תיקון ניקוי קורוזיה בגוגל פיקסל

טיפול בקורוזיה בכל מכשירי Google Pixel - ישנים וחדשים

הפלאפון שלנו הוא חלק בלתי נפרד מהשגרה היומיומית, ומהסיבה הזאת אנו תמיד נרצה לוודא כי הוא תקין ופועל כראוי. אחת מהתקלות הנפוצות ביותר לכל מכשירי הסלולר, גם למכשירי הגוגל פיקסל זה תקלת קורוזיה.

קורוזיה מתרחשת כאשר מים או לחות נכנסים אל תוך המכשיר. ניקוי קורוזיה לגוגל פיקסל זה הפתרון האולטימטיבי אשר יחזיר את המכשיר לתפקד בדיוק כמו שהוא היה מתפקד לפני כן.

תיקון או ניקוי קורוזיה למכשירי גוגל פיקסל
הפיקסל נפל למים? מומלת לבצע ניקוי קורוזיה בהקדם האפשרי

מהם אחוזי ההצלחה של ניקוי קורוזיה ל -Google Pixel?

נתחיל מהשורה התחתונה, אף מעבדה לא תוכל להבטיח לכם 100 אחוזי הצלחה כאשר מדובר על ניקוי קורוזיה. השאיפה כמובן היא להחזיר את המכשיר שלכם למצב ההתחלתי שלו, אך בלא מעט פעמים המציאות היא זאת שקובעת את חוקי המשחק. אז מהם אחוזי ההצלחה כאשר אנו מדברים על שירות של ניקוי קורוזיה למכשיר גוגל פיקסל? מעל 80% הצלחה!

אנו במעבדת סלולר סלפי נספק לכם את השירות הטוב ביותר כאשר מדובר העל ניקוי קורוזיה. אנו משתמשים במכשור המתקדם ביותר על מנת לנקות את כל הקורוזיה ולתקן את כל נזקי המים שיכולים להיות משמעותיים מאוד. בתור מעבדה המתמחית בניקוי קורוזיה לגוגל פיקסל נוכל לספק לכם את התיקון הטוב ביותר. כך שאתם תוכלו לדעת שעשיתם את המקסימום על מנת להחזיר את המכשיר שלכם לתפקוד התקין שלו.

כמה זמן לוקח ניקוי קורוזיה לגוגל פיקסל?

אחד מהדברים החשובים ביותר שמעסיקים אתכם זה כמובן, תוך כמה זמן תקבלו את הפלאפון שלכם בחזרה? הרי הפלאפון שלנו הוא מקום המפלט שלנו והמקום שבו אנו מנהלים באמצעותו את מרבית הנושאים בחיינו. אצלנו במעבדה הלקוח תמיד נמצא בראש סדר העדיפויות, ולכן אנו נשתדל לספק לכם את המכשיר בתוך זמן קצר.

במרבית המקרים ניקוי קורוזיה ל- Google Pixel אמור לקחת מספר שעות, וזוהי גם השאיפה שלנו. אך בחלק מהמקרים כאשר מדובר על קורוזיה קשה או על תקופת עומס במעבדה התיקון יכול לקחת גם מספר ימים. אך במרבית המקרים התיקון יהיה מהיר ואפקטיבי ותקבלו את המכשיר בחזרה בתוך זמן קצר.

לא רק קורוזיה – כל התיקונים במקום אחד

אם יש לכם מכשיר גוגל פיקסל ואתם רוצים לתקן את המסך, את השקע טעינה או אפילו סתם לגבות את המידע שנמצא במכשיר – אנו הכתובת האידיאלית עבורכם. המעבדה שלנו מתמחה בתיקון גוגל פיקסל על כל המשתמע מכך.

כך שלא משנה איזה סוג של תיקון אתם רוצים, אנו מתחייבים לספק לכם את התיקון המהיר ביותר ואת המחיר הזול ביותר. כי אצלנו הלקוחות תמיד במרכז סדר העדיפויות, ואנו מבינים את החשיבות של המכשיר הסלולרי בתפקוד היומיומי. אז הגיע הזמן שתשימו את המכשיר שלכם בידיים המקצועיות ביותר על מנת שתוכלו לקבל את המכשיר תקין בהקדם אפשרי.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Images credits: pexels.com, pixabay.com

סגירת תפריט