החלפת סוללה לסמארטפון

מכשירי הסלולר היקרים לכם מכל, הם מכשירים עדינים מאוד. חייהם יכולים להגיע לכ- 3 שנים. אך לעיתים כעבור שנתיים כבר תרגישו את המצב בו הסוללה שלכם נחלשת. לרוב זה יתבטא במצבים בהם הטלפון נכבה פתאום בלי כל סיבה כאשר עוד יש לו אחוזי סוללה או שאחוזי הסוללה נגמרים מהר מידי.

במצבים האלו הסמארטפון שלכם מאותת, חבר׳ה אני צריך החלפת סוללה. בעבר כל הטלפונים הניידים היו עם סוללה אשר ניתן לחבר ולהסיר בהרכבה פשוטה. כיום, יצרניות הטלפונים יוצרות מכשירים בעלי סוללה פנימית שנשארת לאורך זמן,  אך כדי להחליף אותה עלינו לפתוח את הברגים אשר מחברים בין גב המכשיר לחלק הקדמי.

איך לבצע החלפת סוללה בסמארטפון?

דרך אחת, אשר פחות מומלצת לדעתנו, היא לקנות דרך האינטרנט סוללה ותיק כלים להחלפת סוללה. זוהי דרך אפשרית, אך לא מומלצת מהסיבה שמדובר בפתיחה של ברגים קטנים במיוחד ורכיבים קטנים ועדינים בתוך המכשיר שעלולים לזוז ולהינזק כאשר אדם שאינו מוסמך פותח את הטלפון הנייד ומתחיל להתעסק עם כל מה שקורה בפנים.

הדרך השניה והבטוחה ביותר היא לפנות למעבדת תיקונים אשר תעשה עבורכם את החלפת הסוללה של הסמארטפון. מעבדות התיקונים מכירות היטב את הפרוצדורה ואת הרכיבים הקיימים בתוך המכשירים. הם ידאגו להחליף לכם את הסוללה מבלי לפגוע בשום רכיב אחר.

כמה יעלה לכם להחליף סוללה במכשיר שלכם?

לחברות היבואן של הטלפונים הניידים יש מחירי החלפת סוללה מגוונים אשר נקבעים על פי הדגם של הטלפון הנייד.

העלויות של החלפת סוללה נעות בטווח של 150 שקלים ל- 300 שקלים. יש גם מכשירים שעלות ההחלפה זולה יותר ויכולה להגיע ל- 100 ש"ח.

הכל תלוי בסוג המכשיר הסלולארי שלכם, אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו למעבדת Cellfi ברמת גן ולקבל שירות מקצועי, אדיב במחירים נוחים ומשתלמים. אנו מכירים היטב את הטלפונים השונים ונדע להחליף לכם את הסוללה במקצועיות מבלי לפגוע באף רכיב.

החלפת סוללה ב'סלפי'

איך תשמרו על חיי הסוללה שלכם?

אחת הטעויות הנפוצות שעושים משתמשים היא טעינת הטלפון בצורה לא נכונה אשר מקצרת את חיי הסוללה. איך זה קורה בפועל? דבר ראשון אנו משאירים את המכשיר בטעינה לאורך זמן, מעבר לטעינת ה-100 אחוז.

לרוב זה קורה לנו בלילה, כאשר אנו מטעינים את הטלפון והוא נטען כך לאורך כל שעות השינה.. דבר נוסף, הסוללות של הטלפונים הניידים הן סוללות ליתיום. הדרך הטובה לטעון אותן הוא לא לעשות טעינה של 100 אחוז אלא עדיף להטעין כל פעם קצת. כמו כן, לא להטעין את הסוללה רק לאחר שהגיעה ל- 0 אחוז. הגעתם ל-25 אחוז שימו את הסמארטפון בטעינה.

לסיכום, חיי הסוללה יכולים להיות יותר ארוכים אם תנהגו בה נכון, אך אם בכל זאת היא מתרוקנת לכם מהר, זה לא סוף העולם. ניתן להחליף אותה במחירים יחסית נמוכים במעבדות השונות.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט