החלפת מסך אחורי לאייפון Xs

אחת מהסכנות המשמעותיות ביותר כאשר האייפון Xs נופל זה כמובן המסך הקדמי, אך האם אתם דואגים באותה מידה גם למסך האחורי? אולי חלקכם לא שמתם לב, אך המסך האחורי גם הוא עשוי זכוכית כך שגם הוא יכול להישבר באותה המידה. 

אם מדובר על נפילה חזקה אפילו המגן האחורי לא יוכל לסייע לכם, ואתם תצטרכו למחפש מעבדה לתיקון אייפון על מנת שתספק לכם שירות של החלפת גב אחורי ל- iPhone XS. טכנאים מיומנים טוענים כי החלפת גב אחורי הינו תיקון מורכב יותר מאשר החלפת מסך קדמי – ולכן אתם לא יכולים לקחת סיכונים בנושא הזה.

החלפת מסך אחורי לאייפון Xs במעבדת cellfi
החלפת מסך אחורי [מקורי בלבד] לאייפון Xs במעבדת Cellfi

החלפת פאנל אחורי ל- iPhone XS ללא פירוק – האומנם?

אנו במעבדת סלפי עושים את מירב המאמצים על מנת לשמור על המכשיר שלכם בזמן התיקון. כאשר מדובר על החלפת מסך אחורי לאייפון Xs הסיכון הוא גדול והשאיפה היא להימנע עם התעסקות מיותרת. לכן באמצעות הציוד המתקדם שלנו אנו נספק לכם שירות של החלפת גב אחורי ל-iPhone XS מבלי לפרק את המכשיר.

אומנם זה יכול להישמע קצת מופרך, אך באמצעות מכונת לייזר מתקדמת ניתן לבצע את ההחלפה עם מינימום סיכונים. כך אתם מקבלים מסך אחורי איכותי ומקורי של חברת אפל, אך יותר מכך אתם יודעים כי אין שום סיכוי שהמכשיר יפגע או יינזק כתוצאה מהתיקון שביצעתם אצלנו.

החלפת גב אחורי לאייפון Xs על המקום

תדמיינו מצב שבו לוקחים לכם את האייפון למשך מספר ימים, ואתם נשארים ללא הטלפון הנייד שלכם – האם תוכלו לשרוד? ככל הנראה התשובה לשאלה הזאת היא שלילית, אנו בהחלט יכולים להבין אתכם. מהסיבה הזאת לא מעט אנשים נמנעים מלהכניס את המכשיר שלהם לתיקון גם עם גב אחורי שבור לחלוטין.

אז כיצד אנו יכולים לסייע לכם? אנו מציעים לכם תיקון גב אחורי ל-iPhone XS על המקום. זאת אומרת שבתוך שעה במקסימום תוכלו לקבל את המכשיר שלכם בחזרה, וכך אפילו לא תרגישו בחסרונו ותוכלו כמובן לחזור לשגרה. אין שום סיבה שתצטרכו לחכות מספר ימים עד שתקבלו את המכשיר בחזרה.

כמה עולה להחליף מסך אחורי באייפון?

כמובן שכל מעבדת אפל תספק לכם מחירים שונים, ולכן אתם צריכים להיות עם יד על הדופק על מנת שתוכלו לקבל את הצעת המחיר הזולה ביותר. אך נגיד לכם מראש כי החלפת פאנל אחורי ל- iPhone XS זה לא דבר זול, וברוב המקרים העלות אפילו תהיה יקרה יותר מאשר החלפת מסך קדמי.

לכן חשוב מאוד שתבינו כי מדובר בתיקון קריטי מאוד, והגב האחורי של המכשיר מגן על הסוללה ועל כל הפיצ'רים שנמצאים בתוך המכשיר שלכם. החלפת מסך אחורי ל-iPhone XS זה לא פריבילגיה, אתם חייבים לעשות זאת על מנת לשמור על המכשיר שלכם ולדאוג שהנזק לא יהיה חמור יותר.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט