תיקון גוגל פיקסל 3A XL

אתם לא רוצים להתפשר על המכשיר הסלולרי שלכם ומצד שני אתם לא רוצים לשלם אלפי שקלים על מכשיר חדש? הגוגל פיקסל 3A XL הוא בהחלט המכשיר האידיאלי עבורכם. מדובר על אחד מהמכשירים הגדולים והמרשימים ביותר שיצאו לשוק בשנת 2019, ולא מעט אנשים כבר רכשו אותו בגלל כל היתרונות שלו.  אך מה לעשות אם אתם צריכים תיקון עבור ה- Pixel 3a XL? המשיכו לקרוא ותקבלו את כל התשובות.

תיקון Google Pixel 3A XL (1)
תיקון גוגל פיקסל 3A XL עם רכיבים מקוריים בלבד

האם לפנות לאחריות יצרן בעת תיקון Google Pixel 3a XL?

כאשר אתם צריכים לתקן את המכשיר שלכם, אחת מההתלבטויות הראשוניות שלכם זה האם להפעיל את אחריות היצרן שלכם. הרי ככל הנראה היא עדיין קיימת ובעזרתה תוכלו לבצע תיקון לגוגל פיקסל 3A XL שלכם. אך זה לא יהיה צעד נכון עבורכם מכיוון שהוא מביא איתו לא מעט חסרונות שאתם צריכים להכיר על מנת שתקבלו את ההחלטה הנכונה.

ראשית תיקון ל-Google Pixel 3a XL על ידי אחריות יצרן יכול לקחת זמן רב, כך שאתם תישארו מספר ימים ללא הטלפון הנייד שלכם. סיבה נוספת היא שאינכם יודעים לאיזה מעבדה המכשיר נכנס, ואותו תיקון לגוגל פיקסל 3A XL מתבצע לפעמים בצורה קצת פחות מקצועית.

תיקון החלפת מסך

אפשר להגיד הרבה דברים על ה-Google Pixel 3a XL, אך המסך שלו הוא פשוט הצגה. מדובר על מסך בגודל של 6 אינץ', קשה מאוד למצאו מסכים בגודל הזה. כאשר המסך נשבר אתם מוצאים את עצמכם בבעיה רצינית, ותהיו חייבים לפנות למעבדה מקצועית על מנת לקבל תיקון מסך לגוגל פיקסל 3A XL שלכם. אצלנו במעבדת סלפי תקבלו מחיר משתלם וגם מסך מקורי.

החלפת סוללת המכשיר

בשונה מה-Google Pixel 3a, במכשיר החדש ישנה סוללה עוצמתית יותר אשר יכולה להחזיק מעמד זמן רב יותר. מהסיבה הזאת אם אתם לא מצליחים להתנתק מהמטען, ככל הנראה הסוללה של המכשיר של נשחקה. תפנו למעבדת גוגל פיקסל על מנת לקבל מענה מיידי ולהחליף את הסוללה הישנה בסוללה חדשה איכותית במידה שווה.

תיקון שקע טעינה

בעיה נפוצה מאוד בכל המכשירים הסלולריים זה כמובן בעיית שקע הטעינה. המצוקה האמיתית היא שהתקלה הזאת יכולה לתפוס אתכם לגמרי לא מוכנים, ואתם לא תדעו בדיוק מה לעשות. חשוב מאוד שתתנהלו בחוכמה ותכניסו את המכשיר שלכם למעבדה מקצועית ומיומנת כזאת שתוכלו לסמוך עליה שתבצע את התיקון בצורה טובה. התעסקות עם שקע טעינה היא לא פשוטה, ולשם כך אתם צריכים מעבדה מיומנת מספיק.

ניקוי קורוזיה

הקורוזיה זה אחד מהחששות הגדולים ביותר שאמורים להיות לכם, כאשר מתרחשת קורוזיה המכשיר שלכם פשוט יושבת ולא תוכלו להשתמש בו. אם אתם חוששים שחדרו מים למכשיר שלכם, אפילו טיפה קטנה – אין מנוס אלא לבדוק את המכשיר במעבדה. לאחר בדיקה ניתן יהיה לקבוע האם המכשיר צריך ניקוי קורוזיה או שמא המים לא חדרו מספיק עמוק על מנת ליצור בעיות נוספות.

מה אתם צריכים לתקן?

תיקון שקע טעינה גוגל פיקסל 3 xl

תיקון שקע טעינה לגוגל פיקסל 3A XL

ניקוי קורוזיה גוגל פיקסל 3 xl

ניקוי קורוזיה לגוגל פיקסל 3A XL

החלפת סוללה גוגל פיקסל 3 xl

החלפת סוללה לגוגל פיקסל 3A XL

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

סגירת תפריט