תיקון אייפון 11

קניתם אייפון חדש, ובוודאי שההתרגשות שלכם נמצאת בשיאה – אך מה קורה כאשר אתם צריכים לתקן את המכשיר? כאן נכנסים שיקולים נוספים שאתם צריכים לקחת בחשבון, איזה מעבדה תספק לכם תיקון אייפון 11 ברמה הגבוהה ביותר. הרי אינכם רוצים להגיע למצב שבו תספקו למכשיר שלכם תיקון לא איכותי שעלול לפגוע בו בצורה כזאת או אחרת.

רוצים לקבל תיקון אייפון 11 ברמה הגבוהה ביותר? פנו אלינו

אז בואו נתחיל מהנקודה הבסיסית ביותר, אתם חייבים להיות בטוחים שאתם מכניסים את המכשיר שלכם למעבדה מנוסה ומיומנת. תיקון ל- iPhone 11 חייב להתבצע במעבדה לתיקון אייפון שיודעת כיצד לבצע את התיקונים על הצד הטוב ביותר, כזאת שאתם יכולים לסמוך עליה בעיניים עצומות.

מהסיבה הזאת אנו בעמבדת סלפי מציעים לכל מכלול של כל היתרונות הללו, כי עבורנו תיקון אייפון 11 זה הרבה מעבר לסתם תיקון. אנו דואגים לספק ללקוחות שלנו את התנאים הטובים ביותר ואת כל הסיבות לכך שהם ייצאו מרוצים בסופו של יום. כי ההצלחה שלנו נמדדת על פי שביעות הרצון של הלקוחות.

תיקון אייפון 11 במעבדת סלפי
תיקון אייפון 11 איכותי במעבדת סלפי

תיקון מסך עבור iPhone 11

המסך הוא אולי הדבר החשוב ביותר באייפון שלכם, ועם מסך שבור כמעט ולא תוכלו להשתמש במכשיר. העלות של תיקון מסך ל- iPhone 11 יכולה להיות יקרה, אך חייבת להתבצע במיומנות הנדרשת. אצלנו במעבדת סלפי תוכלו לקבל את המחיר הטוב ביותר ואת הטכנאים המיומנים ביותר אשר יבצעו עבורכם את המשימה על הצד הטוב ביותר. כך שתוכלו לדעת שאתם יכולים לחזור להשתמש באייפון כמו בעבר.

החלפת סוללה מקורית לאייפון 11 שלך

יש לכם אייפון 11 והאחוזים של הסוללה לא מפסיקים לרדת? ככל הנראה סוללה שלכם נשחקה, והאפשרות היחידה שעומדת לרשותכם על מנת שתוכלו לחזור להשתמש במכשיר כמו בעבר זה על ידי החלפת סוללה לאייפון 11. אנו במעבדת סלפי נבצע עבורכם את ההחלפה במקצועיות הנדרשת, וכמובן נספק לכם אחריות מלאה על הסוללה החדשה – כך תוכלו לדעת שיש לכם ראש שקט.

תיקון או החלפת שקע הטעינה במכשיר

ככל הנראה בעיות של שקע טעינה לא יהיו לכם בזמן הקרוב עם אייפון 11, מכיוון שמדובר על מכשיר חדש. אך בעתיד לא מן הנמנע כי שקע הטעינה שלכם ישחק ותאלצו להחליף אותו, מדובר על תיקון שכיח מאוד שנדרש בלא מעט מקרים. תיקון שקע טעינה לאייפון 11 עושים רק עם מעבדת סלפי שמתמחה בתחום ותספק לכם את הפתרון הטוב ביותר.

ניקוי קורוזיה איכותי

ברור לכולם כי חדירה של מים לתוך המכשיר יכולה לעשות לא מעט צרות. אז מה עושים כאשר נכנסים מים למכשיר? פשוט מאוד, מגיעים למעבדת סלפי על מנת לקבל ניקוי קורוזיה ל- iPhone 11 על ידי צוות הטכנאים המיומן שלנו שילווה אתכם לכל אורך הדרך וידאג שתקבלו את המכשיר שלכם כמו חדש.

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון-שקע-טעינה-אייפון-11

החלפת שקע טעינה לאייפון 11

ניקוי-קורוזיה-אייפון-11

ניקוי קורוזיה באייפון 11

החלפת-סוללה-אייפון-11

החלפת סוללה לאייפון 11

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: oneplus.com

סגירת תפריט