תיקון מסך בפתח תקווה

הסלולארי שלכם הוא החבר הטוב ביותר שלכם היום, הוא נמצא איתכם לאורך כל שעות היממה ויש בו מידע רב המשמש אתכם להתנהלות בשגרת היום. אתם מקבלים בו שיחות, לעיתים שיחות עבודה, מקבלים מיילים ומנהלים בו יומן. יש בו תמונות שלכם ומסמכים ששמרתם והמון מידע עליכם. כאשר נסדק או נשבר לכם מסך הטלפון זהו מצב לא נעים עבורכם. ההרגשה לעיתים היא של חוסר אונים ואתם מעוניינים בתיקון המסך בפתח תקווה במהירות המירבית.

תיקון מסך הסמארטפון בפ"ת מצריך מכם להיפרד מהטלפון האישי שלכם למספר שעות ולהשאיר אותו במעבדה. בגלל שמדובר במכשיר כל כך אישי שהצורך בו הוא גדול ובשעות אלו לא תוכלו להיות זמינים, לעיתים יהיה לכם קשה להפקיד אותו במעבדה. הפקדתו במעבדה כרוכה בשאלות רבות. מתי יסתיים התיקון? האם לאחר התיקון הסלולארי יעבוד טוב? האם זכרונות הטלפון ישמרו? כמה יעלה תיקון מסך הסמארטפון בפתח תקווה? והאם בחרתי במעבדה המקצועית ביותר עבור התיקון?

תיקוני מסך מקוריים

שני טיפים לשמירה על מסך הטלפון הנייד שלכם

  • מגן זכוכית: מגן הזכוכית משמש כמגן מסך בעת נפילה. ככל הנראה, הוא הראשון שיסדק ויגן על המסך עצמו ועל מסך ה-LCD הפנימי. אנו ממליצים לכם לקנות מגן מסך מזכוכית, העלויות יחסית נמוכות והתמורה שתקבלו היא גדולה. עלות מגני מסך טובים מזכוכית נעים בין 30 ש"ח ל- 100 ש"ח. הזכוכית המיוצרת כיום להגנת המסכים עמידה מאוד ובעלת מספר שכבות על מנת למנוע מצבים של שברים וסדקים.
     
  • כיסוי מגן לטלפון: כיום קיימים כיסויים ומגנים לטלפונים סלולאריים בשלל צבעים, מרקמים וסוגים. מגנים כאלו הפכו לאביזרי אופנה עבור הטלפונים הניידים. אך מלבד היותם אביזר אופנה, הם משמשים להגנה על חלקי הסמארטפון. בחירה נכונה של כיסוי טוב תוכל לתת לכם הגנה מלאה על הסלולרי שתמעיט בשברים ותקלות כתוצאה מנפילה. כאשר תלכו לבחור כיסוי, כדאי שתשימו לב לשולי הכיסוי. שולי כיסוי אשר גבוהים במעט ממסך הטלפון, יגנו טוב יותר על הנייד שלכם. בעת נפילה, שולי הכיסוי יגעו ברצפה וימנעו מגע במסך. כמו כן, שימו לב לחומר ממנו מיוצר הכיסוי. כיסוי מסיליקון או פלסטיק קשיח ואיכותי הינם בולמי זעזועים טובים יותר ויעזרו לכם בהגנה על הטלפון. ניתן למצוא במעבדות לתיקון מסכים וסמארטפונים מגנים בעלי כיסוי אחורי וקדמי. לרוב כיסויים אלו יגנו טוב יותר על מסכי הפלאפון שלכם.  

פניה למעבדת תיקונים בפ"ת למסכי סמארטפון

דאגתם לכיסוי מסך מזכוכית וגם לכיסוי איכותי לטלפון הנייד שלכם ובכל זאת נתקלתם במצב בו הסמארטפון שלכם נסדק ונשבר. גם אם מדובר בשבר במגן הזכוכית והטלפון הנייד שלכם עדיין עובד, אנו ממליצים לכם להגיע למעבדה לבדיקת הנזק. פנו אלינו למעבדת סלפי. אנו מעבדה מקצועית, בעלת ניסיון רב וצוות טכנאים מומחה. אנו נדאג לבדוק את מסך הטלפון שלכם, לענות על השאלות שמטרידות אתכם באדיבות ונציע לכם תיקון מסך במידת הצורך ובמחירים נוחים. גם אם מדובר רק במגן הזכוכית, נוכל להחליף אותו לחדש וכך תמשיכו להקנות לו הגנה. אצלנו במעבדה תוכלו להיות בטוחים שאתם מפקידים את הסמארטפון שלכם בידיים טובות ומקצועיות.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט