החלפת גב לאייפון X

האם ידעתם כי הגב של האייפון X שלכם עשוי זכוכית? אם בעבר הפאנל האחורי של כל המכשירים היו עשויים ממתכת, כיום במכשירי האייפון החדשים גב המכשיר עשוי מזכוכית. יש לכם פלוסים ומינוסים כמובן, וחשוב מאוד להכיר אותם כאשר אתם רוכשים אייפון X חדש.

היתרון הבולט ביותר הוא המראה היוקרתי שהמכשיר מקבל מכיוון שהוא עשוי זכוכית גם מאחורה וגם מקדימה. החיסרון המשמעותי הוא שהגב האחורי יכול להישבר, ובמצב כזה תצטרכו לבצע החלפת גב אחורי לאייפון X. בדיוק כמו שמחליפים מסך קדמי, גם כאשר מבצעים החלפת מסך אחורי ל-iPhone X חשוב לעשות זאת בחוכמה.

החלפת מסך אחורי לאייפון X בסלפי
החלפת מסך אחורי מקורי לאייפון X באמצעות מכשיר לייזר ייחודי

ממה צריך להיזהר בעת החלפת גב אחורי ל-iPhone X

נתחיל קודם מכמה תמרורי אזהרה שחשוב שתכירו בטרם אתם מבצעים את החלפת המסך אחורי. ראשית חשוב שתבדקו כי המעבדה שמבצעת עבורכם את אותה החלפת מסך אחורי לאייפון X עושה זאת עם זכוכית אחורית מקורית. זכוכית אחורית מקורית תהיה עמידה יותר ותשמור על המראה של המכשיר אל מול זכוכית לא מקורית שתישבר פעם נוספת בקלות.

בנוסף בעת ביצוע תיקון גב אחורי ל-iPhone X ישנה התעסקות עם המצלמה. לכן לאחר התיקון אתם צריכים לוודא כי המצלמה וכל הפיצ'רים שנמצאים בחלק האחורי של המכשיר פועלים כראוי. אין דבר יותר מתסכל מאשר לגלות כי הזכוכית האחורית סודרה אך פיצ'רים אחרים נפגעו.

האם כדאי לבצע החלפת פאנל אחורי לאייפון X לבד?

היום לא מעט אנשים מזמינים פאנלים אחוריים דרך אתרי האינטרנט השונים, ומקווים כי הם יצליחו לבצע את התיקון לבדם. לא סתם כל אדם בר דעת ימליץ לכם לפנות למעבדת אייפון, אחרת כולם היו מבצעים את החלפת הפאנל לבדם.

אומנם אתם יכולים לחסוך בהחלטה הזאת כסף, אך הסיכון שמא תפגעו במצלמה או בסוללה של המכשיר אינה שווה את המאמץ. אם אין לכם הכשרה מקצועית או ידע קודם בהחלפת גב אחורי ל-iPhone X אל תעשו זאת! תפנו לאנשי מקצוע שיספקו לכם את התיקון הטוב והאפקטיבי ביותר, כך תוכלו להשתמש במכשיר כמו בעבר.

תקלה באייפון? פנו למעבדת סלפי

אחרי שהבנתם כי על מנת להחזיר את המכשיר שלכם בחזרה לתפקודו הרגיל, תהיו חייבים לפנות למעבדה אשר מתמחה בתיקון אייפון – כעת אתם צריכים למצוא אחת כזאת. הבשורה המשמחת עבורכם היא שהגעתם לכתובת הנכונה, ואצלנו תוכלו למצוא שירות של החלפת מסך אחורי לאייפון X ברמה הגבוהה ביותר.

לא עוד התפשרויות על אנשי מקצוע לא מיומנים או מעבדות שמספקות לכם שירות ברמה ירודה. הגיע הזמן שתוכלו לקבל גם שירות תיקונים מהיר ומקצועי, וגם יחסי אנוש ברמה הגבוהה ביותר. אז אם אתם מתגוררים באזור המרכז, אתם מוזמנים להגיע אלינו על מנת לתקן את הגב האחורי של האייפון X שלכם.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט