החלפת מסך אייפד 9.7

לא משנה איזה דגם ספציפי של אייפד יש לכם, אם אתם צריכים החלפת מסך לאייפד 9.7 – אתם כבר מתחילים להיכנס ללחץ. תיקון מסך ל-iPad 9.7 זה אף פעם לא דבר חיובי, שכן העלות הכספית של המסך החדש תהיה גבוהה והחשש שמא המסך החדש לא יהיה כמו המסך הישן לא מפסיקה לרוץ בראשכם.

אז לפני שאתם מתחילים לחפש מעבדה לתיקון למכשירי אפל, מוטב לכם לקרוא את המאמר הבא. במאמר הזה נסביר לכם כיצד תוכלו להימנע מהצורך בתיקון מסך לאייפד 9.7, ואיך תוכלו למצוא מעבדת אפל שתתאים בדיוק לדרישות שלכם. מעולם לא היה קל ופשוט יותר לקבל תיקון מסך לאייפד A1893 או כל דגם אחר.

תיקון מסך לאייפד 9.7 במעבדת סלפי
תיקון מסך לאייפד 9.7 במעבדת סלפי

איך תוכלו להימנע מהצורך בהחלפת מסך ל-iPad 9.7 שלכם?

אתם ככל הנראה רוצים לשמור על האייפד שלכם מכל משמר, מדובר על טאבלט שעלה לכם לא מעט כסף – ובאמצעות כמה פעולות פשוטות תוכלו לשמור עליו בצורה מקסימאלית. ראשית ישר כאשר אתם רוכשים את המכשיר תשימו עליו מגן מסך. אנו במעבדת סלפי ממליצים לכל לקוח שקונה אייפד להתקין על המקום גם מגן זכוכית. מגן זכוכית ברוב המקרים ימנע מכם את הצורך בתיקון מסך לאייפד 9.7.

בנוסף עוד דרך שלכם לשמור על האייפד זה על ידי כיסוי ספר, כיסוי כמו שאתם מכירים מהמכשירים הסלולריים. בגזרת האייפד הוא הרבה יותר מבוקש, ואצלנו במעבדת cellfi תוכלו למצוא מבחר ענק של כיסויים לשביעות רצונכם.

איך תוכלו לבחור מעבדה שבה תבצעו את תיקון המסך?

אם המסך שלכם נשבר למרות כל משני הבטיחות שביצעתם (בכל זאת לא מדובר על 100 אחוזי הצלחה), המשימה הבאה שלכם תהיה לכם מעבדת אפל – כזאת שתבצע עבורכם את התיקון הטוב ביותר. נקדים ונאמר כי אצלנו במעבדת סלפי אתם יכולים לקבל את כל האלמנטים החשובים ביותר עבורכם לתיקון מסך ל-iPad 9.7.

הדבר הראשון שאתם צריכים לשים אליו לב זה שהמעבדה מקבלת את כל סוגי האייפדים, כך תוכלו לדעת שמדובר על מעבדה מקצועית בתחום. בין אם יש ברשותכם אייפד A1822 או אייפד A1823, אתם צריכים לקבל בדיו' את אותו השירות מהמעבדה.

כמה עולה החלפת מסך לאייפד 9.7 ?

דבר נוסף שאתם צריכים לוודא זה כמובן מהן העלויות של החלפת מסך לאייפד 9.7. כיום ישנן מעבדות רבות ומכאן היכולת שלכם להשוואת מחירים על מנת לקבל את המחיר הזול ביותר. אל תצאו פרייארים, תבדוק מבעוד מועד מהי העלות הממוצעת של תיקון מסך ל-iPad 9.7 כך תדעו בדיוק כמה אתם צריכים לשלם.

לבסוף תבדקו האם אתם מקבלים אחריות על אותו תיקון מסך. זוהי הדרך שלכם לדעת כי ביצעו עבורכם את התיקון הטוב ביותר, והמסך החדש הוא מסך מקורי של חברת אפל – ולא מסך מיבוא מקביל שיכול לעשות לכם לא מעט צרות אחרות.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט