תיקון אייפון 11 פרו מקס

רכשתם מכשיר אייפון חדש במיטב כספכם, וכעת אתם צריכים להכניס אותו למעבדה? אחת מההתלבטויות המשמעותיות ביותר זה לאיזה מעבדה תוכלו להכניס אותו ללא חשש? הרי אתם צריכים להיות בטוחים שתוכלו לקבל את התיקון האיכותי ביותר. תיקון אייפון 11 פרו מקס זה לא דבר של מה בכך, ולכן אתם צריכים לקבל תיקון שכזה רק במעבדת סלפי – מעבדה עם טכנאים מנוסים ומחירים קטנים.

לא צריך לשלם סכומי עתק על תיקון אייפון 11 פרו מקס

אז מה מייחד אותנו לעומת כל שאר מעבדות הסלולר באזור רמת גן? ראשית המעבדה שלנו הינה מעבדת אייפון מנוסה אשר מגיע עם מוניטין רב בתחום. אנו מאמינים כי אין תחליף לניסיון, ולכן אצלנו תוכלו למצוא אך ורק אנשי מקצוע מיומנים אשר מתעסקים בתחום כבר שנים רבות.

עבורנו הלקוח תמיד נמצא בראש סדר העדיפויות, וכל תיקון לiPhone 11 pro max נלקח במלוא החשיבות. כל לקוח יקבל הסבר על התיקון אותו הוא מקבל, וגם אנו נסביר מהן העלויות עוד בטרם יתבצע התיקון עצמו. כך תוכלו לדעת שקיבלתם את הפתרון הטוב ביותר במחיר השפוי ביותר.

תיקון אייפון 11 פרו מקס בסלפי
אצלנו תוכל/י לתקן את אייפון 11 פרו מקס ללא דאגות מיותרות

תיקון מסך לאייפון 11 פרו מקס שלכם

הפלאפון נפל לכם מהיד, והמסך פשוט נשבר? זוהי בהחלט סיטואציה לא פשוטה. אך רגע לפני שאתם מתמרמרים על מר גורלכם, למה שלא פשוט תתקנו את המסך במחיר שפוי? אנו במעבדת סלפי מספקים לכם תיקון מסך ל- iPhone 11 pro max במחירים הוגנים ועם מקסימום של מיומנות – כך תוכלו לדעת שקיבלתם את כל החבילה במקום אחד.

תיקון או החלפת סוללה מקורית בלבד

אם אתם מוצאים את עצמכם מטעינים את האייפון 11 פרו מקס שלכם מספר פעמים ביום, ככל הנראה שיש בעיה בסוללה. אז רגע לפני שאתם משלימים עם המצב, למה שלא תחליפו פשוט את הסוללה? החלפת סוללה לאייפון 11 פרו מקס עושים רק עם מעבדת סלפי, אצלנו תקבלו סוללה מקורית של חברת אפל במחיר שפוי שמתאים לכל אחד.

האייפון לא נטען טוב? תבדוק אופציה של תיקון רכיב הטעינה

שקע טעינה הוא ללא ספק אחד מהרכיבים החשובים ביותר במכשיר שלכם, במידה ושקע הטעינה לא יהיה תקין תתקשו לתקן את המכשיר שלכם. לכן אצלנו ב-Cellfi תוכלו לקבל תיקון שקע טעינה לאייפון 11 פרו מקס במקצועיות הנדרשת, והכי חשוב בתוך זמן קצר כך תוכלו לחזור להשתמש במכשיר שלכם בהקדם.

ניקוי קורוזיה ל- 11 פרו מקס

ניקוי קורוזיה ל- iPhone 11 pro max צריך להתבצע כאשר המכשיר שלכם נחשף למים, במקרה כזה תצטרכו לבצע את הניקוי על מנת לדאוג שהמכשיר שלכם לא ייהרס לחלוטין. מצב של קורוזיה לרוב מביא לנזק בלתי הפיך למכשיר, וכאשר מדובר על קורוזיה למכשיר אייפון 11 פרו מקס זה ללא ספק מתסכל במיוחד.

מה אתם צריכים לתקן?

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: oneplus.com

סגירת תפריט