תיקון אייפון Xr

צריכים לתקן את האייפון שלכם? תיקון אייפון Xr יחייב אתכם לבחור מעבדה איכותית ומנוסה אשר תבצע עבורכם את התיקון. התיקון של המכשיר יכול מצד אחד לגרום לכם להשתמש בו כרגיל, אך מצד שני יכול לעשות הרבה יותר נזק מאשר תועלת. אם אתם צריכים תיקון iPhone Xr – אנו במעבדת סלפי נשמח לספק לכם את התיקון הטוב והאיכותי ביותר.

תיקון iPhone XR במחירים שלא הכרתם

אם עד עכשיו התרגלתם למחירים יקרים כאשר אתם מכניסים את המכשיר שלכם לתיקון, הגיע הזמן שתוכלו לקבל את המחירים הזולים ביותר. אנו במעבדת סלפי ברמת גן מספקים ללקוחות שלנו כדרך קבע את המחירים הזולים ביותר – כי מבחינתנו טובת הלקוח תמיד נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו.

אך אין לכן מה לדאוג אצלנו תקבלו תיקון iPhone Xr ברמה הגבוהה ביותר. הטכנאים שלנו הם אנשי מקצוע עם ניסיון רב בתחום. הם ידעו בדיוק מה נדרש לעשות על מנת לתקן את המכשיר שלכם, ולסייע לכם להגיע למצב שהוא פועל בדיוק כמו בעבר – תיקון אייפון זוהי המומחיות שלנו.

תיקון אייפון Xr
תיקון מכשיר האייפון Xr

החלפת מסך מקורי בלבד

אם המסך של האייפון שלכם נשבר זוהי סיטואציה לא נעימה. על מנת שתוכלו להתמודד עם הסיטואציה הזאת אתם צריכים לפנות למעבדת אייפונים מנוסה שתספק לכם תיקון מסך איכותי. אנו בחברת סלפי מתמחים בתיקוני מסך לiPhone xr, כך שאתם שמים את האייפון שלכם בידיים המקצועיות ביותר. אם לא די בכך, אצלנו תוכלו לתקן את המסך במחיר שפוי והגיוני.

החלפת סוללה לאייפון Xr? אך ורק מקורית

המכשיר לא מפסיק להיכבות? מצד אחד יכול להיות שלא הטענתם את המכשיר מספיק, אך מצד שני יכול להיות שהסוללה שלכם כבר נשחקה לגמרי. אם אתם צריכים לבצע החלפת סוללה לiPhone xr אנו במעבדת סלפי נספק לכם סוללות מקוריות עם אחריות מלאה. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את הסוללה הטובה ביותר, זאת שתתאים בצורה מושלמת למכשיר שלכם – כי זה הדבר החשוב ביותר.

תיקון שקע הטעינה

הטענתם את המכשיר אך הטעינה של המכשיר מסרב לעלות? ככל הנראה יש לכם בעיה בשקע הטעינה של האייפון. אומנם זה נשמע קצת מפחיד, אך אין לכם ממה לחשוש. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לגשת אלינו למעבדת סלפי, הצוות שלנו מתמחה בתיקון שקע טעינה לאייפון xr – אנו נספק לכם את התיקון בתוך זמן קצר, כך שאין לכם אפילו מה לחשוש.

ניקוי קורוזיה לאייפונים

מרבית האייפונים חסינים למים, אך זה לא אומר שאתם יכולים להיות רגועים כאשר הם נופלים למים. גם אם המכשיר עצמו עובד כרגיל, מספיקה טיפה קטנה שתיכנס אל תוך המכשיר על מנת לגרום למצב של קורוזיה. ניקוי קורוזיה לאייפון xr עושים רק עם מעבדת סלפי והטכנאים המיומנים שלה.

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון-שקע-טעינה-אייפון-Xr

תיקון שקע טעינה לאייפון Xr

ניקוי-קורוזיה-אייפון-Xr

תיקון קורוזיה באייפון Xr

החלפת-סוללה-אייפון-Xr

החלפת סוללה אייפון Xr

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: oneplus.com

סגירת תפריט