תיקון החלפת מסך גוגל פיקסל 4 XL

אם רכשתם לאחרונה מכשיר Google Pixel 4 XL ככל הנראה שמתם לב מיד למסך האיכותי שמגיע עם המכשיר. מדובר על מסך בגודל של 6.3 אינץ', הרבה יותר גדול מלא מעט מכשירים אחרים שיצאו בשנה האחרונה. תוסיפו לזה גם רזולוציה מדהימה של 3040 על 1440 פיקסל. 

אך מה קורה כאשר המסך של המכשיר נשבר? בשלב הזה תהיו חייבים לפנות למעבדה לתיקון גוגל פיקסל על מנת לקבל תיקון מסך ל- Google Pixel 4 XL. כיצד תוכלו לדעת שאתם עושים את הבחירה הנכונה? ואיך תוכלו למנוע מעצמכם להגיע שוב למעבדה על מנת לתקן את המסך? כל התשובות נמצאות במאמר הבא.

החלפת מסך גוגל פיקסל 4 XL במעבדת Cellfi
החלפת מסך גוגל פיקסל 4 XL במעבדת Cellfi

איך תבחרו נכון מעבדה להחלפת מסך ל- Google Pixel 4 XL ?

כאשר אתם ניגשים לבחור מעבדה לתיקון גוגל פיקסל יש עליכם לא מעט אחריות, פי כמה כאשר מדובר על תיקון מסך לגוגל פיקסל 4 XL. על מנת שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה עליכם לבצע בדיקה מקיפה של כל המעבדות הנמצאות בקרבת מקום, רק כאלה שאשר מתמחות בתיקון גוגל פיקסל כמובן. אנו במעבדת סלפי מתמחים בתיקון גוגל פיקסל מכל סוג.

בנוסף תצטרכו לשמוע המלצות או ביקורות של אנשים אשר שמו את המכשיר שלהם במעבדה והיו מרוצים מהתיקון. רק כך תוכלו לדעת שאתם תקבלו תיקון מסך לגוגל פיקסל 4 XL ברמה גבוהה ביותר.

כמה ייעלה לי החלפת מסך לגוגל פיקסל 4 XL?

העלות של התיקון היא אולי הדבר המשמעותי ביותר עבורכם, שכן מדובר על הוצאה כספית לא קטנה שעלולה להגיע גם בזמן לא אידיאלי. במעבדת סלפי עלות של החלפת מסך לגוגל פיקסל 4 XL נעה בין 500-600 שקל. אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לספק ללקוחות שלנו את המחירים הזולים ביותר. שביעות הרצון של הלקוח נמצאת תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו.

אז למה אתם מחכים? אם המסך של הגוגל פיקסל 4 XL שלכם נשבר או נסדק פנו אלינו עוד היום. כך תוכלו לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר ואת התיקון האיכותי ביותר.

להבא, איך לשמור על מסך הפיקסל שלי?

עכשיו אחרי שקיבלתם החלפת מסך ל- Google Pixel 4 XL, המשימה הבאה שלכם תהיה לשמור על המכשיר. אתם לא רוצים להגיע שוב בתוך זמן קצר למעבדה שלנו על מנת לתקן את המסך בשנית, מדובר על הוצאה כספית מיותרת. אז איך תוכלו לשמור על המסך של הגוגל פיקסל שלכם?

במעבדת סלפי תוכלו לקבל גם מגן זכוכית לגוגל פיקסל 4 XL, כך שתוכלו להגן על המסך מפני נפילות או שריטות שעלולות לפגוע בו. כך תוכלו לדעת שאתם עושים כל מה שנדרש על מנת שלא תצטרכו פעם נוספת לקבל תיקון מסך ל- Google Pixel 4 XL.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

סגירת תפריט