החלפת גב לאייפון 11

האייפון של חברת אפל לא עוצר והמכירות שלו רק הולכות ועולות ככל שעובר הזמן. זה קורה כי חברת אפל השכילה לייצר סמארטפון איכותי במיוחד, מכשיר אמין שנותן לבעליו שקט לא מעט זמן אם הוא לא נפגע פיזית. במהלך השנים יצאו בזה אחר זה דגמים שונים של אייפונים, ובכל אחד מהם חברת apple ביצעה שיפורים רבים והכניסה פונקציות חדשות.

אחד החדשים שבהם הוא מכשיר האייפון 11, מכשיר מתקדם במיוחד שעובד מצוין, אבל מכה פיזית יכולה לפגוע בו. אחת הפגיעות שלו היא בפאנל האחורי, ויש מקרים בהם רק החלפת גב לאייפון 11 תפתור את הבעיה. אבל איך מוצאים מעבדה של תיקון פאנל אחורי? מה חשוב לוודא?

החלפת גב לאייפון 11
החלפת פאנל אחורי לאייפון 11 בסלפי

מומחיות ספציפית – הדבר החשוב ביותר!

אם אתם צריכים החלפת גב לאייפון 11 כמו כל תיקון של כל בעיה או תקלה אחרת במכשיר ה-iphone שלכם, אתם צריכים מעבדה המתמחה באייפון. יש היום אין ספור מעבדות בכל אזור שהוא בארץ, מעבדות שעושות עבודה טובה יותר או פחות. אבל מה שאתם צריכים לוודא הוא התמחות ספציפית במכשירים של חברת אפל, מכיוון שיש מעבדות שמתמחות בעיקר באפל ומחזיקות גם בטכנאי או שניים שמומחים באנדרואיד, אבל יש גם מצב הפוך. המצב ההפוך הוא שהמעבדה מומחית באנדרואיד ומחזיקה טכנאי שמכיר מכשירי אפל. ממש לא כדאי להפקיד את המכשיר היקר שלכם במעבדה כזו.

החלפת הגב באייפון 11 – מקורי או מזויף?

בבואכם למעבדה בשביל תיקון החלפת פאנל אחורי יש עוד פרמטר חשוב שאתם צריכים לוודא. הפרמטר הוא מקוריות החלפים, ולמקוריות יש רק אופציה אחת – חלפים מקוריים חדשים שסופקו על ידי חברת אפל.

יש מעבדות של אייפונים שעושים שימוש בחלקים חדשים אבל של יצרנים אחרים, ויש מעבדות שעושות שימוש בחלקים מיד שנייה, חלקים שפורקו ממכשירים אחרים תקולים. נכון שיש לא מעט מקרים שהחלקים הללו יתאימו, אבל אם אתם רוצים ללכת על בטוח, תעשו החלפת גב לאייפון 11 במעבדה שמספקת לכם חלקים מקוריים וחדשים של אפל, חלקים שידועים באיכות הגבוהה שלהם ובעמידות שלהם לאורך זמן.

המחיר הוא הכל?

תיקוני גב של אייפונים לא אמורים לגרום לכם לחור גדול מידי בכיס, אבל בכל מקרה, אסור לכם להתפשר על מעבדה איכותית גם אם זה יעלה לכם מעט יותר ממעבדה שמציעה לכם מחיר מיוחד אבל אתם לא יודעים מה תקבלו.

אל תתנו למחיר זול מידי לסנוור אתכם ובדקו בדיוק מי היא המעבדה בה אתם עומדים לתקן את המכשיר. כמובן שאתם צריכים לקבל גם אחריות על העבודה שנעשתה.
אם העבודה מתבצעת על ידי איש מקצוע בתחום, החלפת הגב לאייפון 11 אמורה לקחת בדרך כלל כחצי שעה שבסופה, המכשיר שלכם יחזור לקדמותו, יהיה תקין וגם ייראה מצוין כמו שרק חברת אפל יכולה.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט