תיקון גוגל פיקסל 2

גוגל פיקסל 2, מחזיק ביתרונות ייחודיים

בשנים האחרונות גוגל השיקה אל הפיקסל, הסמארטפון הראשון תוצרת גוגל. המכשיר הראשון מהסדרה זכה לשבחים רבים וכבר שנה לאחר מכן גוגל השיקה את הפיקסל 2. מדובר בסמארטפון אנדרואיד שיוצר בשיתוף HTC. מחירי הגוגל פיקסל 2 מתחילים מ-  1800 ₪.

תיקון גוגל פיקסל 2

עיצוב המכשיר

כאשר הושק הפיקסל הראשון, אפילו שזכה לשבחים רבים, העיצוב שלו היה לא ממש ברור וחלק מהקהל טען שהוא אפילו מכוער. הגוגל פיקסל 2 מציג עיצוב מוצלח יותר אך לא בכל צידיו של המכשיר. הגב של המכשיר נראה מצוין וללא קייס המכשיר נראה ייחודי. רוב השטח של גב המכשיר מצופה באלומיניום מחוספס ונעים למגע והחלק העליון של המכשיר עם ציפוי זכוכית. שני החלקים ביחד מעניקים למכשיר תחושה איכותית ביותר. השוליים של המכשיר מעניקים תחושה שהמסך קטן ביחס לגודל המכשיר וזה מעניק לו הרגשה של סמארטפון שהושק שנים קודם לכן.  מנגנון קריאת טביעות האצבע של המכשיר ממוקם בגבו ויש לציין לשבח את היצרנית שידעה למקמו במיקום המושלם. כמו כן המנגנון מהיר בהחלט.

סאונד

שוליי המכשיר נותנים לפיקסל 2 שני רמקולים סטריאופוניים שנשמעים יותר טוב ממכשירים רבים שיש בשוק עד היום והם גם נחשבים לחזקים. מיקום המיקרופונים מאפשר להם צליל יותר מדויק וזאת בניגוד לנהוג בסמארטפונים רבים בהם הרמקולים שוכנים בתחתית המכשיר וכך לא פונים אל עבר המשתמשים. נקודה לציון הנדסת האנוש של הצוות כי גם בעת החזקת המכשיר, סביר שלא תכסו את הרמקולים כך שתקבלו צלילים נקיים. בנוסף בקטגוריית הסאונד, נראה שגוגל החליטה להצטרף לטרנד הסרת שקע האוזניות הסטנדרטי כך שכעת תצטרכו להשתמש באוזניות USB או להוסיף עוד מכשיר חשמלי להטענה הלילית הקבועה הלא הן אוזניות הבלוטות'.

עמיד ואטום

מכשיר הגוגל פיקסל 2 עמיד למים וגם לאבק. אמנם התקן בו עומד הפיקסל 2 לא משתווה לתקן של מכשירי הגלקסי מהשנים האחרונות אך האטימות שלו מאפשרת לכם להשתמש בו בגשם וגם לאפשר לו ליפול למים מבלי לחשוש לתקינותו באופן מידי.

מסך

המסך של מכשיר הפיקסל 2 הרגיל הוא בגודל של 5 אינץ' וזאת בשונה מהפיקסל XL שהינו בעל מסך של 6 אינץ'. תצוגת המכשיר נעימה לעין ומציגה צבעים מדויקים. יש לציין שבמידה והמשתמש נוטה מזווית הצפייה האופטימלית, צבעוניות התמונה עשויה קצת לנטות לכחלחלות כמו שמקובל במסכי ה-OLED.

מערך הצילום

כשיצא הפיקסל הראשון, רבים הגדירו אותו בתור אחד מהסמארטפונים בעלי מצלמת הצילום מהטובות ביותר בשוק וגוגל לא התכוונו לאכזב גם הפעם. אם הפיקסל הראשון היה בעל מערך צילום מצוין, הפעם מדובר במצוין פלוס. התמונות שמצולמות בעזרת המכשיר הינן בעלות צבעים עשירים, שדה עומק ודיוק בין אור וצל ברמה גבוהה. המכשיר מתעלה גם על תנאי תאורה מאתגרים ולא תזדקקו לפלאש בכל הזדמנות. חיישני המצלמה המשתלבים עם חומרת המכשיר נחשבות לשילוב מנצח. נקודת זכות תינתן לגוגל שבחרה לאפשר למשתמשי הפיקסל 2 הרגיל ליהנות מיכולות צילום זהות לפיקסל 2 XL  היקר יותר. אין ספק שמערך הצילום הוא אחד מהיתרונות הבולטים של המכשיר כאשר בזכות ההתגברות על תנאי התאורה, גם תמונות סלפי בחשכה יכולות לצאת טובות.

בניגוד ליצרניות רבות אחרות אשר משתמשות במערך צילום כפול בגב המכשיר, גוגל נשענת על למידת המכונה המתקדמת שלה המאפשרת לה לעשות שימוש בעדשה אחת בלבד כאשר היא עדיין מצליחה להשיג תוצאות טובות יותר מאשר המתחרות הישירות.

חומרה

מכשיר הגוגל פיקסל 2 הינו בעל נפח אחסון שניתן לבחירה בין 64 ל-128 GB כאשר זיכרון העבודה (RAM) הינו 4 ג'יגה המאפשר לפלטפורמת העיבוד מבית קוואלקום Snapdragon לבצע עבודה מרבית. מערכת הפעלה Android 8.0 Oreo.

סוללת המכשיר

סוללת המכשיר הינה בעלת הספק של 2,700 מיליאמפר בלבד (אחד מההבדלים מה-XL) ולא בטוח שהמכשיר יחזיק לכם מעמד ליום עבודה ארוך, תלוי בשימוש.

תקלות נפוצות

מאז שיצא מכשיר הגוגל פיקסל 2, צצו דיווחים רבים על תקלה במכשיר הקשורה לשמע המכשיר ולמיקרופון. רוב התקלות התבטאו באי אפשרות לשמוע במכשיר כלל (גם בספיקר) והתקלה הייתה בלוח האם של המכשיר, לא היה שמע בצד השני של הטלפון בשיחות רגילות ומכשיר שלא נדלק כלל אשר רוטט בעת שמנסים להפעילו (תקלה במעבד כתוצאה מזעזוע). בעת שמופיעה אחת מהתקלות הללו, יש צורך בפנייה למעבדת סלולר לצורך אבחון ואיתור התקלה כדי לבחון כיצד הכי טוב לתקן אותה.

נקודות תורפה של המכשיר

המכשיר מציג סוללה בעלת הספק נמוך ממכשירים אחרים והסוללה עשויה להיגמר יחסית מהר. הדבר יכול להוביל לטעינות רבות ושחיקת הסוללה ואף לנזקים לשקע הטעינה (כתוצאה מניתוק וחיבור אגרסיביים של המטען) כך שיהיה צורך בהחלפה קו תיקון של שקע טעינה במעבדות לתיקון גוגל פיקסל 2.

החלפת מסך עבור גוגל פיקסל 2

אמנם המכשיר אמיד בפני נפילות אל מים אך ככל הנראה עדיף להיזהר מלהפיל אותו, אם המכשיר נפל והופיעו שברים או סדקים על גבי המסך, מומלץ מאוד לבצע החלפת מסך במעבדה המתמחה בגוגל פיקסל כמו סלפי ברמת גן. אם תמתינו עוד, ייתכנו והשברים והסדרים יתרחבו והמכשיר יצטרך טיפול גדול ורחב יותר, כמו בעיות טאצ׳ מגוונות או עד כיבוי מלא של המסך ואי אפשרות לתפקוד עם המכשיר.

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון-שקע-טעינה-גוגל-פיקסל-2

החלפת שקע טעינה לגוגל פיקסל 2

ניקוי-קורוזיה-גוגל-פיקסל-2

ניקוי קורוזיה לגוגל פיקסל 2

החלפת-סוללה-גוגל-פיקסל-2

החלפת סוללה לגוגל פיקסל 2

צרו קשר לתיקון מהיר וקל
סגירת תפריט