תיקון אייפון

אייפונים הם מכשירים פופולריים מאוד המיוצרים על ידי חברת אפל. מדובר בחברה שעשתה מהפך בשוק הסלולר אי שם בשנת 2007. אפל היא הראשונה שהוציאה אל שוק הטלפונים מסכי מגע ומאז כל יצרניות הסלולאר מייצרות מסכי מגע בגדלים שונים ואיכויות שונות. נדיר שתראו כיום מסך טלפון סלולארי ללא מסך מגע.

מכשירי אפל מגיעים עם מערכת הפעלה ייחודית להם אשר מיוצרת עבור מחשבים ניידים מתוצרת אפל, כמו כן, הרכיבים במכשירי האייפון מיוצרים גם הם על ידי החברה. בגלל הייחודיות של מערכת ההפעלה והרכיבים בתוך המכשיר, יש חשיבות גדולה מאוד לביצוע תיקוני אייפונים במעבדה שמכירה היטב את המכשיר.

אילו תיקוני אייפון עושים במעבדה?

במאמר זה אנו נמנה לכם שלוש תקלות נפוצות במכשירי אייפון מסוגים שונים אשר ניתן לתקן אותם במעבדות הסלולר.

 • החלפות מסך במכשירי אייפון השונים

אייפון X למשל, הוא מכשיר איכותי מאוד ומהיר מאוד, כמו כן גם השקיעו בו בנראות והמסך שלו גדול מאוד. מסך עם שטח פנים גדול יותר הוא מסך אשר עלול להינזק יותר מהר במצב של נפילה ובמקרים יותר חריגים עלול להתנפץ לחלוטין. אנו ממליצים להגיע למעבדה ולתקן את מסך האייפון שלכם במעבדה. גם אייפון 11 החדש ידוע בנפילות רבות עקב הגב המתכתי של הפלאפון אשר מחליק מאוד בקלות. לשני הטלפונים החכמים האלו כדאי שתרכשו מגן מסך וכיסוי איכותיים.

תיקון אייפון
תיקון אייפון? רק אצל סלפי, ורק עם רכיבים 100% מקוריים
 • בעיית מסך המגע באייפון 

אחד הדגמים הנפוצים עם בעיה זו היא מכשיר האייפון מסוג 6 פלוס הוא מכשיר מדהים ביכולות שלו, עקב אכילס שלו הוא מסך המגע שפגיע מאוד. מכה הכי קטנה או נפילה עלולים ליצור בעיות בטאצ' של המכשיר. במכשירי האייפון הטאצ' מורכב משני רכיבים התלויים אחד בשני. בעת תקלה במסך המגע יהיה חייב הטכנאי להחליף את שני הרכיבים האלו. אנו ממליצים להגיע למעבדת סלפי ברמת גן על מנת לקבל תיקון איכותי של מסך הטאצ'.

 • תקלה בשקע הטעינה באייפון (או טעינה אלחוטית)

הרבה לקוחות שבאים בשביל תיקון אייפון 8 לדוגמא, מגיעים עם בעיית הטענה בטלפון, בשל תקלה בשקע הטעינה או חיבור לתחנת עגינה לצורך טעינה אלחוטית. לעיתים בגלל עדינות המכשיר, רכיב הטעינה בתוך מכשיר ה- iphone מתקלקל או לא יושב טוב. זה יכול לקרות כתוצאה אפילו מנפילה קטנה או לכלוך. את הרכיב ניתן בהחלט להחליף במעבדה, רק תוודאו שהמעבדה משתמשת ברכיבים מקוריים למכשירי אפל, אחרת המכשיר שלכם לא יעבוד כמו שצריך.

שימו לב שבמקרים של שקע טעינה, לפעמים מדובר על לכלוך שעלה על השקע והרבה מעבדות מאפשרות ניקוי חינם – אז תביאו את האייפון לבדיקת שקע הטעינה כדי לדעת בדיוק מה הבעיה – ותוכלו סוף סוף להטעין את המשכיר בקלות. 

 • החלפת גב אחורי באייפון 

אחת הבעיות הנפוצות מאוד, במיוחד בדגמים האחרונים של האייפון אחרי האייפון X, הדגמים שסובלים מבעיה זו הם:

 1. אייפון X
 2.  אייפון Xr
 3. אייפון Xs
 4. אייפון Xs max
 5. אייפון 11 
 6. אייפון 11 פרו
 7. אייפון 11 פרו מקס

כן, גם הדגמים החדישים ביותר של אפל, הגרסא ה-11, סובלים מהבעיה הזו.
הסיבה העיקרית היא פאנל הזכוכית (היפה יש לומר) שיש בכל האייפונים החדשים – מה שהופך את המכשיר להיות שביר גם מקדימה וגם מאחורה.

רכשנו בדיוק עבורכם את המכשור הטוב ביותר להחלפת גב אחורי לכל מכשירי האייפון, כדי שהוא יחזור להיות כמו חדש.

אם למרות ששמרתם על המכשיר שלכם – הוא נפגע, אל תדאגו. 
פנו אלינו לסלפי, אנחנו מעבדה מומחית באייפון ונתקן לכם את הבעיה ונחזיר אתכם לשגרה במהירות.

אז לאן פונים כדי לתקן את מכשיר האייפון?

אנו במעבדת סלפי ברמת גן, בעלי ניסיון רחב בתיקון מכשירי iPhone, אנו מכירים את כל סוגי התקלות ויש לנו מכשור מתקדם ומקצועי לאבחון התקלה באופן נכון ותיקון איכותי שלה.

אנו נדע לאבחן את התקלה בתוך כ- 15 דקות, לאחר מכן נעדכן אתכם כמה זמן המכשיר יהיה אצלנו בתיקון. בזמן התיקון תקבלו מכשיר סלולר חלופי. אצלנו תקבלו שירות מקצועי, איכותי ואדיב ממיטב המומחים שלנו. תוכלו לשים את הטלפון אצלנו בביטחון שיחזור אליכם תקין ועם רכיבים חדשים ומקוריים.

איזה תיקון אתם צריכים?

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

איזה מכשיר iPhone אתה צריכים לתקן?

Images credits: apple.com, pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט