תיקון מסך הטלפון הנייד בחולון

עשה ואל תעשה כאשר נשבר לך מסך הטלפון הסלולארי

המכשיר הקטן הזה שאיתנו לאורך כל היום לעיתים נופל ולעיתים נשבר. כמעט לכל אחד זה קרה בעבר וזה מצב מרגיז מאוד, שעלול לעלות לכם הרבה וגם לרוב תצטרכו להיפרד לכמה שעות מהמכשיר היקר לליבכם. רוב המכשירים מחזיקים שנתיים ללא תקלות, אך בנושא שברים במסך הסמארטפון התקלות הן שכיחות ומצריכות תיקון המסך בחולון במעבדה. במאמר זה אנו ניתן לכם מספר טיפים איך לשמור על הטלפון הנייד שלכם ולנסות למנוע נפילות שלו, ומספר טיפים של מה כדאי לעשות אם נתקלתם במצב בו הייתם צריכים להחליף את מסך הסמארטפון בחולון.

איך תשמרו על מכשיר הסלולאר שלכם:

  1. קנו למכשיר מגן מסך מזכוכית- מגן הזכוכית ישמור על מסך המגע שלכם ואם יתנפץ, החלפת מגן הזכוכית זולה בהרבה מהחלפת מסך המגע.

  2. קנו למכשיר מגן סילקון איכותי אשר ישמור על שאר חלקי הטלפון בעת נפילות.

  3. דאגו לשמירת זכרונות הטלפון שלכם- בטלפון קיימות לכם תמונות רבות, אנשי קשר ועוד המון מידע שתרצו לשמור. הסמארטפונים שלכם בטכנולוגיות של היום הם כמו מחשב לכל דבר. אין יותר מבאס מזכרונות שנמחקו.

  4. דאגו לאבטחת המכשיר- כיום הסמארטפונים משמשים כמחשב לכל דבר. פעולות רבות שנעשו בעבר רק במחשב, נעשות כיום בטלפון הנייד. ולכן כמו שאתם מאבטחים את המחשב שלכם מוירוסים, דאגו לאנטי וירוס גם לטלפון שלכם.

  5. שימרו על הימצאות המכשיר בטמפרטורה נוחה. חום עלול לעשות נזק רב לסוללה שלכם, דבר שיגרום לקיצור חיי הסוללה.

  6. הרחיקו כמה שניתן את הטלפון מסביבה עם מים.

אם בכל זאת החלטתם לבצע זאת בעצמכם, חשוב מאוד להבין את התקלה שקיימת במכשיר ולעבוד מאוד בזהירות על מנת לא ליצור נזק נוסף. למכשירים הסלולרים יש שלוש שכבות של מסכים. שכבת זכוכית, שכבת מגע ושכבת LCD. תקלות ושברים יכולות להיות בכל אחת מן השכבות. אם השברים הם רק במסך הזכוכית, כדאי שתחליפו רק אותו. במעבדות התיקונים קודם עושים בדיקה של המכשיר ומעריכים היכן התקלה, הערכה כזו עוזרת למעבדה לתקן רק את הנזק שנוצר. אם אתם מחליפים את מסך הזכוכית בעצמכם, דאגו לעשות זאת מאוד בעדינות ורק לאחר שהבנתם איך לעשות זאת, אחרת אתם עלולים ליצור נזק בשכבה השניה או השלישית שעלות תיקונם במעבדה היא יקרה יותר.

תיקון מסך בחולון
תיקון מסך בחולון

מה לעשות כאשר הטלפון הנייד נשבר ויש על המסך סדקים?

  1. אל תנסו לתקן את המכשיר בעצמכם- תיקון מסך באופן עצמאי ללא ידע עלול ליצור נזקים שיעלו לכם הרבה ובמקרה הגרוע יותר תצטרכו לקנות מכשיר חדש.
  2. גם אם הטאצ' במכשיר עדיין עובד ורק מסך הזכוכית התנפץ, אל תשאירו את המכשיר ללא תיקון. מסך הזכוכית משמש הגנה למסך המגע. הימנעות מתיקון מסך או החלפת מסך הזכוכית יכול לעלות לכם בתקלה רצינית יותר במסך המגע בנפילה הבאה של הסמארטפון.
  3. גשו למעבדת תיקונים! אצלנו במעבדת סלפי ישמחו לתת לכם שירות מקצועי. אנו נבדוק את מכשיר הטלפון ללא עלות בידי טכנאי מומחה וניתן לכם הצעת מחיר הוגנת.
  4. בידקו עם מעבדת התיקונים שאתם מקבלים מכשיר חלופי בינתיים וכמו כן, בדקו שהחלקים אשר ירכיבו במכשירכם יהיו איכותיים, בעדיפות למקוריים. חלקים באיכות ירודה עלולים לעשות נזק למכשיר ובעת תקלה בפעם הבאה, ככל הנראה תצטרכו להחליף את המכשיר. אצלנו במעבדת cellfi ברמת גן תקבלו מכשיר חלופי בזמן תיקון מסך הסלולאר ואנו נדאג לתיקון מהיר ככל האפשר. אנו במעבדה לא מתפשרים על איכות ומשתמשים רק בחלקים מקוריים.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט