנהג נכון עם הסוללה ולשמור על חייה.

איפה מחליפים סוללה ל- iPad 3?

המקום הנכון ביותר לבצע את החלפת הסוללה הוא כמובן במעבדת תיקוני אייפד מקצועית. מעבדה כזו למעשה תבצע החלפת סוללה לאותו הדגם של האייפד שלכם ולא תערבב עם סוללות אשר מתאימות לדגמים אחרים.

מעבדה כזו היא סלפי, אשר מבצעת באופן מוסמך החלפות לרכיבים של מוצרי אפל כמו אייפד 3. במעבדה זו טכנאים מוסמכים בעלי תעודה. הם מכירים היטב את מכשירי האייפד על כל סוגיהם ויודעים מהם הרכיבים היעודיים. הטכנאים יאבחנו את התקלה בסוללה ויחליטו האם יש צורך בהחלפה שלה. כמובן שהם יסבירו לכם בדיוק את התקלה ולמה יש צורך בהחלפה.

כמה יעלה לי החלפת הסוללה?

מחירי החלפת סוללה לאייפד 3 נעים בין 170 שקלים ל – 300 שקלים. מחירים אלו כוללים גם את הסוללה עצמה וגם את ההחלפה. המחיר משתנה בטווח הזה בין מעבדה למעבדה. רוב המעבדות הטובות יתנו מחירים ממוצעים ונוחים. מעבדת Cellfi מאפשרת ללקוחותיה מחירים טובים עבור החלפת סוללה לאותו דגם. אנו נשמח לתת לכם שירות אמין, מקתועי ומהיר על יד טכנאים מוסמכים.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט