תיקון גוגל פיקסל 2 XL

גוגל פיקסל xl 2: מציג עיצוב משופר

לאחר שגוגל השיקה את הסמארטפון הראשון מתוצרת גוגל, מכשיר ה"פיקסל" שזכה לקבל ביקורות אוהדות, גוגל המשיכה והשיקה את הגוגל "פיקסל 2" ואת הגרסה המפוארת שלו הגוגל "פיקסל 2 XL". יש לציין שבשונה מפועלם של חברות מתחרות, גרסת ה-XL איננה מציגה שינויים ניכרים בחומרת המכשיר הכוללת גם את מערך הצילום.

את הסמארטפון הנחשק גוגל ייצרה בשיתוף עם HTC ונראה שגוגל מציגה שיפורים רבים במכשיר אך זה לא אומר שהכל מושלם. לפניכם סקירה מלאה של המכשיר, על צדדיו הטובים ואלו שהיינו מעדיפים שיקבלו קצת יותר זמן מעבדה.

Google pixel 2 xl

יתרונות בולטים

כאשר יצא הפיקסל 2 XL היה ברור שגוגל התכוונה להציג לעולם מכשיר שעומד להתחרות במכשירי דגל רבים והיא מציגה שיפורים גם במקומות שנראה שחברות אחרות לא מנסות להתחרות בהם. המכשיר הינו בעל שני רמקולים סטריאופוניים חזקים. בניגוד מיקום המקובל לרמקולים בסמארטפונים אחרים, גוגל החליטה להציב אותם בצדי המכשיר כשהם מכוונים למעשה אל המשתמשים בעת הפעלתם. יש לציין שבעת החזקת המכשיר לא סביר שתחסמו את הרמקולים כך שתקבלו סאונד נקי אם כי מנגינות מסוימות בעוצמתם המלאה של הרמקולים יכולות לצרום (אמנם מיקום הרמקולים מושלם אך איכות הסאונד עצמו איננה הכי טובה שניתן למצוא בשוק).

המכשיר אטום למים ואבק ועומד בתקן ip67 כך שהוא אמור לשרוד גם טבילה של מספר דקות בתוך מים, כך שניתן להשתמש בפיקסל 2 XL גם כשיש גשם. בשורה משמחת שאמורה לצמצם את הצורך בניקוי קורוזיה במעבדת סלולר, חוץ ממקרים בהם המים הצליחו לחדור. יתרון גדול ובולט נוסף הינו במערך הצילום שלו אך ליתרון זה מגיעה פסקה מלאה משלו.

צילום לא מפתיע אך משמח

גוגל ממשיכה את מסורת הצילום האיכותי מאז הוצאת הפיקסל הראשון (שזכה לשבחים בעבור הצילום האיכותי שהוא סיפק). מערך הצילום של הפיקסל 2 XL אמנם לא טוב יותר מזה של הגרסה הרגילה אך אין ספק שמדובר ביותר ממספיק. התמונות שהמכשיר מספק ניחנות בצבעים עשירים, דיוק בין אור וצל ושדה עומק מרשים. בנוסף, המכשיר מצליח להתגבר על תנאי תאורה קשים בזכות החומרה שלו (שנמצאת גם כדי לגבות על כך שגוגל משתמשת בעדשה אחת בלבד) וגם בעת שתצלמו תמונות בעזרת מצלמת הסלפי הקדמית (8 מגה פיקסל לעומת 12 באחורית) בתנאי תאורה מאתגרים, התמונה תצא טוב יותר ממרבית המתחרים הישירים.

עיצוב הפיקסל 2 XL

אין ספק שיש שיפור משמעותי מבחינת עיצוב הגוגל פיקסל 2 XL לעומת הפיקסל הראשון אך יש לציין שהשיפור ניכר בעיקר בגב המכשיר. כל עוד לא תשתמשו בקייס, יהיה ניתן לזהות בקלות שהמכשיר הינו מהסדרה הנחשקת וזאת כאשר מסתכלים על גב המכשיר. בכל אופן, הפיקסל 2 XL נראה טוב בהרבה גם מלפנים לעומת הגרסה המקבילה הרגילה. אחד מההבדלים הניכרים בין שתי גרסאות הפיקסל 2, הינו גודל המס. הפיקסל 2 XL כשמו כן הוא בעל מסך גדול יותר בגודל של 6 אינץ' לעומת 5 אינץ' של אחיו הקטן. בנקודה זו יש לציין שהמסך מציג תמונות נעימות לעין וצבעים מדויקים כל עוד המשתמש מסתכל על המסך ישירות אך גם מזווית התמונה איננה מתעוותת באופן משמעותי (חלק מהמשתמשים מדווחים על הפרעות ממשיות).

סוללת המכשיר

סוללת הפיקסל 2 XL הינה בעלת הספק של 3,520 mAh וזאת לעומת 2,700 של הפיקסל 2 הרגיל כאשר הדבר מקנה לגרסת ה-XL יתרון משמעותי במידה ואתם צריכים את אורך הרוח שסוללה חזקה מאפשרת לכם אך זה גם נדרש במכשיר בעל מסך גדול יותר משום שזה צורך יותר סוללה.

מפרט המכשיר

הגוגל פיקסל 2 XL מגיע עם ערכת שבבים Snapdragon 835 עם מעבד מתומן ליבות עם מהירות של 2.35 GHz ו 4 ג'יגה של זיכרון עבודה ונפח אחסון של 64 או 128 גי'גה בייט לבחירה.

נקודות תורפה ותקלות נפוצות

המכשיר מצויד בזכוכית החסינה יחסית בפני נפילות כך שגם אם נפל ייתכן ולא תצטרכו לבצע החלפת או תיקון מסך שבור אך דווחו מקרים בהם נפילה של המכשיר גרמה לבעיות במעבד המכשיר והובילה למכשיר שלא נדלק, או הפרעות ברמקול הדיבורית של המכשיר. בעת הצורך כאשר תקלה שכזו דורשת אבחנה דקדקנית במעבדת תיקון פיקסל 2 XL.

במקרים שמופיעות תקלות כאלו, מומלץ להגיע למעבדות סלולר המתמחות במכשירי גוגל פיקסל 2 XL מכיוון שמדובר במכשירים המורכבים מחומרים וחומרה שאינם נפוצים כמו רכיבים של סמארטפונים אחרים.

תיקון או החלפת מסך ל- Google pixel 2 xl

לאחר השקתו של הפיקסל 2 וגרסת ה-XL, דיווחו משתמשים על תקלות כמו צריבה וכתמים על גבי המסך. מכיוון שהמכשיר ניחן במסך OLED בניגוד למכשירים אחרים בעלי מסך LCD אשר סובלים מצריבה זמנית בלבד, מסך ה- OLED נוטה לסבול מצריבה קבועה. 

טווחי מחירים

הגוגל פיקסל 2 XL יקר במעט מהפיקסל 2 הרגיל ומחיריו נעים כרגע בין 2,100 שקלים חדשים ל2,500 ₪. הדור הבא של המכשיר, הגוגל פיקסל 3 XL עולה כרגע בין 2,800 ₪ לבין 3,700.

Image credit: google.com

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון שקע טעינה גוגל פיקסל 2 xl

תיקון שקע טעינה לגוגל פיקסל 2 XL

ניקוי קורוזיה גוגל פיקסל 2 xl

ניקוי קורוזיה לגוגל פיקסל 2 XL

החלפת סוללה גוגל פיקסל 2 xl

החלפת סוללה לגוגל פיקסל 2 XL

צרו קשר לתיקון מהיר וקל
סגירת תפריט