תיקון מייזו נוט 9

מכשיר המייזו נוט 9 הוא מכשיר סיני אשר מטרתו היא להביא לשוק הטלפונים הסלולאריים מכשיר סמארטפון חכם בעלות נמוכה. המכשיר מומלץ מאוד ובעל מערכת הפעלה נוחה וידידותית למשתמש, אך כמו בכל מכשיר סמארטפון, גם מכשיר המייזו נוט 9 נתון לתקלות כאלו ואחרות במיוחד שמדובר במכשיר יחסית זול.

לעיתים תצטרכו לבצע תיקון מייזו נוט 9 במעבדת תיקונים מקצועית. בעמוד זה אנו נסביר לכם באילו מקרים כדאי לכם לגשת למעבדת תיקונים למייזו נוט 9 ומהן התקלות הנפוצות שעלולות לצוץ במכשיר שלכם.

הסוללה במכשיר מייזו נוט 9

במכשיר המיזו נוט 9 יש סוללה מובנית בתוך המכשיר. לסוללה מסוג זה יש מספר תקלות שכדאי לשים לב אליהן וללכת למעבדת תיקונים למייזו 9 בעת הצורך. סוללה אשר אינה מתמלאת עד הסוף או שאינה מחזיקה לכם לאורך זמן, ריח חומצתי או של ברזל אשר מגיע מהטלפון או התנפחות המכשיר הם סימנים שמצריכים תיקון מייזו נוט 9 במעבדה.

גשו למעבדה המקצועית אשר יודעת להחליף את הסוללה ולשים במקומה סוללה מקורית תקינה. החשיבות של סוללה מקורית היא גדולה מהסיבה שהיא תשמור על חיי המכשיר לטווח ארוך יותר ועל כן ודאו במעבדה שהם משתמשים רק ברכיבים מקוריים.

תיקון מייזו נוט 9 בסלפי
תיקון כל סוגי התקלות במכשיר Meizu note 9 - והכל עם רכיבים 100% מקוריים

אופן החלפת מסך במעבדת תיקון מייזו

החלפת מסך היא פעולה עדינה בסמארטפונים באופן כללי וכמובן במכישר מייזו נוט 9. החלפת מסך לא עושים בבית באופן עצמאי, אלא רק במעבדת לתיקון מייזו. הסיבה לכך היא האנטנות הקטנות אשר מחוברות בדבק מתחת למסך.

אנטנות אלו מצריכות מגע עדין עם מכשור מקצועי אשר לא נמצא בידינו בבית. תיקון עצמאי עלול לגרום נזק גדול למכשיר. לכן הכי נכון ובטוח לפנות למעבדה לתיקון מייזו מקצועית אשר מכירה היטב את סוג הטלפון הזה ואת רכיביו העדינים. כמו כן, לוח האם מתחת למסך גם הוא עדין מאוד וכל נגיעה לא נכונה בו תיגרום להרס המכשיר.

תיקון שקע טעינה

ידוע כי שקע הטעינה במכשירי סמארטפונים הוא קטן מאוד, הוא עלול להתרחב ואז למעשה יהיה מגע רופף בינו לבין המטען, הוא עלול להישבר או להתעקם בשל עדינותו והוא יכול להינזק ממים שנכנסו אליו. כל אלו תקלות נפוצות שעלולות לקרות. במעבדה יפתחו את אזור שקע הטעינה וסביר שיחליפו אותו באמצעות מכשיר הלחמה.

זוהי ללא ספק עבודה לטכנאי מקצועי ולכן רק מעבדת תיקונים מקצועית תוכל לעזור במקרה כזה. אצלנו במעבדת סלפי מכירים היטב את מכשיר המייזו ויודעים היטב איך לפתוח את המכשיר ולהחליף בו רכיבים מבלי לגרום לו נזק. הטכנאים שלנו הם טנאים מנוסים אשר יפתחו את אזור שקע הטעינה בעזרת ציוד חדיש וטכנולוגי. הם יגעו בו בעדינות על מנת לא להזיז רכיבים קטנים ליד וילחימו לכם שקע טעינה חדש ותקין.

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון שקע טעינה עבור מייזו נוט 9

תיקון טעינה מייזו נוט 9

ניקוי קורוזיה עבור מייזו נוט 9

ניקוי קורוזיה מייזו נוט 9

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: meizu.com, Meizu logo from Wikimedia commons

סגירת תפריט