החלפת גב לאייפון 11 פרו מקס

אם גם אתם מ"משוגעי" האייפונים, אלו שהמכשירים של אפל הדביקו אותם והם מרגישים שעם כל הכבוד לאנדרואיד, מדובר על ליגה אחרת, אתם לא לבד.

מאז שהאייפון הראשון הגיח לאוויר העולם בשנת 2007 נמכרו כבר למעלה ממיליארד מכשירים ברחבי העולם, וכמו שזה נראה, חברת אפל ממש לא מתכוונת לעצור בזמן הקרוב. למעשה, היא משפרת עוד ועוד את המכשירים שהיא מייצרת, וברוב המקרים כל אייפון טוב יותר ואיכותי יותר מקודמו.

בספטמבר 2019 היא יצאה בהכרזה על הסדרה החדשה – האייפון 11, כשבנוסף למכשיר הזה היא הביאה לעולם גם את ה-iphone 11 pro ואת האייפון 11 פרו מקס. האחרון, הינו מכשיר מדהים והנה כמה נתונים מעניינים שלו.

החלפת פאנל אחורי לאייפון 11 פרו מקס
החלפת פאנל אחורי עבור iPhone 11 Pro Max

קצת על האייפון פרו מקס

רגע לפני שנדבר על החלפת גב לאייפון 11 פרו מקס, הנה כמה נתונים מעניינים שלו. הוא בעל מסך 6.5 אינץ' (זאת לעומת גרסת הפרו שבה המסך בגודל של 5.8 אינץ') יש לו 3 מצלמות של 12 מגה פיקסל זאת לעומת 2 באייפון 11, הוא מלבני עם פינות עגולות ומגיע במשקל של 226 גרם וגודל של 158 מ"מ, הוא בעל זיכרון של 4GB והמעבד שלו הוא המעבד החדש והחזק של אפל – ה-apple a13 bionic.

ועם כל זה שזהו מכשיר איכותי, חזק ועמיד, יש פגיעות שהוא לא יכול לעמוד בהן. אחת מהן היא פגיעה חזקה בגב המכשיר מה שמצריך לא פעם החלפת פאנל אחורי לפרו מקס, גם בגלל המצלמות והפלאש שממוקמים בו.

איך לבחור במעבדה הנכונה להחלפת גב עבור אייפון פרו מקס

הנה כמה פרמטרים שאתם חייבים לקחת בחשבון כשאתם מחפשים מעבדה שהמומחיות שלה היא תיקון אייפונים בכלל, ובפרט, החלפת גב לאייפון פרו מקס:

  • התמחות ספציפית באייפון

    תיקון גב אחורי כמו גם החלפת גב לאייפון 11 פרו מקס מצריכה רמה מקצועית גבוהה, ורמה מקצועית גבוהה מגיעה עם התמחות ספציפית. זה אומר שכדאי שהמעבדה שאתם עומדים לטפל בה במכשיר שלכם תהיה מעבדה שההתמחות שלה היא המכשירים של אפל, גם כדי שהיא תעשה עבודה טובה וגם כדי שתהיו רגועים ותדעו שהחלפים בהם נעשה שימוש אלו חלפים מקוריים של אפל.

  • מוניטין וניסיון 

    מעבדת אייפון מומלצת היא מעבדה שהשם שלה עובר מפה לאוזן במהירות. סביר להניח שתשמעו עליה מיותר ממקור אחד, ואם לא, אם תיכנסו לרשת לגלות עליה לא מעט פידבקים חיוביים (קראו כאן למה אנחנו מעבדת סלולאר מומלצת)

  • שירות מהיר ויעיל

    קשה להסתדר היום בלי הסמארטפונים יותר משעות בודדות, כי הם היום כלי תקשורת מרכזי וכלי עבודה שאין שני לו. לכן, וודאו שהעבודה מתבצעת במהירות אך בלי להתפשר על איכות.

החלפת גב לאייפון 11 פרו מקס צריכה להתבצע רק במעבדה איכותית, ואם אתם מחפשים שירות מצויין, אצלנו בסלפי תמצאו אותו.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט