תיקון אייפון מקורי

אתם משקיעים לא מעט כסף באייפון שלכם, אך כאשר אתם צריכים לתקן אותו – לא פעם אתם מוצאים את עצמכם מתפשרים על תיקון במעבדה לא מקצועית.

על מנת שתוכלו ליהנות מכל היתרונות של האייפון, אתם חייבים לבצע תיקון אייפון מקורי במעבדה אשר מתעסקת אך ורק עם חלקים מקוריים. אנו במעבדת סלפי נשמח לספק לכם את שירות התיקונים הטוב ביותר עם חלקי חילוף מקוריים בלבד, כך שאתם לא תפגעו בתפקוד זה האייפון עצמו. תיקון אייפון רשמי עושים אך ורק אצל מעבדת סלפי.

מדוע חשוב לבצע תיקון לאייפון עם חלקים מקוריים במעבדה מקצועית?

האייפון שלכם עלה לכם כמה אלפי שקלים ככל הנראה, וכעת אתם מוצאים את עצמכם במצב שאתם חייבים לתקן אותו – ואתם מנסים לחסוך בעלויות. במצב כזה אתם יכולים לא רק שלא לתקן את הבעיה הנוכחית, אלא גם לפגוע בתפקוד הכללי של המכשיר. תיקון לאייפון רשמי עושים אך ורק במעבדה מקצועית אשר מתמחת בתיקון של אייפונים מכל הסוגים.

בנוסף כאשר אתם מחליפים חלק תקול בחלק מקורי, המכשיר שלכם יעבוד כמו שהוא היה עובד עד לאותו שלב. אתם לא תרגישו שבוצעה החלפה, ובחלק נכבד מהמקרים אתם אפילו תרגישו כי המכשיר שלכם עובד הרבה יותר טוב. אסור לכם להתפשר כאשר מדובר על תיקון עבור אייפון רשמי, כי אתם עשויים לעשות נזק בלתי הפיך.

תיקון אייפון מקורי במעבדת סלפי
תיקון אייפון מקורי? אצל מעבדת Cellfi ברמת גן

כמה ייעלה תיקון מקורי לאייפון שלי?

אז הנושא החשוב ביותר עבורכם זה ככל הנראה, מהי העלות של התיקון אותו אתם נדרשים לבצע? אז כמובן שהעלות משתנה בהתאם לסוג התיקון שאותו אתם צריכים לבצע. מה שנוכל להבטיח לכם זה שאצלנו במעבדת סלפי אתם תקבלו את המחירים הטובים ביותר.

אנו מאמינים כי לכל לקוח מגיע לתקן את האייפון שלו ברמה הגבוהה ביותר, כך שהתפקוד של המכשיר לא יפגע. אנו נעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע המנוסים ביותר שישמחו לספק לכם את כל הפתרונות עד אשר תוכלו לקבל את המכשיר שלכם בחזרה. אין כאן בכלל מקום להתלבטות, הבחירה נמצאת בידיים שלכם.

למה חשוב להשתמש בחלקים מקוריים בלבד?

לפני שתבצעו את התיקון ככל הנראה יהיו לכם לא מעט סימני שאלה, ותחששו שמא המכשיר שלכם לא יתפקד כמה שצריך. נגיד כי מדובר בהתלבטויות מובנות לגמרי, וזה בהחלט סביר שאתם תחששו – בטח כאשר מדובר על מכשיר כל כך יקר כמו אייפון. לכן יש חשיבות לבצע תיקון אייפון מקורי אך ורק במעבדות אשר משתמשות בחלקים מקוריים.

כך תוכלו לקבל אחריות על התיקון עצמו, ולדעת כי החלק שהכניסו למכשיר שלכם ישרת אתכם בצורה נאמנה בדיוק כמו החלק שהוחלף. כך שאתם תוכלו להיות בראש שקט ובידיעה מלאה כי אתם עשיתם את מה שאתם צריכים לעשות על מנת לשמור על המכשיר שלכם – לא משנה איזה חלק הוחלף.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט