תיקון גוגל פיקסל 4

את חברת גוגל העולמית אתם בוודאי מכירים בגלל מנוע החיפוש האדיר שלה, אך בשנים האחרונות נכנסה ענקית מנועי החיפוש גם לשוק הסלולר. כיום מכשירי הגוגל פיקסל הם מהמכשירים המובילים בשוק, ומכשיר הגוגל פיקסל 4 הוא מכשיר הדגל של החברה. כאשר אתם צריכים לבצע תיקונים לגוגל פיקסל 4, מוטב כי תעשו זאת במעבדה מיומנת ומקצועית כזאת שאתם סומכים עליה.

כיצד מתבצע תיקון Google Pixel 4 במעבדת סלפי?

לא משנה איזה סוג של תיקון ל- Pixel 4 אתם צריכים אצלנו תהליך התיקון הוא כמעט זהה. ראשית נקבל מכם את המכשיר ונבצע בדיקה ראשונית על מנת לאבחן בצורה מדויקת ומקצועית את התקלה. לאחר שנבין בדיוק מהי הסיבה לתקלה, אנו ניתן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית וזולה שמתאימה לתקציב שלכם.

לאחר שנקבל מכם את האישור נבצע עבורכם את התיקון עם אנשי המקצוע הטובים והמיומנים ביותר. בתוך זמן קצר נסיים את התיקון וכמובן נקרא לכם על מנת שתוכלו לקחת את המכשיר. תיקון לגוגל פיקסל 4 עושים רק עם מעבדת סלפי ברמת גן, כי תיקון של מכשירים מכל הסוגים זוהי המומחיות שלנו. ויותר חשוב מכך, אנו בעלי נסיון רב שנים עם כל תקלות מכשירי גוגל פיקסל השונים.

תיקון Google Pixel 4 במעבדת סלפי
מתקנים את כל התקלות של מכשיר הגוגל פיקסל 4 עם רכיבים מקוריים בלבד

תיקון מסך 

מה נוכל להגיד על המסך של הגוגל פיקסל 4? מדובר על מסך עוצמתי בגודל של 5.7 אינץ', ורזולוציה 10802280 x . כאשר אתם צריכים לתקן את המסך של הגוגל פיקסל 4 שלכם אסור לכם להתפשר. לכן יש חשיבות גבוהה לחפש מעבדת גוגל פיקסל איכותית על מנת שנוכל להחזיר את המסך האיכותי שלכם לתפקודו המקורי ולאפקטיביות הרגילה שלו.

החלפת סוללה

עוד נתון משמועתי מאוד שמלווה את מכשירי הגוגל פיקסל זוהי הסוללה העוצמתית שלהם. מדובר על סוללה בנפח של 2800 אמפר. אם אתם מרגישים שהסוללה לא מצליחה לסחוב יותר מכמה שעות ככל הנראה אתם צריכים להחליפה. אנו במעבדת סלפי מספקים שירות של תיקון סוללה ברמה המקצועית ביותר על ידי הטכנאים המקצועיים שלנו. כך שתמיד תרגישו שאתם מקבלים את התיקון הטוב והאפקטיבי ביותר.

תיקון שקע הטעינה 

כיאה למכשיר חדש שנכנס רק באוקטובר 2019 לשוק בעיות בשקע הטעינה אתם לא צריכים לחוות. אך בכל זאת לעיתים ישנן הפתעות לא כל כך נעימות, ואם אתם מרגישים שהמכשיר שלכם לא נטען כמו שצריך ככל הנראה הבעיה מגיעה מכיוון השקע טעינה. החלפת שקע טעינה עשויה לפתור את התקלה, כך שתוכלו להמשיך להטעין את המכשיר ולהשתמש בו כמו בעבר.

ניקוי קורוזיה 

מכשיר הגוגל פיקסל 4 איננו חסין למים, כך שאתם צריכים להיזהר מאוד שהמכשיר לא ייחשף למים במגע ישיר. במקרה שבו המכשיר נחשף למים עליכם לפנות אלינו על מנת שנוכל לתקן לכם את המכשיר ונספק לכם ניקוי קורוזיה מקצועי. זוהי המומחיות שלנו במעבדת סלפי, ואנו נשמח לסייע לכם על מנת שלא תצטרכו לחשוש שהמכשיר שלכם ישבוק חיים.

מה התיקון שאתם צריכים?

תיקון שקע טעינה בגוגל Pixel 4 XL

תיקון שקע טעינה לגוגל פיקסל 4

ניקוי קורוזיה בגוגל Pixel 4 XL

ניקוי קורוזיה לגוגל פיקסל 4

החלפת סוללה בגוגל Pixel 4 XL

החלפת סוללה לגוגל פיקסל 4

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

סגירת תפריט