החלפת מסך אייפון

מחליפים את מסך ה-iPhone עם 100% מסך מקורי

אייפון הוא אחד מהמכשירים הסלולאריים היקרים ביותר. תכונות המכשיר ומאפייניו מדהימים. יש לו ביצועים נהדרים, מסכים בגדלים טובים והוא מתהדר במערכת הפעלה ייחודית לו. חברת אפל דואגת כל הזמן לחדש ולשדרג את מכשירי האייפון שלה על מנת שיהיו המתקדמים ביותר בשוק. אך כמו כל טלפון נייד בעל מסך מגע ועדינות של מכשיר קטן ודק המסך לעיתים נשבר, מתנפץ או מלווה בשריטות בעת נפילה. נפילת המכשיר לרוב לא תהיה באשמתכם, כמה שתנסו לשמור על המכשיר מנפילות עדיין זה עלול לקרות בייחוד שהמכשיר הולך איתנו לכל מקום והפך להיות החבר הכי טוב שלנו.

כאשר תפנו למעבדות תיקונים לביצוע החלפת מסך ל- iPhone, תראו שהשד אינו נורא כל כך ולמעשה זו התקלה הנפוצה ביותר שקיימת בסמארטפונים ובפרט במסכי אייפון. מעבדות התיקונים רגילות לקבל מסכים מנופצים ודואגת להחליף לתקן אותם.

החלפת מסך אייפון בסלפי
כל מה שצריך לדעת על החלפה או תיקון מסך מקורי לאייפון שלך

מה חשוב שתדעו על מסך האייפון שלכם

מסך האייפון בנוי משתי שכבות: מסך זכוכית אשר משמש גם כמסך מגע ומסך פנימי שהוא מסך התצוגה. לרוב שברים במסך יהיו בשכבת הזכוכית, אך אם לא תחליפו אותו מיד עם הנפילה, הנפילה הבאה תגרור תקלות ונזקים במסך הפנימי ואז העלויות כבר הופכות לגדולות.

לכן עשו לכם כלל, בעת שבירת מסך הזכוכית גשו למעבדת התיקונים. מניסיוננו, לא כדאי לנסות להחליף את מסך האייפון לבד. לרוב המסכים יודבקו אחד לשני בדבק מיוחד ושני אלו יודבקו אל המסגרת החיצונית. הקושי בהפרדת המסכים הוא גדול ואתם עלולים ליצור נזקים נוספים.

הטיפ הגדול ביותר שלנו: תנו למומחים בתחום לתקן לכם את המסך.

אייפון הוא טלפון יקר, כמה יעלה תיקון המסך שלו?

עלויות תיקון מסך במכשירי האייפון משתנים בין סוגים שונים של המכשירים. הסיבה לכך היא השוני בין המסכים. יש אייפונים אשר מגיעים עם מסכים צמודים וכאלה שמגיעים עם מסכים נפרדים.

ככל שתיקון המסך מלווה בקושי רב יותר, כך העלות תהיה גבוהה יותר. החלפה של מסך אחד מחובר לרוב תהיה קלה יותר עבור הטכנאי, אך אם מדובר בשני מסכים הסיפור הוא אחר וזה מה שיהפוך את עלות התיקון ליקר יותר. בשוק קיימים גם דגמים בהם יש חלקים קטנים מאוד בעת פירוק המסך. במקרה זה התיקון לוקח זמן עבודה ארוך ולכן עלותו תהיה בהתאם.

בכל מקרה שהוא, תמיד מומלץ לבדוק את טווח מחירי החלפת מסך לפני שמגיעים למעבדה לתיקון הבעיה.

אל תחסכו על עלות התיקון

כמו שאתם מבינים להחליף מסך באייפון זו פרצודורה שכדאי לעשות רק במעבדת טלפונים לאייפון. כך לא תסתבכו בעת החלפת המסך.

אצלנו במעבדת סלפי ברמת גן יש מכשור איכותי, מקצועי ומתקדם עבור תיקוני מסך למכשירי iPhone השונים. אנו מכירים את המכשיר היטב ויודעים לבצע בו את מכלול התיקונים לכל התקלות הקיימות בו. הטכנאים שלנו בעלי ניסיון מוכח ותעודת טכנאי דרג ג', אנו דוגלים בעבודה איכותית ושקופה מול הלקוחות שלנו.

אם אתם זקוקים להחלפת מסך, אנו נחכה לכם כאן עם חיוך ונתקן עבורכם את האייפון.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט