תיקון מסך בתל אביב

כל מה שצריך לדעת לפני תיקון מסך הסמארטפון בתל אביב והאיזור

נשבר לכם מסך הטלפון הנייד, זהו רגע לא נעים וזה קורה בזמן שהכי לא נוח לכם. במקרה הטוב מדובר בסדק במסך הזכוכית והטלפון עוד עובד, במקרים אחרים המסך הפסיק להגיב למגע ואינכם יכולים לעשות בו פעולות או לקבל שיחות.

כעת יהיה עליכם להגיע למעבדת פלאפונים בתל אביב לתיקון המסך. הטלפון הנייד שלכם הוא מכשיר יקר גם כספית וגם מבחינת הערך הסנטימנטלי שלו עבורכם. לכן, לא כדאי לתת לכל אחד לבצע תיקון מסך בת"א לסמארטפון שלכם.

מספר טיפים לבחירת המעבדה הטובה ביותר לתיקון המסך

בארץ ובפרט באזור תל אביב יפו יש מעבדות רבות לתיקון מסכי סמארטפונים. לרוב החלפת מסך היא פעולה פשוטה, אך מצריכה מבעל המקצוע אשר מחליף את המסך לעשות עבודה עדינה, מיומנת ומקצועית על מנת לא ליצור נזקים ותקלות נוספות. יש מספר דברים שכדאי לכם לבדוק ולשאול לפני שאתם מפקידים את המכשיר הנייד שלכם במעבדה.

תיקון מסך לסלולר בתל אביב
תיקוני מסך בתל אביב - 100% מקוריים
  • בדיקת המכשיר ללא עלות: כאשר תגיעו למעבדה, וודאו תחילה שהם יכולים לבצע בדיקה ולהעריך את עלות התיקון מבלי לקחת על שירות זה תשלום. בקשו מבעל המקצוע הצעת מחיר כדי שתוכלו להחליט האם עלות התיקון מתאימה עבורכם. עלות החלפת מסך זכוכית נעה בין 200 ש"ח ל- 350 ש"ח וכוללת את מגן הזכוכית ועבודת ההחלפה.

  • זמן: מכשיר הטלפון הנייד שלכם משמש אתכם בפעולות רבות במשך היום. מצאו מעבדה שיכולה להחליף ולתקן את מסך הטלפון שלכם בת"א במהירות סבירה.

  • החלפת חלקים מקוריים: חלקים שונים לטלפון במחירים מוזלים ניתן למצוא בשלל חנויות ברשת. החלפה לחלקים שאינם מקוריים היא בדרך לא הבחירה הנכונה ויכולה ליצור נזקים לטלפון הנייד שלכם בהמשך. וודאו שהמעבדה משתמשמת בחלקים מקוריים של חברת הסמארטפון שלכם.

  • קבלת מכשיר חלופי: הכנסת טלפון למעבדה יכולה לקחת מספר שעות בהם לא תהיו זמינים לפונקציות שבטלפון שלכם. שירות של קבלת מכשיר חלופי ממעבדת התיקונים יכול לעזור לכם להיות זמינים לקבלת שיחות לבינתיים. וודאו עם המעבדה שתוכלו לקבל שירות כזה.

  • מחיר: אף אחד מאיתנו לא מעוניין לשלם יותר ממה שתיקון מסך בתל אביב אמור לעלות. יותר מזה, אף אחד מאיתנו לא מעוניין לתקן את הטלפון הנייד שלו במחיר גבוה המתקרב לעלות הטלפון. לפני שתגיעו למעבדה, עירכו השוואת מחירים מהירה באינטרנט ותבואו עם מידע עדכני כמה תיקון כזה אמור לעלות.

  • ניסיון והסמכה של טכנאי המעבדה: לטכנאי המעבדה יש הכשרה והסמכה לבצע תיקונים בטלפונים ניידים ובפרט תיקוני מסכים. וודאו שלמעבדה יש צוות טכנאים מוסמך שיודע את העבודה.

  • אמינות והמלצות: אין חכם כבעל ניסיון! שאלו חברים ומשפחה על מעבדות שעזרו להם בתיקון מסך הסמארטפון שלהם. תוכלו לשאול אותם עד כמה היו מרוצים ולוודא איתם את הנושאים שהזכרנו קודם.

איפה מתקנים?

אצלנו במעבדת סלפי ברמת גן יש צוות של מומחים בעלי ניסיון והסמכה דרג ד' ברמת הרכיב. אנו נוכל לבדוק את מכשירכם ולתת לכם הצעת מחיר נוחה בתוך כ- 15 דקות. כמו כן, החלפת החלקים אצלנו היא אך ורק לחלקים מקוריים. כאשר תשימו אצלנו את מכשירכם, תקבלו מכשיר חלופי לזמן שבו הטלפון יהיה במעבדה ואנו נשתדל לסיים את התיקון במהירות המירבית.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט