החלפת מסך מייזו נוט 9

תיקון החלפת מסך מקורי עבור
סמסונג גלאקסי Samsung Galaxy A20

הסמארטפונים הפכו בחיינו לאחד המכשירים שאנו לא זזים בלעדיהם מהבית. יש בתוך הסמארטפון שלנו כל מה שאנחנו צריכים, אנשי קשר, מיילים, משחקים, יומן, ניהול זמן ואינטרנט ולמעשה אנו נמצאים איתם לאורך כל היממה.

בגלל היותם מכשירים אשר הולכים איתנו לכל מקום, הם אינם מסיביים אלא עדינים מאוד והשימוש הרב בהם בכל מיני מקומות עלול לעיתים ליצור להם נזק בעת נפילה. אחת מהתקלות היותר נפוצות היא שבר במסך המייזו ואז כנראה שתזדקקו להחלפת מסך מייזו 9. במאמר זה נסביר לכם על תהליך החלפת המסך בטלפון זה, מה עושים במעבדת תיקונים מקצועית ולאיזו מעבדה ניתן ללכת בעת מצב של שבר או סדק במסך.

מהם הרכיבים המרכזיים במסך ה- Meizu note 9?

מסך המייזו הוא מסך אשר מודבק בדבק מיוחד. מתחת למסך יש המון אנטנות ורכיבים קטנים אשר קשורים למסך עצמו, למצלמה וללוח האם. כאשר יש צורך להחליף מסך ל- Meizu נוט 9, למעשה תצטרכו להמיס את הדבק בזהירות. כמובן שתהליך זה נעשה בעזרת מכשור מיוחד שלא קיים בבית ולכן הדרך הנכונה לפתוח את המסך לצורך החלפת מסך למייזו נוט 9 היא רק באמצעות פניה למעבדה מקצועית. למעבדה יש מכשיר מיוחד אשר ממיס את הדבק אך לא בחום רב שיכול להרוס את רכיבי המכשיר. בצורה עדינה מאוד יוסר המסך, יוחלף בחדש ויודבק בדבק מתאים ללא פגיעה ברכיבים הפנימיים.

החלפת מסך מייזו נוט 9 במעבדת סלפי
החלפה או תיקון מסך המייזו נוט 9 עם מסך מקורי 100%

האם חובה עלי לתקן את המסך במעבדה?

מעבדת תיקון עבור מייזו נוט 9 מקצועית לא ממהרת לעשות תיקונים ללא צורך. אתם תגיעו למעבדה, שם יבדקו ויאבחנו היטב את הבעיה, האם השבר הוא רק חיצוני או שיש פגיעה בחלקים פנימיים נוספים. אם יש שבר במסך בהחלט כדאי להחליף את המסך ולא לחכות כי שבר במסך, יגרור אחריו נזקים גדולים בחלקים פנימיים של הפלאפון וככל הנראה הוא לא יאריך ימים. לכן בעת סדק או שבר גשו מייד לאבחן את התקלה במעבדת תיקון Meizu מקצועית ואמינה.

איפה ניתן למצוא מעבדת תיקונים מקצועית?

אם נשבר לכם המסך או נסדק המסך או שקיימת לכם כל תקלה במכשיר המייזו או במכשיר סמארטפון אחר, זה הזמן להגיע אלינו למעבדת סלפי. אצלנו במעבדת סלפי תוכלו לקבל שירות מקצועי ומיומן מטכנאים בעלי הכשרה לתיקון סמארטפונים בכלל ותיקוני מייזו בפרט. השירות אצלנו מהיר, אמין ובמחירים נוחים. אצלנו תקבלו טלפון חלופי לזמן התיקון ותבואו לאסוף את המייזו שלכם כחדש, כאילו לא היה לו שבר במסך. החשיבות של מעבדה מקצועית עם טכנאים מיומנים היא הכרחית וחשובה אם אתם מעוניינים שהפלאפון ישאר לאורך זמן.

לסיכום, מכשיר המייזו נוט 9 שלכם הוא בעל רכיבים עדינים מאוד, תיקון מסך בצורה נכונה וחכמה יעשה אך ורק במעבדה מקצועית.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל
סגירת תפריט