החלפת מסך אחורי לגוגל פיקסל 4 XL

מכשיר הגוגל פיקסל 4 XL נכון להיום הוא מכשיר הדגל של חברת גוגל, ואחד מהמכשירים הטובים ביותר בשוק המכשירים הסלולריים. אך כאשר אתם צריכים לבצע החלפת גב אחורי לגוגל פיקסל 4 XL המצב שונה לחלוטיו. כאן אתם צריכים לבחור במעבדה מנוסה ומיומנת, כזאת שתוכל לבצע עבורכם את התיקון על הצד הטוב ביותר.

איך תוכלו לעשות את הבחירה הטובה ביותר כאשר מדובר על החלפת מסך אחורי ל-Google Pixel 4 XL? את כל התשובות תוכלו למצוא במאמר הבא. לאחר מכן יהיה לכם הרבה יותר קל לבצע החלפת פאנל אחורי לגוגל פיקסל 4 XL שלכם.

החלפת גב לגוגל פיקסל 4 XL בסלפי
החלפת מסך אחורי (גב/פאנל) לגוגל פיקסל 4 xl שלכם - רק אצלנו בסלפי עם 100% רכיבים מקוריים

איך לבחור את המעבדה המתאימה לכם?

אסור לכם לקחת סיכונים כאשר מדובר על בחירת מעבדת גוגל פיקסל. הדבר הראשון שאתם צריכים לשים אליו לב זה ההתחייבות של המעבדה להשתמש אך ורק בחלקים מקוריים, ובסופו של התיקון גם תקבלו אחריות. לבצע החלפת גב אחורי ל-Google Pixel 4 XL ללא אחריות וללא חלקים מקוריים זה סיכון שאסור לכם לקחת, כי בסופו של יום תוכלו לשלם על כך ביוקר.

אלמנט נוסף שאתם צריכים לבדוק זה כמובן מהי המיומנות והניסיון של אנשי המקצוע שנמצאים במעבדה. עליכם לוודא כי המיומנות והניסיון של אנשי המקצוע הינם גבוהים, כך תוכלו לדעת שתקבלו את השירות הטוב ביותר בכל הקשור לתיקון מסך אחורי לגוגל פיקסל 4 XL.

כמה עולה החלפת פאנל אחורי עבור Google Pixel 4XL?

שאלת העלות היא אולי השאלה החשובה ביותר שאתם צריכים לשאול את עצמכם. לשם כך אנו במעבדת סלפי משתדלים לספק ללקוחותינו את המחירים הנמוכים ביותר, כך שהם יוכלו לדעת שאם לא לוקחים סיכונים מיותרים. במעבדת סלפי תוכלו לקבל החלפה עם חלקים מקוריים בלבד ואחריות מלאה במחיר שיפתיע אתכם!

נכון להיום העלות של תיקון גב אחורי לגוגל פיקסל 4 XL הינה 500 ₪. כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות למעבדה על מנת להכניס את המכשיר שלכם לתיקון. כי אסור לכם לקחת הימורים כאשר מדובר על החלפת מסך אחורי לגוגל פיקסל 4 XL.

בתוך כמה זמן מתבצעת החלפת גב אחורי ל- 4 XL?

השאלה הבאה שתעסיק אתכם כי ככל הנראה שאלת הזמן שיכולה לשנות את כל חוקי המשחק מבחינתכם. הרי אתם תשאפו לקבל תיקון פאנל אחורי ל-Google Pixel 4 XL שלכם בזמן הקצר ביותר, על מנת שתוכלו להשתמש בו שוב בהקדם האפשרי.

אז הינה עוד סיבה למה כדאי לכם לבחור במעבדת סלפי כאשר מדובר על החלפת פאנל אחורי לגוגל פיקסל 4 XL. במעבדת Cellfi תוכלו לקבל את המכשיר בחזרה בתוך זמן קצר, כך שמהר מאוד תוכלו לחזור לשגרה – וכמובן שהתיקון יתבצע על הצד הטוב ביותר כיאה למעבדה מנוסה ומיומנת.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

סגירת תפריט