תיקון החלפת מסך וואווי P30

החלפת המסך – הוא הפתרון הנכון?

המכשיר נפל והמסך שלכם נשבר, ואתם מתים לקנות מכשיר חדש. אבל בהתחשב בזה שיש לכם את אחד המכשירים הכי עוצמתיים בשוק, הוואוי P30, אין שום סיבה הגיונית לכך שתרכשו מכשיר חדש. כל מה שאתם צריכים זה למצוא מעבדה מקצועית שמתמחה במכשירי Huawei שתחליף לכם את המסך השבור למסך מקורי, בדיוק כמו זה שהגיע עם המכשיר.

תיקון מסך ל – Huawei P30 – לא עדיף לקנות חדש?

ברוב המקרים, גם עם מכשירים פחות יקרים ואיכותיים משלכם עדיף לתקן מאשר לקנות. אבל תראו, אנחנו לא פוסלים – יכול להיות שהגיע הזמן שתחליפו את המכשיר שלכם.

אבל לפני שאתם רצים לקנות מכשיר חדש, תשאלו את עצמכם אם המכשיר שלכם:

  • עובד לאט או נתקע
  • עובר תיקונים על בסיס קבוע
  • לא מספק את הצרכים הבסיסיים

בשורה התחתונה – אם המכשיר שלכם באמת לא מתפקד כמו שצריך או דורש אחזקה שוטפת ויקרה במעבדה בלי קשר לדרך שבה אתם שומרים עליו, זו סיבה טובה ומוצדקת להחליף מכשיר.

תיקון החלפת מסך Huawei P30
תיקון מסך או החלפה שלו בדגם p30 של וואווי

העניין הוא שאם יש לכם את הוואוי פי 30, הסיכוי שהוא לא מספק את הצרכים שלכם (וגם עושה הרבה יותר מזה) הוא מאוד נמוך. הטלפון המעולה שהושק במרץ של שנת 2019 יחד עם אחיו הגדול הוואוי P30 פרו עדיין נחשב למכשיר חדש. הוא גם מגיע מצוייד במסך OLED בגודל של 6.1 אינצ’ עם רזולוציה של 1080X2340 פיקסלים, מעבד 8 ליבות וזיכרון עבודה של 8 ג’יגה ראם.

מדובר במכשיר מרשים מאוד מבחינה טכנית שצפוי להמשיך להיות רלוונטי גם בשנתיים הקרובות. אז אם לא הייתה לכם אף סיבה אחרת להחליף אותו עד עכשיו ולא מצאתם שום פגם בתפקוד שלו עד לרגע שבו המסך שלו נשבר, כנראה שאתם צריכים ללכת למעבדה שתבצע החלפת מסך לוואוי P30 שלכם ולהשאיר את קניית המכשיר הבא שלכם למועד מאוחר יותר.

תיקון מסך במעבדת סלולר מומלצת – חוזרים לשגרה במהירות

מסך שנשבר זו כנראה התקלה הנפוצה הכי מעצבנת ומגבילה שיכולה להיות בטלפון. השימוש ב – P30 בלתי אפשרי בלי מסך תקין, אז כשהמסך נשבר נוצר מצב שבו אין לנו דרך להשתמש במכשיר שלנו.

אנחנו הופכים מנותקים מהעולם החיצוני – כשמתקשרים אלינו, אנחנו לא יכולים לענות, וכשאנחנו מקבלים הודעות חשובות, אנחנו לא יכולים לקרוא אותן.

אנחנו צריכים פתרון, אבל אנחנו לא יכולים להתפשר על כל פתרון. אנחנו צריכים:

  • תיקון מהיר – היום טלפון הוא לא מותרות, הוא צורך. אנחנו תלויים במכשיר שלנו כדי לנהל בצורה יעילה את רוב תחומי החיים שלנו, ובגלל זה אורך התיקון הוא קריטי. חשוב שהתיקון יהיה מהיר כדי שנוכל לחזור לעניינים כמה שיותר מהר, בלי עיכובים מיותרים.
  • תיקון מקצועי – כמו שכבר אמרנו, מסך שבור זה דבר מאוד מעצבן וכל העניין הזה של לתקן מכשיר במעבדה גם הוא לא ממש נעים. אם נבצע תיקון מסך לוואוי P30 שלנו במעבדה מקצועית שמבצעת תיקונים יסודיים ומוקפדים, הסבירות שנצטרך לחזור לתיקון נוסף בגלל טיפול רשלני יהיה נמוך מאוד.

המטרה שלנו היא לפתור את הסיפור הזה כמה שיותר מהר ולחזור לשגרה. תיקון אצל מעבדת טלפונים כמו מעבדת סלפי, כלומר, מעבדה שקיבלה המלצות טובות מלקוחות שתיקנו אצלה מכשירים בעבר, יבטיח לכם חזרה מהירה לשגרה. הוא גם יבטיח לכם שיהיה סיכוי נמוך שתצטרכו להמשיך להתעסק עם תיקונים נוספים שנובעים מתיקון לא איכותי, מה שקורה לא מעט במעבדות מתחילות עם ניסיון דל בתחום.

תיקונים נוספים עבור גוגל פיקסל 1 Google Pixel

תיקונים נוספים עבור
גוגל פיקסל 1 Google Pixel

תיקון שקע טעינה גוגל פיקסל

תיקון/החלפת שקע טעינה

ניקוי קורוזיה גוגל פיקסל

ניקוי קורוזיה

החלפת סוללה גוגל פיקסל

החלפת סוללה

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credits: huawei.com

סגירת תפריט