החלפת מסך אייפד 9.7 פרו

כמה פעמים המסך של המכשיר הסלולרי שלכם נשבר? ככל הנראה יותר מפעם אחת, ולכן לא מן הנמנע כי תצטרכו להחליף מסך גם באייפד פרו שלכם ביום מן הימים. כמובן שישנן לא מעט דרכים שבהן תוכלו לשמור על המסך, אך לפעמים מספיקה חוסר תשומת לב קטנה והמסך נשבר. החלפת מסך לאייפד פרו 9.7 מחייבת אתכם לשים לב למספר קריטריונים חשובים, כאלה שבלעדיהם אותו תיקון מסך ל-iPad Pro 9.7 לא יהיה שווה דבר.

אנו במעבדת סלפי עושים את מירב המאמצים על מנת לספק לכם את כל הסיבות שתבחרו בנו. אנו מעסיקים טכנאים מקצועיים, כאלה שיספקו לכם תיקון מסך לאייפד פרו 9.7 ברמה הגבוהה ביותר. כי אצלנו תיקון האייפד שלכם זוהי מומחיות, ואתם יכולים להיות בטוחים בכך.

תיקון מסך לאייפד 9.7 פרו
צריכים להחליף את מסך האייפד 9.7 פרו שלכם? בסלפי נשמח לעזור

החלפת מסך לאייפד 9.7 פרו – רק עם מסך מקורי

אחת מהבדיקות הראשונות שאתם צריכים לבצע זה לוודא כי המסך שאתם מקבלים הוא מסך מקורי. יש הבדל משמעותי בין מסך מקורי של חברת אפל אשר מותאם לאייפד פרו 9.7 שלכם, ובין מסך לא מקורי מיבואן מקביל (שגם יעלה לכם הרבה יותר זול).

כאשר אתם מגיעים למעבדה על מנת לקבל תיקון מסך לאייפד שלכם, אסור לכם להתפשר על פחות מהטוב ביותר. אצלנו בחברת סלפי כאשר אתם מקבלים החלפת מסך ל-iPad Pro 9.7 אנו נתקין לכם אך ורק מסכים מקוריים. כך שאתם יכולים להיות רגועים מהבחינה הזאת.

מעבדה לתיקון אייפד שתספק לכם אחריות כל תיקון

אלמנט נוסף שאתם צריכים לברר כאשר אתם מגיעים למעבדת אייפד על מנת לתקן את המסך של האייפד שלכם, זה האם אתם מקבלים אחריות על התיקון? החלפת מסך לאייפד פרו 9.7 זה לא דבר שקל לבצע, ולכן אתם צריכים להיות בטוחים שאם יהיו תקלות כתוצאה מהחלפת המסך יהיה לכם אל מי לפנות.

לא מעט חברות ינסו להתנקות מאחריות, אך אצלנו במעבדת סלפי אתם הלקוחות תמיד נמצאים בראש סדר העדיפויות. עבורנו תיקון מסך ל-iPad Pro 9.7 זוהי מומחיות, ואנו נשמח לספק לכם את כל הסיבות לבחור בנו פעם אחר פעם. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

תיקון מסך ל- iPad 9/7 Pro במחיר זול ומיוחד

הדבר האחרון שאתם צריכים לשים אליו לב זה כמובן המחיר שאותו אתם נאלצים לשלם. מעבדה לתיקון אייפד יכולה לגבות מכם סכומים גבוהים במיוחד אם לא תקבלו בקיאות בעלויות של התיקונים השונים. באופן כללי, החלפת מסך לאייפד פרו 9.7 זה לא דבר זול – ואתם צריכים להיות מודעים לכך.

אך אם אתם רוצים לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אלינו לחברת סלפי. אנו נספק לכם מחיר משתלם, וכמובן שלא נתפשר על איכות התיקון אותו אנו נספק לכם.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט