תיקון החלפת מסך גוגל פיקסל 3A XL

תיקון החלפת מסך מקורי עבור
גוגל פיקסל Google Pixel 3A XL

גוגל מציגה – שני מכשירים חדשים במחירים נמוכים

ממש לאחרונה, במאי 2019, חברת גוגל השיקה את שני המכשירים החדשים שלה: הפיקסל 3A והפיקסל 3A XL. מכשירים אלו הם בעצם גרסה פשוטה וזולה יותר של הגוגל פיקסל 3 והגוגל פיקסל 3 XL: הם חמושים ברוב היכולות של הפיקסל 3 ומציגים יכולות מרשימות ומאפשרים לאלו שמשתוקקים לפיקסל 3 אך לא יכולים או לא רוצים להוציא סכום גבוה כל כך על טלפון נייד להנות מטלפון מאוד דומה במחיר שנמוך בצורה משמעותית.

תיקון מסך מקורי Google pixel 3a xl
תיקון מסך עם רכיבים מקוריים בלבד לגוגל Pixel 3A XL

הפיקסל 3A XL – הביצועים מרשימים, המחיר עוד יותר

גוגל נוהגת להוציא את כל המכשירים שלה יחד עם גרסת XL. הגרסה הזו היא ברוב המקרים אותו המכשיר רק עם מסך גדול יותר וסוללה גדולה יותר. גם הפעם אין הפתעות, ועם המכשיר החדש שלה, הגוגל פיקסל 3A, גוגל השיקה גם את מכשיר הגוגל פיקסל 3A XL. המכשיר מתאים למי שמעדיף תצוגה גדולה יותר ולא רוצה להתפשר על מסך ה – 5.6 אינצ’ של גרסת ה3A. מסך ה – O-LED של ה – 3A XL נאמד בגודל של 6 אינצ’ים ומציג תמונה ברזולוצייה של 1080X2160 פיקסלים עם צפיפות פיקסלים של 402 PPI.

המצלמה של שני המכשירים החדשים של גוגל זהה למצלמה של מכשיר הפיקסל 3 ומדובר באחת המצלמות שזכתה לשבחים המרשימים ביותר בשוק הסמארטפונים בשנים האחרונות. הנפח של סוללת גרסת ה – XL עומדת על כ – 3,700 mAh, נפח מרשים שיאפשר שימוש ממושך במכשיר ללא צורך בהטענה וגדול יותר מנפח הסוללה של הגרסה הרגילה שעומד על 3,000 mAh בלבד.

מחירו של הפיקסל 3A XL שצפוי להגיע לישראל ממש בקרוב נע בימים אלו סביב נקודת ה – 1,700 שקלים בחנויות אינטרנטיות שונות בארה"ב, מחיר שנמוך כמעט פי שניים ממחירו של הפיקסל 3 XL, מכשיר הדגל היקר ביותר של גוגל.

אבל מה תעשו אם המסך של המכשיר החדש שלכם ישבר? כמה צפויה לעלות החלפת מסך ל – Pixel 3A XL והאם אפשר להתפשר על מסך מזוייף וזול?

האם כדאי להחליף למסך לא מקורי?

תארו לכם שרק קיבלתם את המכשיר שלכם וכבר נשבר לכם המסך – עכשיו אתם צריכים לעשות תיקון מסך לגוגל פיקסל 3A XL שלכם. אפילו לפני שבכלל חושבים על זה שצריך למצוא איפה לתקן את המסך, הסיטואציה הזו לא ממש כיפית – מסך שנשבר תמיד מעלה רגשות לא נעימים. המכשיר לא עובד, אתם לא מצליחים לקרוא את ההודעות שקיבלתם ובכל פעם שמישהו מתקשר אתם קצת חוששים שזו תהיה אראלה ממפעל הפיס ושפספסתם הזדמנות להיות מיליונרים.

אחרי שאתם נרגעים קצת ונזכרים שבכלל לא מילאתם טופס לוטו מאז 2012, אתם נכנסים לאינטרנט לבדוק כמה תעלה לכם החלפת מסך ל – Google Pixel 3A XL. אתם נכנסים לאינטרנט כדי לעשות סקר שוק כדי לבדוק כמה תצטרכו לשלם על התיקון, ובשלב הזה אתם תגלו שמחירו של תיקון כזה נע בין 400-700 שקלים (הערכה גסה על פי מחירים בחו"ל).

אם זה לא מספיק שהמסך שלכם שבור, עכשיו אתם גם צריכים לשלם מאות שקלים על התיקון שלו?

עם מסך שבור וסקר שוק מאכזב, הדבר הראשון שתעשו זה לחפש אלטרנטיבות שימזערו את הנזק.

אחרי חיפוש אופציות מעמיק באינטרנט אתם תגלו שיש מסכים שאמורים להיות זהים למסך המקורי שלכם, ועולים הרבה פחות. זה נשמע לכם טוב, אפילו טוב מדי: המחיר נמוך בהרבה ואתם אפילו לא מצליחים להבדיל בין המסך המקורי לבין המסך המזוייף? איפה הקאצ’, אתם שואלים.

ובכן, הקאצ’ כאן הוא בעצם מה שעומד מאחורי המחיר הנמוך. מסך מזוייף הוא מסך שדומה בדיוק למסך המקורי ונקרא Copy או בעברית – העתק. מסכים כאלו מיוצרים בדרך כלל במפעלים לא מקצועיים בארצות כמו סין ועשויים מרכיבים זולים. המטרה של המפעלים האלו היא לייצר מסכים שנראים אותו הדבר, אך לא כאלו שמתפקדים אותו הדבר.

המסכים הזולים מספקים ביצועים דיי אומללים ביחס למסכים המקוריים, שעשויים מרכיבים איכותיים ומצויידים בטכנולוגיות משוכללות שמאפשרות איכות תמונה גבוהה.

אם תבצעו תיקון החלפת מסך לגוגל פיקסל 3A XL שלכם עם מסך לא מקורי, אתם תוותרו על האיכות המרשימה של מסך O-LED מתקדם, על הרזולוצייה הגבוהה שהמכשיר מציע ועל רגישות מגע שלא תמצאו אצל אף מסך מזוייף.

איך תבצעו החלפת מסך לגוגל פיקסל 3A XL עם מסך מקורי

כדי לוודא שאתם שומרים על הטלפון בצורה הטובה ביותר, מצאו מעבדה מרכזית למכשירי פיקסל שמנוסה עם סוג מכשירים זה ותדע לבצע עבורכם תיקון מסך ל – Google Pixel 3A XL שלכם בצורה מקצועית, יסודית ומדוייקת.

לרוב, מעבדת סלולאר מומלצת באיזור המרכז כמו מעבדת סלפי תהיה האופציה הטובה ביותר. בגלל שבאזור המרכז יש כמות גדולה של מעבדות סלולאר, התחרות גבוהה ורק המעבדות האיכותיות והמקצועיות ביותר מחזיקות מעמד, ובמשך השנים אותן מעבדות גם מבססות קשרים עם הספקים הכי ותיקים והכי טובים בדוק שדואגים לספק להן מסכים מקוריים ואיכותיים במחירים מעולים.

תיקונים נוספים עבור גוגל פיקסל Google Pixel 3A XL

תיקונים נוספים עבור
גוגל פיקסל Google Pixel 3A XL

תיקון שקע טעינה גוגל פיקסל 3a

תיקון/החלפת שקע טעינה

ניקוי קורוזיה גוגל פיקסל 3a

ניקוי קורוזיה

החלפת סוללה גוגל פיקסל 3a

החלפת סוללה

צרו קשר לתיקון מהיר וקל
סגירת תפריט