תיקון גוגל פיקסל 3A

המכשירים הסלולריים של חברת גוגל הפכו להיות קונצנזוס בשנה האחרונה, ובשנת 2019 נכנסו לא מעט דגמים חדשים. אחד מהדגמים המובילים זה ה-Google Pixel 3a, שהפך להיות מכשיר מבוקש והאהוד בקרב לא מעט אנשים. מהסיבה הזאת אתם מוכרחים לדעת אל מי לפנות כאשר אתם מגלים כי אתם זקוקים לתיקון לגוגל פיקסל 3A אשר ברשותכם.  

תיקון Google Pixel 3A במעבדת סלפי
תיקון Google pixel 3A עם רכיבים מקוריים בלבד

היתרונות של תיקון Google Pixel 3a

אז מדוע שתצטרכו לתקן את המכשיר אשר ברשותכם ולא לרכוש חדש? זוהי בהחלט שאלה טובה ועליה אנו צריכים לענות לכם. ראשית מכשיר גוגל פיקסל 3A הוא מכשיר מעולה עם מפרט טוב, והוא יכול לשמש אתכם לאורך שנים רבות. כך שאתם לא צריכים לרוץ להחליף את המכשיר, בטח אם עדיין לא ניצלתם עד תום את המכשיר הנוכחי אשר ברשותכם.

יתרון נוסף זה העלות הזולה יחסית של תיקון גוגל פיקסל 3A בהשוואה לשאר המכשירים הקיימים בשוק. חלקי החילוף המקוריים הינם זולים, כך שתוכלו לתקן את המכשיר במהירות ולא לשלם מחיר יקר. כך תוכלו לחזור להשתמש במכשיר בדיוק כמו שהייתם משתמשים בו עד לא מזמן.

תיקון מסך

המסך של הגוגל פיקסל בגודל של 5.6 אינץ', כך שמדובר על מסך גדול ומשמעותי שבזכותו חווית השימוש במכשיר קפצה מדרגה. במקרה שבו אתם צריכים לבצע תיקון מסך ל-Google Pixel 3a תצטרכו לפנות למעבדת גוגל פיקסל אשר מחזיקה בחלקים מקוריים על מנת שתבצע עבורכם את התיקון. כך תוכלו לדעת שעשיתם את הבחירה הנכונה.

תיקון רכיב/שקע טעינה

אם אתם מחברים את ה-Google Pixel 3a לחשמל והוא לא נטען כמו שצריך, ישר אמורה להידלק לכם נורה אדומה על השקע טעינה. אם לא תטפלו בשקע הטעינה בזמן תוכלו להגיע למצב שבו המכשיר לא ייטען בכלל, ומכאן אתם תהיו לגמרי בצרות. לכן אל תהססו עם תיקון של שקע הטעינה, כי אחר כך המצב יכול רק להיות חמור יותר.

החלפת סוללה

הסוללה של Google Pixel 3a יכולה להחזיק לכם מעמד זמן רב, לפעמים היא אפילו יכולה להחזיק יותר מיום שלם תלוי בשימוש שלכם. החלפת סוללה צריכה להתבצע כאשר הסוללה איננה מתפקדת כמו שצריך, ואתם מבינים שלא נשארה לכם ברירה אחרת. צריכים לבצע החלפת סוללה לגוגל פיקסל 3A? פנו אלינו למעבדת Cellfi על מנת שנוכל לספק לכם תיקון איכותי ומהיר ללא סכנות וללא חששות.

ניקוי קורוזיה

נקודת החולשה של מכשירי גוגל פיקסל אל מול המתחרות האחרות שלהם זה שהמכשירים עצמם אינם עמידים במים. לכן במקרה שבו המכשיר נחשף במגע ישיר למים ישנו סיכון אמיתי להיווצרות של קורוזיה. לכן במקרה כזה על מנת שהמכשיר שלכם יוכל להישאר בחיים, פנו אלינו על מנת שנבצע לכם בדיקה מעמיקה וגם ניקוי קורוזיה לגוגל פיקסל 3a שלכם במידת הצורך.

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון-שקע-טעינה-גוגל-פיקסל-3a

תיקון שקע טעינה לגוגל פיקסל 3A

ניקוי-קורוזיה-גוגל-פיקסל-3a

ניקוי קורוזיה לגוגל פיקסל 3A

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

סגירת תפריט