תיקון החלפת מסך וואן פלוס 5t

שוברי מסכים סדרתיים? תכירו את הוואן פלוס 5T

מבין כל יצרניות הטלפונים הסיניות שחדרו אל השוק העולמי בשנים האחרונות, וואןפלוס היא זו שמייצרת את המכשירים האיכותיים ביותר. בעוד ששיאומי תפסה את הנישה של המכשירים הזולים וכיוונה את מאמציה לייצור טלפונים ברמה סבירה כשהדגש הוא על מחירים נמוכים – Oneplus נלחמת ראש בראש עם סמסונג ואפל, ואם יורשה לנו להגיד – היא גם עושה את זה לא רע בכלל.

לאורך השנים האחרונות, חברת הטלפונים המעולה השיקה מכשירים איכותיים ועוצמתיים שנה אחר שנה, ונראה שבכל פעם היא מציבה רף גבוה יותר. ועכשיוף גם כמעט שנתיים אחרי השקתו, דגם הוואן-פלוס 5T הוא אחד המכשירים הכי טובים שהחברה מציעה, עם כוח עיבוד מטורף ומסך יפהפה שמוגן בזכוכית המיגון הכי חזקה בשוק.

תיקון או החלפת מסך מקורי וואן פלוס 5t
תיקון מסך (מקורי) עבור וואן-פלוס 5 טי

גורילה קורנינג – נראה אתכם שוברים אותה

חברת קורנינג היא חברה שמפתחת מסכי זכוכית עבור טלפונים, והיא עושה את זה הכי טוב בעולם. בשנים האחרונות, קורנינג מתעלה על עצמה בכל כמה שנים ומפתחת דגמים חדשים ומשופרים של הזכוכית שלה. המסך של הוואןפלוס 5t מיוצר מזכוכית הגורילה קורנינג 5, שאמורה לעמוד בנפילות מגובה של 1.6 מטר, שזה בערך הגובה שבו תחזיקו את המכשיר שלכם בצילום תמונת סלפי.

למרות שזה לא משהו שאנחנו רגילים לחשוב עליו כשאנחנו קונים טלפון, עבור מי שנוהג להפיל את המכשיר שלו – מדובר בפרמטר חשוב שצריך לקחת בחשבון.

אגב, שנה לאחר מכן וואןפלוס השיקה את דגם ה – 6T, והוא כבר הגיע עם זכוכית הגורילה קורנינג 6 שעל פי הדיווחים של קורנינג מספקת הגנה שחזקה פי 2 מקודמתה.

כמה עולה תיקון מסך ל – One Plus 5T?

אנחנו ממליצים שלא תסמכו על הזכוכית של קורנינג יותר מדי, כי זכוכית שלא נשברת בשום מצב עדיין נשארת בגדר חלום לצערנו. גם ההגנה הכי טובה לא תציל את המכשיר שלכם אם הוא יפול לכם כל יום או אם במקרים מסויימים, אפילו אם יחווה נפילה אכזרית אחת.

מאוכזבים? רגע, לא סיימנו, זה לא אומר שאתם הולכים לשלם הון על התיקון. גם אם המסך שלכם ישבר, לא תצטרכו לקצץ בהוצאות החודשיות רק בשביל להחליף אותו. תיקון מסך לוואן פלוס 5T עם מסך מקורי ידרוש מכם להוציא מהארנק בין 400 שקלים ל – 600 שקלים בלבד.

מעבדה מרכזית שמתמחה בוואןפלוס ומסך מקורי – האם זה חשוב?

שקלתם להחליף את המסך שלכם במסך לא מקורי בעצמכם או במעבדה מפוקפקת? זו לא בושה, אנחנו מבינים אתכם. עוד לפני שהגענו למחיר שאנחנו צריכים לשלם על התיקון, אנחנו צריכים להתמודד עם מסך שבור, וזה דבר לא נעים שמגביל אותנו מאוד. אז כשאנחנו מבינים שזה גם יעלה לנו כמה מאות שקלים? הדבר הראשון שאנחנו רוצים לעשות זה למצוא את אותו תיקון במחיר נמוך יותר.

חשוב לזכור שלמרות שמסך לא מקורי נראה כמו אופציה משתלמת ונוחה, יש סיבה למה מסך מקורי יעלה לכם יותר, ולא, זה לא כי חברת הטלפונים מנצלת אתכם.

תיקון החלפת מסך לוואן פלוס 5T הוא תיקון של במסך ברמה גבוהה מאוד ולא תיקון של מסך רגיל, לכם איכות התצוגה של מסך לא מקורי צפויה לאכזב אתכם מאוד, ואין סיכוי שלא תשימו לב להבדל.

אבל למה צריך לבצע את התיקון דווקא במעבדה המתמחה בוואן-פלוס, וגם בתיקון מסך ל- 5t, ולא במעבדה פשוטה וזולה? כי אתם רוצים שהמכשיר שלכם יחזור אליכם בריא ושלם, עם מסך שהותקן בצורה מדוייקת ומתאימה – ולא כזה שהותקן בחובבניות על ידי טכנאי חסר ניסיון שיאלץ אתכם לחזור למעבדה חודש לאחר מכן בגלל תקלה כמו טאצ' שלא עובד כמו שצריך.

אתם גם רוצים שיהיה לכם עם מי לדבר אם התיקון לא עובר חלק, ואת זה תקבלו רק במעבדה מקצועית כמו Cellfi, שלוקחת אחריות על התיקונים שלה ועושה את כל מה שהיא יכולה כדי לדאוג שיצאת הכי מרוצה שיכול להיות.

תיקונים נוספים עבור וואן פלוס One Plus 5t

תיקונים נוספים עבור
וואן פלוס One Plus 5t

תיקון/החלפת שקע טעינה
תיקון קורוזיה עבור Oneplus 5t
ניקוי קורוזיה
תיקון החלפת סוללה עבור Oneplus 5t
החלפת סוללה
צרו קשר לתיקון מהיר וקל

image credit: oneplus.com

סגירת תפריט