תיקון רמקול בגוגל פיקסל 3A ו- 3A XL שפועל לבד

תדמיינו לכם מצב שבו הרמקול של המכשיר שלכם מתחיל לפעול מבלי שאתם עשיתם דבר? זה יכול להיות מביך כאשר אתם נמצאים במקום שבו אסור לעשות רעש ובמצבים מסוימים אפילו קצת מבהיל.

התקלה הזאת הפכה להיות תקלה נפוצה במכשירי גוגל פיקסל 3A ו- 3A XL, לכן אם יש לכם את המכשיר הזה אתם צריכים להיות מודעים לכך. אז מה אתם צריכים לעשות? היכן ניתן לבצע תיקון לגוגל פיקסל 3A שיש לו את התקלה הזאת? במאמר הבא תמצאו את כל התשובות הרלוונטיות עבורכם.

תדמיינו לכם מצב שבו הרמקול של המכשיר שלכם מתחיל לפעול מבלי שאתם עשיתם דבר? זה יכול להיות מביך כאשר אתם נמצאים במקום שבו אסור לעשות רעש ובמצבים מסוימים אפילו קצת מבהיל.

התקלה הזאת הפכה להיות תקלה נפוצה במכשירי גוגל פיקסל A3, לכן אם יש לכם את המכשיר הזה אתם צריכים להיות מודעים לכך. אז מה אתם צריכים לעשות? היכן ניתן לבצע תיקון לגוגל פיקסל 3A שיש לו את התקלה הזאת? במאמר הבא תמצאו את כל התשובות הרלוונטיות עבורכם.

הרמקול פועל לבד? תיקון הספיקר של Pixel 3A / 3A XL במעבדת סלפי

אנו בסלפי כבר מכירים את התקלה שבה הספיקר של ה- Google pixel 3a או ה- 3a xl שלכם פועל לבד, ועד כה יצא לנו לטפל בעשרות רבות של לקוחות שהגיעו עם התקלה הזאת. כך שאם אתם רוצים לוודא שאתם עושים סוף לתקלה המציקה הזאת, אנו הכתובת שלכם.

אנו נבחן מקרוב את המכשיר שלכם ונוודא בדיוק מדוע התקלה הזאת מתרחשת אצלכם. מיד לאחר מכן תקבלו את התיקון הטוב והמקצועי ביותר שינתן לכם על ידי אנשי המקצוע המיומנים שלנו. בתוך זמן קצר המכשיר שלכם יוכל לחזור למצבו התקין, ואתם לא תצטרכו לחשוש שמא הרמקול של המכשיר יתחיל לעבוד מעצמו ללא כל התראה מוקדמת. זה הזמן להגיע אלינו, ולהחזיר את המכשיר שלכם למצבו התקין.

תיקון הרמקול בגוגל פיקסל 3A _ 3A XL
גוגל פיקסל 3a - תיקון בעיית רמקול שעובד לבד

האם כדאי לחכות לעדכון גרסה של המכשיר?

לא מעט לקוחות הגיעו אלינו לאחר שהם חיכו לעדכון גרסה של המכשיר שיסדר את התקלה הזאת. אך לצערנו עדכון תוכנה לא עוזר וחייבים להחליף את רכיב הספיקר.

אצלנו בסלפי תוכלו להחליף את רכיב הרמקול של ה 3a ו- 3x xl עם רכיב מקורי בלבד. אנחנו לא נוגעים בחלפים מזוייפים, גם ברמקולים. 

לכן, האפשרות של תיקון ל- Google pixel 3a שמסדר את התקלה הזאת הוא התיקון האפקטיבי עבורכם. כך תוכלו לדעת שהבעיה סודרה לחלוטין, ואם יהיו בעיות יש לכם אל מי לבוא על מנת למצוא פתרונות.

כמה עולה לבצע תיקון לפיקסל 3A/3A XL עם הבעיה ברמקול?

העלות היא ככל הנראה הסוגייה החשובה ביותר עבורכם, הרי לא תרצו להכניס את המכשיר שלכם למעבדה אם מדובר על תיקון יקר. מעבדת גוגל פיקסל תדע לספק לכם תיקונים ברמה גבוהה, אך באותה נשימה גם לגבות מכם מחירים הוגנים אשר לא יקרעו את הכיס שלכם.

אז כמה יעלה לכם לתקן את התקלה? הצעת מחיר מדויקת נוכל לספק לכם רק כאשר המכשיר שלכם יכנס למעבדה. מה שנוכל להבטיח לכם זה שאצלנו תמצאו את המחיר הזול ביותר, וגם פתרון לבעיה שלא מעט מעבדות לא יודעות כיצד להתמודד איתה – אנו במעבדת סלפי נספק לכם מענה הולם.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל
סגירת תפריט