תיקון החלפת מסך אייפון 11 פרו

האייפון 11 פרו הוא אחד מהמכשירים החזקים והטובים ביותר שקיימים בשוק נכון להיום. כיאה למכשיר של חברת אפל, המסך הוא אחד מהמרכיבים החשובים ביותר. ה- iPhone 11 Pro מגיע עם מסך 5.8 אינץ', כך שאם המסך יישבר ככל הנראה תתקשו מאוד להישאר אדישים לנושא הזה, ויותר חשוב מכך יהיה עליכם למצוא מעבדה לתיקון אייפון איכותית. אז איך תוכלו לפעול בצורה נכונה כאשר המסך נשבר? הינה כמה טיפים שלנו עבורכם:

החלפת מסך לאייפון 11 פרו בסלפי
מחליפים או מתקנים את המסך עם מסך מקורי בלבד עבור iPhone 11 PRO

תיקון מסך ל- iPhone 11 Pro רק במעבדת אפל

כאשר אתם מכניסים את האייפון 11 פרו שלכם לתיקון הקשור למסך, אסור לכם לקחת סיכונים שעלולים לעלות לכם ביוקר. הכניסו את המכשיר אך ורק למעבדה אשר מתמחה בתיקון מכשירי אפל, כזאת שמשתמשת בחלקים מקוריים המאושרים על ידי אפל העולמית.

אנו במעבדת סלפי מתמחים בהחלפת מסך לאייפון 11 פרו, כך שאתם תמיד תרגישו שיש לכם על מי לסמוך. אנו נחליף את המסך השבור במסך חדש מקורי כך שאפילו תרגישו שיש הבדל בין המסך הישן למסך החדש.

האם יש אחריות על התיקון?

זוהי שאלה חשובה שאתם צריכים לשאול את אנשי המקצוע שמבצעים את התיקון עבורכם. תיקון מסך לאייפון 11 פרו זה לא עוד סתם תיקון במכשיר שלכם. מדובר על תיקון שיכול להביא איתו לא מעט בעיות אחרות שיצוצו ללא כל התראה מוקדמת. לכן אתם צריכים לוודא שאתם מקבלים אחריות על התיקון כולו.

אצלנו במעבדת סלפי תקבלו אחריות של שנה שלמה על התיקון כולו, ותמיד תוכלו לפנות אלינו על מנת לקבל מענה מקצועי של אנשי המקצוע המיומנים שלנו.

החלפת מסך לאייפון 11 פרו על המקום

זוהי כמובן פריבילגיה שלא תקבלו בכל מקום, ולכן חשוב שתהיו מודעים לנושא הזה. אנו במעבדת סלפי מספקים ללקוחות שלנו תיקון החלפת מסך על המקום. כך שאתם לא צריכים להמתין מספר ימים עד שהמכשיר יחזור אליכם, אצלנו תקבלו מענה מיידי.

אנו מבינים את החשיבות של המכשיר, ויודעים כי תתקשו לתפקד מבלי שהוא יהיה צמוד אליכם. לכן אנו מספקים תיקון מהיר, כך שבתוך זמן קצר המכשיר המתוקן כבר יהיה אצלכם ביד.

שירות ברמה הגבוהה ביותר 

מה שהופך את המעבדה שלנו לאחת מהמעבדות המובילות בישראל זה רמת השירות הגבוהה שאנו מספקים ללקוחות שלנו. אנו דוגלים בגישה כי ברגע שהלקוח יוצא מרוצה לאחר תיקון, אנו יכולים להיות מרוצים בעצמנו. לכן אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לספק לכל לקוח את כל הסיבות האפשריות לצאת עם חיוך.

תיקון מסך ל- iPhone 11 Pro זה תיקון מאוד מלחיץ, ולכן אתם צריכים לוודא שאתם מקבלים אותו ברמה המקצועית הנדרשת. לכן אסור לכם לקחת בחירות לא נכונות או להמר על מעבדות לא מקצועיות, בחרו במעבדת סלפי ותצאו מרוצים. אנו מגיעים עם רזומה עשיר ואלפי לקוחות מרוצים אשר פרוסים בכל הארץ.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

סגירת תפריט