תיקון וואווי P30 פרו

אם ה- Huawei P30 Pro מתחיל לעשות בעיות, אתם צריכים להגיע למעבדת וואווי על מנת לבדוק מהי הסיבה להופעת אותן בעיות. כל בעיה מגיעה מסיבה מיוחדת, ורק מעבדה מיומנת תצליח להבין בדיוק מדוע הן מתרחשות, ורצוי לעשות זאת בהקדם. 

ככל שתתמהמהו כך הבעיות עשויות להחמיר ולהגיע למצב שבו תצטרכו לבצע תיקונים מורכבים יותר וגם יקרים יותר. תיקון ל- Huawei P30 Pro הוא הכרחי על מנת שתוכלו להמשיך ליהנות מהמכשיר שלכם.

צריכים תיקון ל- Huawei P30 פרו? המחיר לא קובע

כמה פעמים קיבלתם החלטות בחיים שלכם על סמך המחיר שהציעו לכם? יש כאלה שמעדיפים ללכת על המחיר הזול בגלל האטרקטיביות שלו ויש כאלה שמעדיפים ללכת על המחיר היקר כי הם מעדיפים ללכת על בטוח. אך כאשר מדובר על תיקון ל- Huawei P30 Pro למחיר אין באמת משמעות.

הבחירה שלכם צריכה להיות רק על סמך המיומנות והניסיון של המעבדה שמבצעת עבורכם את התיקון. זוהי הסיבה שבכל תיקון לוואווי P30 פרו שלכם אתם צריכים לבחור במעבדת סלפי. מדובר על מעבדה מקצועית עם טכנאים מנוסים ומחירים ששווים לכל כיס.

תיקון וואווי P30 פרו בסלפי
תיקון Huawei P30 פרו רק עם 100% רכיבים מקוריים

החלפת מסך

ההבדל בין ה- Huawei P30 ל- Huawei P30 Pro זה בעיקר בגודל של המסך. ב- P30 Pro אתם מקבלים מסך גדול במיוחד שמגיע כמעט ל-6.5 אינץ'. קשה מאוד למצוא עוד מכשירים עם מסך כל כך גדול כמו המכשיר הזה. לכן כאשר אתם מבצעים תיקון מסך ל- Huawei P30 Pro עליכם לבחור במעבדת וואווי מקצועית ומיומנת, כזאת שתוכל לתקן את המסך כמו שצריך ושתמשיכו ליהנות ממנו.

החלפת סוללה

עוד יתרון משמעותי בדגם הזה לעומת הדגם השני זוהי הסוללה, כאן אתם מקבלים סוללה הרבה יותר עוצמתית. אז אם אתם מבחינים כי הסוללה לא מחזיקה מעמד יותר מכמה שעות, ככל הנראה יש בעיה וצריך להחליפה. חשוב שתקבלו סוללה מקורית לוואווי P30 פרו שלכם על מנת שתוכלו לנצל את כל היתרונות שיש בו.

תיקון שקע הטעינה

מחברים את המטען למכשיר, והוא פשוט מסרב להיטען? זוהי יכולה להיות סיטואציה מאוד מרגיזה. אז מה אתם יכולים לעשות? קודם כל תבדקו את המטען ותוודאו כי הוא תקין, במידה והוא תקין ככל הנראה יש בעיה עם השקע טעינה. החלפת שקע טעינה לוואווי P30 זה לא תיקון פשוט, מדובר על תיקון מורכב שחייב להתבצע בצורה הנכונה והמקצועית ביותר ולשם כך אתם צריכים לבחור במעבדת Cellfi.

ניקוי קורוזיה

מכשירי וואווי אינם חסינים למים, ומהסיבה הזאת אתם צריכים להיות מאוד זהירים כאשר אתם נמצאים בבריכה או אפילו במקלחת. כל טיפה של מים או לחות יכולה להוביל לקורוזיה, וכאשר מתרחשת קורוזיה אין לכם ממש דרך חזרה. מהסיבה הזאת ברגע שאתם חוששים שנוצר מגע של מים עם המכשיר פנו אלינו על מנת לקבל ניקוי קורוזיה מקצועי ל- Huawei P30 Pro.

תיקון שקע טעינה וואווי p30

תיקון שקע טעינה לוואווי P30 פרו

ניקוי קורוזיה וואווי p30

ניקוי קורוזיה לוואווי P30 פרו

החלפת סוללה וואווי p30

החלפת סוללה לוואווי P30 פרו

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credits: huawei.com

סגירת תפריט