החלפת מסך אייפד 3

אייפד הוא למעשה מכשיר הדגל של חברת אפל, כך גם אייפד 3 שלהם. האייפד משמש אנשים רבים בעבודתם או לצורך שימושים חוויתיים ולמעשה הוא תחליף נהדר וקמפקטי למחשב הנייד.

אנשים מסתובבים עם האייפד בכל מקום ולכן הוא צפוי לתקלות רבות כמו שברים או סדקים במסך האייפד שלעיתים ידרוש מהם לבצע תיקון לאייפד 3 שלהם באחת מן מעבדות האייפד המקצועיות. בעמוד זה אנו נסביר על המצבים ומתי כדאי לגשת להחליף מסך עבור האייפד בגרסת 3.

החלפת מסך אייפד 3 בסלפי
לתקן או להחליף את המסך באייפד 2 - רק עם רכיבים מקוריים

שבר במסך ה – LCD 

אייפד 3 מורכב משני מסכים. אחד המסכים הוא ה -LCD . זהו המסך הפנימי והוא אחראי על התצוגה שאנו רואים על גבי האייפד. על מנת להגיע למצב של שבר במסך ה – LCD צריך מכה או נפילה דיי חזקה. במעבדת תיקון אייפד ידעו לאבחן האם השבר הגיע למסך ה -LCD  שלכם.

אך דעו כי מצב של שבר במסך זה הוא פחות נפוץ בגלל שזהו המסך הפנימי יותר והוא פחות חשוף. בכל מקרה במעבדת תיקונים לאייפד 3 ידעו לומר לכם לפני התיקון האם גם מסך ה – LCD נפגע.

שבר במסך הטאצ'

שברים וסדקים נפוצים מאוד במסך הטאצ'. מסך זה אחראי על היכולת שלכם לבצע פעולות בעזרת מגע. מסך הטאצ' הוא המסך הראשון והוא זה שחשוף אלינו ובשל כך חשוף הרבה יותר לנפילות.

כאשר יש שבר במסך, לרוב זה יהיה במסך הטאצ'. שבר במסך הטאצ' הוא שבר שלעיתים יהיה מאוד קטן ולא יגרום לנזק בטאצ' עצמו, אבל חשוב מאוד כן ללכת להחליף מסך של אותו דגם אייפד שלכם במהרה מהסיבה שנפילה נוספת עלולה לגרום בהמשך לנזק כפול גם במסך ה-LCD , לכן אל תזניחו את מסך הטאצ' גם אם למגע של הטלפון לא נגרם נזק בעקבות הנפילה.

איפה כדאי להחליף מסך של iPad 3?

המקום הטוב ביותר להחליף בו את מסך האייפד 3 שלכם הוא במעבדה מקצועית. הסיבה לכך טמונה בעובדה שברגע שמעבדה שאינה מוסמכת לטפל במוצרי אפל פותחת את מכשיר האייפד שלכם, האחריות של החברה לא תקפה. לכן חשוב שתגשו למעבדה מקצועית ומוסמכת אשר תבצע תיקון או החלפת מסך האייפד 3 ותכיר את המכשיר בצורה מושלמת אצלנו במעבדת סלפי יתנו לכם שירות מקצועי ואיכותי הכולל אבחון התקלה ובדיקה של טכנאי מוסמך. כמו כן, הטכנאים שלנו לא יפתחו את האייפד שלכם מבלי להיות בטוחים במהלך התיקון.

לסיכום, התקלה הכי נפוצה באייפד 3 היא כמובן שבר במסך. שברים במסכי האייפד שלכם מתקנים אך ורק במעבדה מקצועית ולא מנסים לפתוח את האייפד בבית. פתיחה של האייפד באופן עצמאי תגרום לכך שתאבדו את האחריות על המכשיר של חברת אפל. לכן גשו למעבדת סלפי והחליפו את המסך שלכם.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט