תיקון החלפת מסך אייפון 11 פרו מקס

על כך שחברת אפל העולמית היא יצרנית הסלולר הגדולה ביותר בעולם אין עוררין. זה לא סוד שכמעט כל מכשיר של חברת אפל שיוצא לשוק נחטף כמו לחמניות חמות, וכך בדיוק קרה גם עם השקת האייפון 11 פרו מקס.

עם השקתו בחודש ספטמבר 2019 נמכרו מיליוני יחידות בכל רחבי העולם, למרות תג מחיר של מעל לאלף דולר. עם תג המחיר המפלצתי גם מגיעות לא מעט חששות, היכן תוכלו לבצע החלפת מסך לאייפון 11 פרו מקס בעת הצורך? הרי אתם לא יכולים לסכן את המכשיר שלכם, בטח לא כאשר מדובר על מכשיר ששילמתם עליו כל כך הרבה כסף.

החלפת מסך לאייפון 11 פרו מקס במעבדת סלפי
החלפת מסך מקורי [100%] לאייפון 11 פרו מקס שלך

מה מיוחד במסך של ה- 11 Pro Max?

למרות שעד כה המכשירים שהשיקה חברת אפל התהדרו במסך סטנדרטי, מכשיר האייפון 11 פרו מקס מביא איתו שינוי מרענן. קודם כל מבחינת הגודל של המסך, מדובר במכשיר עם המסך הגדול ביותר מבין מכשירי אייפון – מסך 6.5 אינץ'. למרות שהמסך הגדול יכול לאיים על צריכת הסוללה, באפל ציידו את המכשיר בפיצ'רים מיוחדים אשר מאפשרים לו לחסוך בסוללה ובחשמל.

המכשיר יתאים את עצמו לאזורי הצפייה שלכם, כך שתוכלו תמיד לראות את המסך בבהירות הטובה ביותר. כמו שבטח שמתם לב ה-iPhone 11 Pro Max מביא איתו את כל החידושים מבחינת איכות וחווית הציפייה במסך.

צריכים לבצע החלפת מסך לאייפון שלכם? תתעקשו על מסך מקורי

כאשר תיגשו למעבדה לתיקון iPhone 11 Pro Max ככל הנראה תגלו כי העלויות משתנות ממעבדת אייפון אחת לשניה. אז מה יכול להיות כל כך שונה בין המעבדות השונות? איכות המסך כמובן. ככל שהמסך שתקבלו יהיה איכותי יותר, כך באופן טבעי תצטרכו לשלם יותר כסף. אך בנושא הזה אין לכם שום מקום לפשרות!

אתם חייבים לבצע תיקון מסך לאייפון 11 פרו רק במעבדה אשר תספק לכם מסך מקורי של חברת אפל. באפל עושים את מירב המאמצים על מנת לספק לכם מסכים איכותיים, ואסור לכם לוותר על הדבר הזה בעת החלפת המסך.

החלפת מסך ל- iPhone 11 Pro Max מבלי לחכות בתור

המסך של האייפון 11 פרו מקס שלכם נשבר? אתם לא צריכים לחכות זמן רב עד שהמסך יוחלף במסך חדש. אנו במעבדת סלפי מספקים ללקוחות שלנו את כל הסיבות לבחור בנו פעם אחר פעם. אנו נדאג כי לא תצטרכו להמתין בתור ותוכלו לקבל תיקון מסך ל- iPhone 11 Pro Max במקום.

בנוסף לכך איכות התיקון לא תיפגע בכלל, אתם תקבלו את התיקון המקצועי ביותר כיאה לחברה אשר מתמחה בתיקון מכשירי אפל כבר שנים רבות. אנו נעמיד לרשותכם את הטכנאים המיומנים ביותר שיספקו לכם את התיקון האפקטיבי והמהיר ביותר כך שלא יהיה לכם מקום לספק.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

סגירת תפריט