החלפת מסך אחורי לאייפון 8 פלוס

אם יש לכם אייפון 8 פלוס, אתם ככל הנראה מאוד מרוצים מהמכשיר. נכון להיום מדובר על אחד ממכשירי האייפון האהובים ביותר על משתמשים רבים. אך אחד מהתיקונים השכיחים ביותר למכשיר הזה הינו החלפת גב אייפון 8 פלוס, הסיבה לכך היא שבשונה ממכשירים אחרים למכשיר הזה יש גב מזכוכית. לכן כל מכה קטנה יכולה להביא אתכם למצב שתצטרכו להחליף את הגב האחורי – אז רגע לפני שתעשו זאת הינה כמה דברים שכדאי לכם לדעת.

מתי צריך להחליף את הגב האחורי של המכשיר?

כמובן שלא בכל מצב תצטרכו לפנות למעבדת אייפון על מנת לבצע החלפת גב אחורי ל-iPhone 8 Plus. במקרה שבו הגב של המכשיר נשבר או נסדק לא יהיה מנוס מהחלפת הגב השבור בגב אחורי חדש. כך תוכלו לדעת שאתם שומרים על המשיר שלכם ותוכל להמשיך ליהנות מכל היתרונות שהוא מציע. החלפת פאנל אחורי לאייפון 8 פלוס חייב להתבצע בצורה מקצועית על מנת שהמכשיר יחזור לתפקוד מלא.

החלפת מסך אחורי לאייפון 8 פלוס (1)
החלפת גב [מסך אחורי] מקורי לאייפון 8 פלוס שלכם - רק במעבדת סלפי

כמה עולה החלפת מסך אחורי ל-iPhone 8 Plus?

עוד נושא שיכול להעסיק אתכם זה כמובן העלות של ביצוע התיקון. תיקון גב אחורי ל-iPhone 8 Plus זה לא דבר של מה בכך, אך בשונה מהחלפת מסך קדמי העלות של התיקון לא בשמיים. כיום תוכלו למצוא לא מעט מעבדות המציעות לבצע החלפת מסך אחורי לאייפון 8 פלוס בעלות של 400-600 שקל כאשר מדובר על גב אחורי מקורי. ישנה אפשרות להחליף את הגב המקורי בגב לא מקורי, והעלות מן הסתם תהיה נמוכה יותר.

למה חשוב לבצע החלפת פאנל אחורי לאייפון 8 פלוס בהקדם האפשרי?

יכול להיות שתעדיפו להתמהמה קצת עם החלפת הגב האחורי של המכשיר מכיוון שאתם יכולים להמשיך לשרוד עם המכשיר שהוא במצב הזה. אך מדובר בטעות שיכולה לעלות לכם ביוקר כאשר אתם מסתכלים לטווח הרחוק.

תיקון מסך אחורי ל-iPhone 8 Plus יאפשר לכם לדעת שאתם שומרים על כל הרכיבים הפנימיים של המכשיר, ובנוסף שומרים גם על הסוללה. אם לא תבצעו את התיקון בזמן תוכלו להעמיד את המכשיר שלכם בסכנה.

איך בוחרים מעבדה להחלפת גב אחורי למכשירי iPhone?

המשימה האחרונה שנותרה לכם זה לבחור את המעבדה שבה תבצעו את התיקון המיוחל. האלמנט הראשון שאמור להעסיק אתכם זה מידת המקצועיות והמיומנות של אנשי המקצוע. כל טכנאי שנדרש להתעסק עם המכשיר שלכם צריך להיות מקצועי ומיומן, ותוכלו להשיג זאת רק במעבדה מקצועית. בנוסף העלויות צריכות להיות עלויות שאתם מסוגלים לעמוד בהם.

רוצים לבצע החלפת מסך אחורי לאייפון 8 פלוס? פנו אלינו למעבדת סלפי. אצלנו תוכלו למצוא את הטכנאים המקצועיים ביותר ואת המחירים הטובים ביותר. כי אצלנו הלקוחות תמיד נמצאים בראש סדר העדיפויות שלנו.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט