החלפת מסך אחורי לאייפון Xr

יש ברשותכם אייפון Xr? אחד מהחששות הגדולים ביותר שלכם זה מצב שבו הגב האחורי של המכשיר יישבר. במקרה כזה תצטרכו לחפש מעבדת אייפון שתספק לכם החלפת גב אחורי לאייפון Xr.

מדובר בתיקון מורכב מאוד שאתם חייבים שיתבצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים, כאלה שיבצעו את התיקון בצורה האפקטיבי ביותר. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כאשר זה מגיע להחלפת פאנל אחורי ל-iPhone XR. אז רגע לפני שאתם מקבלים את ההחלטה החשובה, הינה כל הסיבות שבגינן אתם חייבים לבחור בנו כמעבדה המועדפת עליכם לתיקון מסך אחורי לאייפון Xr.

החלפת גב או מסך אחורי לאייפון Xr
החלפת מסך אחורי [מקורי בלבד] ל-iPhone Xr במעבדת Cellfi

לבצע החלפת גב אחורי ל-iPhone XR ללא סיכונים

הבעיה המרכזית כאשר מבצעים החלפת פאנל אחורי למכשירי האייפון החדשים זה האפשרות לפגיעה בחלקים הפנימיים או ב-face id. אך אם אתם תבחרו במעבדה מקצועית ומיומנת אתם יכולים להיות בטוחים כי התיקון יתבצע בצורה מקצועית ללא פגיעה באף אלמנט אחר.

אנו משתמשים במכונת לייזר מיוחדת על מנת לבצע את ההחלפה, ללא צורך בפירוק המכשיר. כך שאתם מקבלים החלפת מסך אחורי לאייפון Xr ברמה הטובה ביותר וללא סכנות בכלל. מהסיבה הזאת בתוך זמן קצר תוכלו לקבל את המכשיר שלכם בחזרה, ואתם לא תצטרכו לדאוג או לחשוש. התיקון יעבור בהצלחה ותוכלו להשתמש במכשיר כמו בעבר.

מבצעים תיקון פאנל אחורי ל-iPhone XR ושומרים על אחריות היצרן

אחריות היצרן של האייפון שלכם היא אחד מהדברים החשובים ביותר שעומדים לזכותכם, ולכן אתם צריכים לשמור על האחריות. אנו נבצע עבורכם את התיקון ברמה הגבוהה ביותר, ואתם מנגד לא תאבדו את אחריות היצרן שלכם. כך שבמקרים אחרים תוכלו להפעיל את אחריות היצרן על מנת לתקן או לסדר בעיות אחרות באייפון שלכם.

כאשר מדובר על החלפת גב אחורי לאייפון Xr אין מקום לבחירות שגויות, אתם צריכים לבחור במעבדה הטובה והמנוסה ביותר. בחירה נכונה תאפשר לכם לשמור על אחריות היצרן שלכם וגם לקבל אחריות מלאה על התיקון עצמו, דבר שלא תקבלו בכל מקום. רק במעבדה אשר מתמחה בתיקון אייפונים מכל הסוגים.

צריכים להחליף גב אחורי? אצלנו תקבלו מחיר אטרקטיבי

המחיר זוהי אולי הסוגיה החשוב ביותר, וגם כאן יש לנו בשורות מצוינות עבורכם. אצלנו תוכלו לקבל תיקון פאנל אחורי ל- iPhone XRבמחיר המשתלם ביותר עבורכם. בעלות של 350 שקל תוכלו לקבל גב אחורי מקורי, התיקון כמו שאמרנו יתבצע במכונת לייזר מיוחדת אשר נועדה על מנת לבצע את התיקון הספציפי הזה.

כך שאם אתם רוצים לשלב בין מחיר משתלם ובין איכות ללא פשרות, אנו במעבדת Cellfi בהחלט נספק לכם את השילוב המנצח. כך שאתם יכולים לדעת לכל אורך הדרך שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר, כיאה למעבדת סלולר מקצועית אשר מספקת מענה לעשרות לקוחות מידיי יום.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט