החלפת סוללה לאייפד 9.7

אחת מהסיטואציות המתסכלות ביותר שיכולות להתרחש זה שאתם מוצאים את האייפד שלכם ומגלים כי אין לו סוללה. בוודאי אם הטענתם אותו ממש לא מזמן, אך הסוללה פשוטה ירדה במהירות.

במצבים כאלה על מנת שתוכלו להשתמש במכשיר כמו פעם, לא יהיה מנוס מהחלפת סוללה. החלפת סוללה לאייפד 9.7 הינו אחד מהתיקונים הנפוצים ביותר, כך שזה בהחלט משהו שיכול לקרות – גם ללא התראה מוקמת של ממש. החלפת סוללה ל-iPad 9.7 עושים רק במעבדת אפל מקצועית, כזאת שתדאג לספק לכם סוללה שמתאימה לדגם שלכם בין אם יש לכם אייפד A1822 או אייפד A1893 אתם צריכים לקבל את המענה ההולם ביותר שיתאים לכם בצורה המושלמת.

החלפת סוללה עבור אייפד 9.7
הבטריה של האייפד 9.7 נגמרת מהר מדי? בידקו אופציה להחלפת הסוללה

כל כמה זמן צריך לבצע החלפת סוללה לאייפד 9.7?

אחת מהשאלות השכיחות ביותר שכמעט כל לקוח שואל אותנו, זה האם יש זמן ספציפי שבו מומלץ להחליף סוללה באייפד 9.7 על מנת למנוע מצב שהסוללה פשוט תפסיק לעבוד? אז נקדים ונאמר כי אין זמן ספציפי שבו מומלץ להחליף סוללה, אך יש לא מעט סממנים שעשויים להתריע בפניכם להחליף סוללה.

תיקון סוללה ל-iPad 9.7 צריכה להתבצע אם אתם שמים לב שהסוללה שלכם כבר איננה חזקה כמו בעבר. או מנגד הסוללה עצמה התנפחה, אך יהיה לכם קשה לשים לכך לב מכיוון שהסוללה נמצאת בתוך המכשיר. אך אם אתם שמים לב למשהו חריג מכיוון הסוללה, הפתרון הטוב ביותר יהיה תיקון סוללה לאייפד 9.7 על ידי מעבדת סלפי ברמת גן.

איך תוכלו לשמור על סוללת האייפד שלכם?

בין אם ביצעתם החלפת סוללה ל-iPad 9.7 או שאתם קונים אייפד חדש ורוצים לשמור על הסוללה שלו. יש לא מעט שיטות שבאמצעותן תוכלו לשמור ביתר סט על הסוללה במכשיר שלכם. ראשית חשוב מאוד לרכוש מכשיר אייפד מקורי ואם החליפו לכם את הסוללה אז מוטב לוודא כי רכשתם סוללה מקורית של חברת אפל.

בנוסף מומלץ שלא לחבר את המכשיר למטען ללא סיבה, וברגע שהמכשיר מגיעה לטעינה מקסימאלית מוטב לנתק אותו מההטענה. ככל שהמכשיר יהיה מחובר למטען זמן רב יותר, כך הסוללה יכולה להיפגע ותצטרכו לקבל תיוקן סוללה לאייפד 9.7.

כמה תעלה לכם החלפת סוללה ל- iPad 9.7?

הבדיקה האחרונה שלכם צריכה להיות לגבי העלות של תיקון סוללה ל-iPad 9.7 כאשר השאיפה שלכם תמיד צריכה להיות לקבל את המחיר הזול ביותר. העלות של החלפת סוללה לאייפד 9.7 עשויה להשתנות בהתאם למעבדת אייפד שהחלטתם לפנות אליה. רוצים להחליף סוללה במחיר הטוב ביותר וללא חששות?

אצלנו במעבדת סלפי תוכלו לקבל תיקון סוללה לאייפד 9.7 ברמה הגבוהה ביותר ובמחיר אטרקטיבי שישאיר אתכם פעורי פה. אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לספק ללקוחות שלנו את המחירים הטובים והאטרקטיביים ביותר לגבי כל תיקון מכל סוג.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט