תיקון גוגל פיקסל 3 XL

גוגל פיקסל 3 XL, צילום מתקדם, מכשיר עדכני

גוגל משווקת את מכשירי הפיקסל שלה כבר כמה שנים כאשר אלו היו מיוצרים על ידי HTC. כבר המכשיר הראשון שהשיקה זכה לשבחים רבים כאשר השני זכה לשדרוגים הניכרים מכמה בחינות והשלישי (שמיוצר על ידי Foxcon), יש שיגידו שמדובר במכשיר השנה אפילו אם הוא לא לגמרי מושלם.

תיקון גוגל פיקסל 3 xl

היתרון הגדול: מערך הצילום המתקדם

לראשונה מאז יצאה הסדרה, מכשיר הפיקסל 3 XL (וגם הגרסה הקטנה שלו) מגיע עם שתי מצלמות קדמיות עם רזולוציה של 8 מגה פיקסל. אחת מהמצלמות הינה סטנדרטית והשנייה הינה בעלת עדשה רחבה על מנת לערוך תצלומי סלפי קבוצתיים או תמונות עם פרטים רחבים. מבחינת המצלמה האחורית, המכשירים נשארו עם מצלמה אחת בעלת רזולוציה של 12.2 מגה פיקסל. גם במקרה של הפיקסל 3 XL, גוגל מסתמכת על התוכנה שלה על מנת להפיק את התמונות הטובות ביותר בשוק הסלולר. הפעם גוגל משלבת את Google Lens ישירות עם המצלמה כך שאין צורך בפתיחת אפליקציה נפרדת כאשר זו פועלת מבלי שיהיה צורך להיכנס למצב מכוון.

המצלמה זכתה גם לכמה שדרוגים תוכנתיים מתקדמים. בשימוש במצב Top shot, המצלמה תצלם כמה תמונות לפני ואחרי לחיצה על לחצן הצילום כאשר בסיום התהליך, תנתח מערכת את התמונות ותבחר את הטובה ביניהן (ככה ניתן להימנע משמירת תמונות שיש בהן טעויות טכניות כמו מצמוצים ואלמנטים נוספים שהורסים את התמונה). על מנת לחסוך במיקום של אחסון התמונות, על פי גוגל התמונות הפחות טובות יישמרו בנפח אחסון נמוך.

Photobooth הוא מצב נוסף שנחשף בפיקסל 3 אשר נועד לסייע לכם בתהליך להגעה לתמונה הטובה ביותר תוך כדי צמצום המאמצים שלכם. המצב מאפשר לכם להניח את המכשיר שלכם באזור מסוים והוא אמון על צילומכם ברגע הנכון ביותר. מדובר במצב שדומה ל- Google clips שגוגל הציגה במכשיר הקודם.

פיצ'ר נוסף שיגיע גם לדור הקודם וגם לדור החדש, הוא ה- night sight אשר מנסה למנוע את הצורך בשימוש בפלאש. כאשר התאורה מאתגרת, התוכנה תעבד את המידע שבתמונה.

המצלמה של הפיקסל 3 וה-3 XL מסוגלת לעקוב אחרי אובייקטים בעת הצילום והדבר אמור לצמצם עוד יותר את המאמץ שבצילום תמונה מושלמת מכיוון שלא תצטרכו לשנות את הפוקוס בהתאם. אחרי הצילום, ניתן לצבוע את הרקע של התמונה בשחור לבן על מנת להבליט אל האובייקט המרכזי שבתמונה.

במידה ואתם מתרגשים מאפשרויות הצילום החדשות הנרחבות וחוששים שהזיכרון ייגמר לכם עוד בשבוע הראשון, כנראה תשמחו לשמוע שגוגל מציעה אחסון חינם וללא הגבלה בענן לתמונות עד לשנת 2022.

טעינה אלחוטית

הפיקסל 3 XL החדש תומך בטעינה אלחוטית בתקן Qi, וזה אומר שניתן להשתמש במטענים אלחוטיים של רוב החברות.

רמקולים

הרמקולים של הפיקסל 3 XL זכו לשדרוג ניכר מהדור הקודם כאשר נשמר מקומם בכך שהינם משדרים ישירות אל המשתמש ולא מגרילר תחתון כך שסביר שלא תחסמו את הרמקולים בעת צפייה במסך. הרמקולים הינם חזקים ממרבית המכשירים שיש כיום בשוק.

מערכת ההפעלה

כיאה לגוגל, הפיקסלים החדשים ניחנים במערכת הפעלה נקיה לחלוטין אשר מותקנות עליה מראש רק אפליקציות של גוגל שסביר שהייתם מתקינים ממילא. מדובר בחוויית אנדרואיד טהורה שניתן לכוון ולפתח לאיזה כיוון שתרצו.

מפרט

ערכת השבבים של המכשיר הינה Snapdragon 845 המתקדמת עם מערכת הפעלה של Android 9.0 Pie. סוללת הפיקסל 3 XL גדולה משל הפיקסל הרגיל וההספק שלה הוא 3,430 מיליאמפר. המכשיר מתהדר במסך בגודל 6.3 אינץ' מסוג OLED עם רזולוציה של, 522ppi 2960 1440 x וניתן להשיג את המכשיר עם נפח אחסון זיכרון של 64-128GB ונפח עבודה של 4GB.

נקודות תורפה

משתמשים דיווחו כי המכשיר נוטה לסגור אפליקציות בעת שימוש בכמה במקביל. הרמקולים חזקים ואיכותיים אך נראה כי לפעמים שבעת הפעלת הרמקולים בעוצמה מלאה, הם עשויים להפוך למעט צורמים.

אין אחריות מפני נזקי מים

המכשיר אמנם אטום בפני מים וגם עומד בתקן מתקדם (אשר מאשר שהמכשיר יכול לצלול מתחת למים למשך דקות ללא כל נזק) אך האחריות על המכשיר לא תקפה מפני נזקי מים כל שבמידה והמכשיר ספג מים אל הרכיבים הפנימיים שלו, יש צורך בייבושם באופן מידי על מנת למנוע קורוזיה. את ייבוש החלקים הפנימיים אשר דורש את פירוק המכשיר, ניתן לעשת במעבדת סלולר אמינה. כמו כן במידה והתפתחה קורוזיה, ניתן עדיין לעשות ניקוי קורוזיה במעבדה לתיקון מכשירי פיקסל ולהציל את ה-  3 XL שלך.

תקלות במכשיר

סוללת המכשיר חזקה אך במידה וכבר הטענתם את המכשיר פעמים רבות, ייתכן ותצטרכו לבצע החלפת סוללה במכשיר וזאת כאשר תשימו לב לאחד מכמה גורמים, כמו סוללת המכשיר התנפחה או שסוללת המכשיר נגמרת מהר יותר באופן מובהק מהעבר.

החלפה או תיקון המסך של ה- Google pixel 3 xl

המכשיר מצויד בזכוכית גורילה מתקדמת אשר אמונה על שמירת בעת נפילות או קבלת חבטות. יחד עם זאת, המכשיר איננו חסין באופן מלא ויתכן ותצטרכו לבצע החלפת מסך שבור / סדור במעבדה. 

חשוב! שימו לב שיש להחליף רק מסכים וחלפים מקוריים של גוגל פיקסל ולא זיופים. למה? מפני שאותם זיופים יכולים אולי לעבוד ולהחזיק את הטלפון לזמן קצר – אך יגולים לגרום למגוון בעיות חמורות עוד יותר, במסך, בטאצ׳, ברכיבים פנימיים נוספים, סוללה, ועוד. לא מומלץ לקחת את הסיכון בקניית רכיבים חלופים שיכולים להרוס כליל את המכשיר האהוב עליכם.

טווח מחירי המכשיר

מחירי המכשיר נעים בין 3,200 ₪ לפיקסל 3 XL חדש עם זיכרון בנפח של 64 ג'יגה ועד ל4,500 למכשיר חדש בעל נפח של 128 ג'יגה.

image credit: google.com

איזה תיקון אתם צריכים בגוגל פיקסל 3XL?

תיקון שקע טעינה גוגל פיקסל 3 xl

תיקון שקע טעינה לגוגל פיקסל 3 XL

ניקוי קורוזיה גוגל פיקסל 3 xl

ניקוי קורוזיה לגוגל פיקסל 3 XL

החלפת סוללה גוגל פיקסל 3 xl

החלפת סוללה לגוגל פיקסל 3 XL

צרו קשר לתיקון מהיר וקל
סגירת תפריט