החלפת מסך מייזו

הסמארטפונים ללא ספק הפכו להיות החברים הטובים ביותר שלנו, אנו הולכים איתם לכל מקום, נמצאים איתם 7\24 שעות ביממה, הם נכנסים איתנו לשירותים ולעיתים גם לחדר האמבטיה ואנו הולכים איתם גם לטיולים בתוך התיק, בכיס המכנסיים או מחזיקים אותם ביד.

השהייה של הטלפונים הניידים בכל מקום הופכת את השמירה עליהם לקשה יותר כי בסופו של דבר מדובר במכשירים עדינים עם רכיבים קטנים מאוד. נפילה של טלפון נייד עלולה ליצור נזקים בשניות, אחד מהנזקים היותר נפוצים הם סדקים או שבר במסך. זו תקלה נפוצה מאוד, בייחוד אם אין לכם מגן מסך לטלפון, אך לא רק. במצב כזה מאוד חשוב לבצע תיקון למייזו שלכם ולבקש תיקון של החלפת מסך ולא לחכות לשבר נוסף, גם אם הטלפון עדיין עובד. בעמוד הבא נסביר כל מה שאתם צריכים לדעת על החלפת מסך למכשיר Meizu.

החלפת מסך מייזו במעבדת סלפי
החלפת מסך למכשירי MEIZU - מחליפים רק עם מסכים מקוריים בלבד

מתי כדאי להחליף את מסך ה- Meizu שלי?

ההמלצה להחלפת מסך מייזו היא כבר בסדק הראשון גם אם הסדק לא פגע באפשרויות הטאצ' של המסך. הסיבה לכך היא שמכשירי טלפון ניידים נוטים לנפילות רבות, סדק קיים עלול להתפתח בנפילה הבאה לנזק גדול יותר במכשיר אשר סביר שלא ישתלם לנו לתקן ונצטרך לקנות טלפון חדש.

על מנת להימנע מכך ולשמור על חיי המכשיר שלכם, רצוי לגשת להחליף את מסך המייזו ישר עם הסדק הראשון, גם אם הוא קטן ובצד המכשיר.

האם ניתן לתקן את המסך באופן עצמאי?

באינטרנט יש המון מדריכים אשר מסבירים איך להחליף מסכים באופן עצמאי, אך לא מומלץ לעשות זאת לבד בבית. המסכים של פלאפון המייזו מודבקים על ידי דבק קשיח אשר יש להסירו באמצעות חום. אך גם חום אינו טוב למכשיר, לכן רק במעבדת תיקון מייזו יוכלו בעזרת מכשיר שתפקידו להמיס את הדבק לפתוח לכם את המכשיר ולהחליף את המסך.

כמו כן, בעת ההחלפה, בתוך המכשיר יש אנטנות קטנות מאוד אשר כל נגיעה הכי קטנה עלולה לגרום נזק במכשיר. לכן ההמלצה הטובה ביותר היא לפנות למעבדת תיקון מייזו מוסמכת אשר יודעת היטב איך להחליף מסך.

מה צריך לשים לב בעת תיקון מסך למייזו במעבדה?

מעבדה לתיקון מייזו אשר עובדת באופן מקצועי, מעסיקה רק טכנאים מוסמכים אשר מכירים היטב את כל המכשירים. כך זה עובד במעבדת סלפי, אשר שם עובדים טכנאים בדרג 3. כמו כן, מעבדה זו תדאג להחליף להם את הרכיבים לרכיבים מקוריים אשר מאריכים את חיי הטלפון. דבר נוסף שחשוב לעשות הוא השוואת מחירים. תיקונים של טלפון המייזו לא צריכים להיות יקרים במיוחד כיוון שמדובר בטלפון שמלחתחילה הוא טלפון זול. החלפת מסך מייזו צריכה לעלות עד 500 שקלים. מעבר לכך, המחיר אינו משתלם.

לסיכום, החלפת מסך מייזו עושים אך ורק במעבדה. זה הדבר החכם והבטוח על מנת לשמור על חיי הטלפון שלכם.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט