תיקון גוגל פיקסל

מאז 2016, גוגל הספיקה להוציא לשוק מספר מכובד של טלפונים סלולאריים תחת המותג גוגל פיקסל.

לאחרונה, יצא גוגל פיקסל 3A שהוא שדרוג של גוגל פיקסל 3 וכבר השמועות מדברות על הגרסה הרביעית שתכלול גם את גוגל פיקסל A4. הסמארטפונים שמשיקה גוגל אכן מרשימים, אך כמו בכל טלפון נייד, גם להם צפויות תקלות אשר יזדקקו לתיקון מעבדה כדי להאריך את חיי המדף שלהם.

תקלות נפוצות בדגמי גוגל פיקסל השונים

במעבדות המתמחות במכשירי Google pixel לרוב מקבלים תקלות הקשורות לבלאי של המכשיר או חלקים אשר נפגעו כתוצאה מנפילה או מגע עם נוזלים.

תקלות נפוצות הן:

  • החלפת פאנל קדמי או אחורי
  • החלפת מיקרופון או מצלמה
  • החלפה או ניקוי שקע טעינה 
  • החלפת סוללה
  • החלפת מסך בגוגל פיקסל
  • ועוד

כאשר המעבדה מקבלת מכשיר גוגל עם תקלות מסוג זה, עליה לבחון את המכשיר ולדייק בסוג התקלה כדי לתקן איך בדיוק לתקן אותו בדרך הנכונה ביותר.

לכל תקלה והחלפה של חלקי החילוף יש עלות עבודה ועלות החומרים.
חלקי חילוף מקוריים (אצלנו יש רק רכיבים מקוריים) מחזיקים זמן רב יותר ומותאמים בצורה מושלמת למכשיר.

כמו כן, ככל שהתיקון מסובך יותר, עלות העבודה תהיה גבוהה יותר. תקלה נוספת נפוצה היא בלאי מכשיר, כמו שבר או כניסת אבק לאזור שקע הטעינה. 

המקרה ושקע הטעינה הפסיקה לעבוד, בתור פתרון מהיר אפשר להשתמש בטעינה אחלוטית (אם המכשיר שלכם תומך), אך זה לא מומלץ בתור פתרון קבוע.
במקרים כאלה, נרצה להגיע למעבדת גוגל פיקסל בהקדם האפשרי בכדי לתקן את הבעיה.

תיקון גוגל פיקסל בסלפי
כל מה שצריך לדעת על תיקוני מכשירי גוגל פיקסל

תקלות נוספות שיכולות להופיע ב Google pixel שלך

תקלות נוספות אשר אנו מתקנים במעבדה הן הן ניקוי קורוזיה והחלפת סוללה במכשירי גוגל.

קורוזיה במכשיר הסלולר נוצרת בעקבות רטיבות. זה יכול להיות בעקבות מגע ישיר של מים או אפילו אדי מים שהגיעו אל מכשיר הסלולאר שלכם. קורוזיה במכשיר הסמארטפון יכולה לעשות נזק לרכיבים רבים.

במעבדת התיקונים ישתמשו במיקרוסקופים וציוד לבדיקת קורוזיה במכשיר הגוגל שלכם, יבדקו עד כמה הנזק חמור ויגידו לכם מה ניתן לעשות.

אם הפגיעה היא חלקית, תוכלו להחליף חלקים פגועים. במידה והקורוזיה במכשיר אינה על חלקים נרחבים אלא על חלקים קטנים מאוד אשר אינם פוגעים בשאר רכיבי המכשיר הסלולארי שלכם, המעבדה תנקה אותם בעדינות בעזרת מברשת אנטי-סינטטית.

אז – אל תכנסו לפאניקה אם המכשיר נופל למים או חווי בעיה כלשהי, אלא הגיעו למעבדה בהקדם האפשרי לתיקון הגוגל פיקסל שלכם.

אז לאן פונים כדי לתקן מכשיר גוגל פיקסל?

אנו במעבדת סלפי ברמת גן, בעלי ניסיון רחב בתיקון מכשירי Google Pixel, אנו מכירים את כל סוגי התקלות ויש לנו מכשור מתקדם ומקצועי לאבחון התקלה באופן נכון ותיקון איכותי שלה.

אנו נדע לאבחן את התקלה בתוך כ- 15 דקות, לאחר מכן נעדכן אתכם כמה זמן המכשיר יהיה אצלנו בתיקון. בזמן התיקון תקבלו מכשיר סלולר חלופי. אצלנו תקבלו שירות מקצועי, איכותי ואדיב ממיטב המומחים שלנו. תוכלו לשים את הטלפון אצלנו בביטחון שיחזור אליכם תקין ועם רכיבים חדשים ומקוריים.

מה התיקון שאתם צריכים?

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

איזה מכשיר Google אתם רוצים לתקן?

Images credits: google.com, pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט