החלפת סוללה מייזו נוט 9

הדבר הכי קשה ומעצבן ביום זה שנגמרת לכם הסוללה וכשאתם באים להטעין אותה אתם מגלים שהיא לא מוטענת עד הסוף או לא מצליחה להיטען באופן כללי. באותו הרגע ההרגשה היא של ניתוק ואי יכולת להיות בקשר עם החברים והמשפחה. ואם הטלפון הוא גם מכשיר העבודה שלכם, אז זה מאוד מלחיץ כי אינכם יכולים לקבל שיחות מלקוחות.

במקרים כאלו שהסוללה לא נטענת, כנראה שתזדקקו להחלפת סוללה למייזו נוט 9. בעמוד הבא אנו נסביר לכם על התקלות הנפוצות במכשיר המייזו נוט 9 ומה עושים בעת מצב בו צריך להחליף את סוללת המכשיר בסוללה חדשה.

תקלות נפוצות בסוללת Meizu note 9

הסוללה של מייזו נוט 9 היא סוללה מובנית, כלומר היא נמצאת בתוך הטלפון הנייד ואין באפשרותכם להחליף אותה באופן עצמאי. להחליף סוללה במכשיר מייזו נוט 9 מצריך פתיחת ברגים מאוד קטנים בטלפון אשר ניתן לפתוח אותם רק בעזרת מכשור מקצועי.

תקלות נפוצות בסוללת המייזו נוט 9 יכולות להיות התנפחות של הסוללה, קורוזיה של הסוללה או חלודה. כל אלו מצריכים החלפת סוללה. בדרך כלל אתם לא תצליחו להטעין את הטלפון או שהוא יתכבה לפני הזמן. זה הזמן לדעת שיש צורך בהחלפת סוללת ה-MEIZU נוט 9 שלכם.

החלפת סוללה מייזו נוט 9 במעבדת סלפי
החלפת סוללות מקוריות בלבד עבור meizu note 9

מה יעשו במעבדת התיקונים לצורך ההחלפה?

מעבדת תיקון מייזו מקצועית למייזו נוט 9 היא מעבדה עם מכשור מיוחד אשר כולל גם מכשור לפתיחת המכשיר באופן זהיר ויכולת להחליף את הסוללה מבלי לגרום לנזק. לפני ההחלפה, המעבדה תאבחן היטב את התקלה של הסוללה. כדאי לבדוק שאם מחליפים את הסוללה, יחליפו אותה לסוללה מקורית אשר רק היא יכולה באמת להאריך את חיי המייזו.

איך ניתן לדעת שמעבדה היא מקצועית

מעבדה לתיקון סמארטפונים ומייזו נוט 9 אשר הן מקצועיות ויודעות לתקן סמארטפונים כראוי הן כאלה אשר מחזיקות טכנאים אשר למדו את המקצוע והוסמכו ומכירים היטב את רכיבי המכשירים. מעבדת סלפי היא מעבדת כזו אשר הטכנאים שלה הם מוסמכים בדרג 3. כמו כן, מעבדה מקצועית תחליף לכן את הרכיבים במכשיר רק למקוריים.

כמה עולה להחליף סוללה במייזו נוט 9?

כעיקרון, חלקי החילוף של הסמארטפון מייזו נוט תשע אינם יקרים. זאת משום שיצרו את הטלפונים האלו לצורך עלויות זולות יותר מפלאפונים אחרים. החלפת סוללה במכשיר זה נעה בין 55 שקלים ל- 150 שקלים וזה משתנה בין המעבדות השונות. כמו כן, כאשר הסוללה אינה מקורית, עלותה זולה אף יותר, אך במחירים נמוכים כאלו לסוללה מקורית, אין סיבה לא להחליף למקור. כמו כן, הסוללה המקורית תמיד עדיפה כי נשארת לאורך זמן יותר גדול וזה למעשה מה שאנו צריכים מהטלפון הנייד שלנו.

לסיכום, תקלות בסוללה הם נפוצות בסמארטפונים וגם במכשיר מייזו נוט 9, יש לשים בזמן ולגשת למעבדה להחלפת הסוללה.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל
סגירת תפריט