החלפת גב גוגל פיקסל 4

רכשתם לאחרונה מכשיר גוגל פיקסל 4? מדובר על מכשיר הדגל של חברת גוגל, והוא ללא ספק נכון להיום אחד מהמכשירים המובילים ביותר בשוק. אך מה קורה כאשר הגב האחורי של המכשיר נהרס? מדובר ללא ספק בבעיה רצינית שחשוב מאוד לתת לה מענה הולם על מנת שתוכלו לחזור להשתמש במכשיר כמו בעבר. החלפת גב אחורי לגוגל פיקסל 4 זוהי המומחיות שלנו במעבדת סלפי.

אם אתם רוצים מעבדה שמתמחה בתיקון Google Pixel 4 אנו הכתובת שלכם, אם אתם מחפשים מעבדה לא מקצועית זה כבר סיפור אחר. אצלנו תיקון מסך אחורי לגוגל פיקסל 4 זוהי מיומנות, ואנו רוצים לבצע את התיקון בצורה המקצועית ביותר בכדי שתוכלו להשתמש במכשיר ללא חשש וללא בעיות נוספות שעלולות להתגלות בהמשך.

איך למנוע את הצורך בהחלפת גב המכשיר בעתיד?

רכשתם מכשיר גוגל פיקסל 4 באלפי שקלים, ומספר פעולות פשוטות יכולות לסייע לכם לשמור עליו. הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לעשות מיד עם רכישת המכשיר זה לשים לו כיסוי אחורי. אותו כיסוי אחורי בעצם ישמור על הגב האחורי של המכשיר, וכך ככל הנראה לא תצטרכו לבצע תיקון גב אחורי ל- Google Pixel 4.

בנוסף עליכם להימנע מלשים דברים בתוך המגן האחורי, מכיוון שזה עשוי בעת נפילה להגדיל את הסיכוי לנזק בגב האחורי של המכשיר. אף אחד לא רוצה להגיע למצב שבו הוא צריך החלפת מסך אחורי לגוגל פיקסל 4, אך אם אתם צריכים בואו תעשו זאת במעבדה המקצועית ביותר.

תיקון פאנל אחורי לפיקסל 4 רק עם חלקים מקוריים

אין לכם שום סיבה לקחת סיכונים כאשר אתם מכניסים את הגוגל פיקסל שלכם לתיקון. אם אתם מחפשים מעבדה לתיקון גוגל פיקסל 4 שמבצעת את התיקון עם חלקים מקוריים בלבד – אנו המקום הטוב ביותר עבורכם. אנו נבצע עבורכם החלפת גב אחורי ל- Google Pixel 4 עם חלפים מקוריים ועם אחריות מלאה על התיקון.

כך שאתם לכל אורך הדרך תוכלו לדעת שיש לכם אל מי לפנות, ואם חלילה תתגלה בעיה נוספת אנו נשמח לספק לכם את המענה ההולם והמקצועי ביותר.

החלפת מסך אחורי לגוגל פיקסל במחיר הנמוך ביותר

ככל הנראה המחשבה הראשונה שעלתה לכם לראש כאשר הבנתם שאתם צריכים לבצע החלפת פאנל אחורי ל- Google Pixel 4 שלכם זה העלות הגבוהה. אז זה הזמן שתסירו דאגה מלבכם, אצלנו בחברת סלפי תוכלו לקבל את התיקון האיכותי ביותר בעלות הנמוכה ביותר.

תיקון מסך אחורי ל- Google Pixel 4 במחיר הנמוך ביותר תוכלו לקבל רק במעבדת Cellfi. כמובן שביחד עם העלות הנמוכה תקבלו גם את התיקון המקצועי ביותר, כי אצלנו שביעות הרצון של הלקוח נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

סגירת תפריט