תיקון החלפת מסך וואן פלוס 5

להחליף או לא להחליף את המסך – זו השאלה

הוא יצא ביוני 2017, אבל עדיין מתפקד מעולה, וגם אחרי כל הדגמים שוואן פלוס הספיקה להשיק מאז שהוא נכנס לשוק – אנחנו עדיין לא מוכנים להחליף אותו באף מכשיר אחר.

 

אבל ההחלטה שלנו להמשיך להשתמש ב – One-Plus 5 שלנו יכולה להתערער ברגע אחד גורלי.

מה נעשה כשהמסך של הוואן פלוס 5 ישבר? היום ננסה לענות על השאלה החשובה הזו ולהכריע אם השבר במסך הוא סימן לכך שהגיע הזמן לקנות מכשיר חדש, או שבמקרה כזה תיקון מסך לוואן פלוס 5 שלנו הוא הפתרון הנכון לבעיה.

תיקון מסך למכשיר וואן פלוס 5
אצלנו מתקנים ומחליפים רק עם מסכים מקוריים של וואןפלוס

מה צריך לדעת לפני שמחליטים על תיקון המסך?

כשהמסך של המכשיר שלנו נשבר, יש כמה דברים אותם נרצה לבחון כדי להחליט האם כדאי להחליף את המסך או פשוט לוותר על המכשיר ולרכוש אחד חדש. אז במה נתמקד כשאנחנו מתלבטים האם לבצע החלפת מסך ל – OnePlus 5 או לרכוש דגם חדש יותר כמו הוואן פלוס 6T, למשל?

  1. תפקוד המכשיר – האם המכשיר עדיין עומד בדרישות שלנו? האם הוא עובד חלק עם העדכונים החדשים?
  2. עלות – מה ההפרש בין רכישת מכשיר חדש לבין תיקון המכשיר הנוכחי שלנו?
  3. נגישות ואיכות התיקון – האם אפשר לתקן את המכשיר שלנו בארץ? אם כן, איפה? האם יש מעבדת תיקונים לוואן פלוס במיקום אליו נוכל להגיע? האם המעבדה מחזיקה מסכים חלופיים מקוריים למכשיר שלנו?

מעולה, אז עכשיו כשאנחנו יודעים מה אנחנו צריכים לבדוק, הגיע הזמן להתחיל.

עדיין מהיר, עדיין חזק, עדיין יהפהפה

אם נצטרך להצביע על הדבר האחד שהכניס את המכשירים של וואןפלוס לתודעה, זה כנראה יהיה המפרט המרשים שלהם. המכשירים של היצרנית הסינית המעולה מגיעים עם מעבדים חזקים, מערכות צ’יפים מתקדמות וזיכרון ראם שמתמודד בקלות עם עדכוני תוכנה חדשים. אז מהבחינה הזו, המכשיר צפוי להמשיך לתפקד מעולה לפחות לשנה-שנתיים הקרובות.

דבר נוסף שחשוב לבחון הוא האם המסך עדיין רלוונטי לשוק העכשווי. ה – One Plus 5 מגיע עם מסך Optic AMOLED ברזולוציה של 1080X1920 פיקסלים וצפיפות פיקסלים של 401 PPI.

אם נשווה אותו למסך של הוואן פלוס 7 פרו, הדגם החדש יותר, נראה שההבדל לא משמעותי במיוחד. ה – OnePlus 7 גם הוא מצוייד במסך Optic AMOLED, רק שאצלו המסך גדול יותר, הרזולוצייה עומדת על 1080X2340 פיקסלים, וצפיפות פיקסלים של 402 PPI.

אם כן, התשובה היא חד משמעית – הוואן פלוס 5 עומד במבחן הזמן. בואו נמשיך לפרמטר הבא.

כמה יעלה תיקון מסך ל – OnePlus 5 שלכם

גם מבחינת העלות הממצאים מאוד ברורים. מכשיר חדש ברמה של המכשיר הנוכחי שלכם עולה לפחות 1,000 שקלים. מחירו של תיקון החלפת מסך לוואן פלוס 5 נע בין 400-650 שקלים בלבד, ולכן גם מבחינה הזו עדיף לתקן את המכשיר מאשר לקנות אחד חדש.

טיפ מאיתנו – טווח המחירים של תיקון זה רחב יחסית, אבל אין סיבה שתשלמו יותר מ – 450 שקלים על התיקון שלכם. אל תמהרו להתפשר על המעבדה הראשונה שאתם רואים ונסו למצוא מעבדה מומלצת שמציעה את התיקון שאתם צריכים במחיר שקרוב לגבול התחתון של הטווח.

 בינתיים הכל נראה מבטיח, אבל יש לנו עוד דבר אחר לבדוק.

מעבדה מרכזית שמתמחה בוואן-פלוס 5 

הגיע הזמן לחלק החשוב, הגיע הזמן להחליט. בישראל יש כמה וכמה מעבדות איכותיות ומקצועית המספקות תיקון מוקפד של החלפת מסך ל – OP 5 ומחליפות את המסך השבור במסך מקורי. מדובר במכשיר נפוץ בישראל וכזה שאין בעיה לתקן.

אז אם שקלתם לקנות מכשיר חדש – כדאי שתשקלו את זה שוב.

אם החלום שלכם הוא מעבדת סלולר שלא תדרוש מכם לבזבז זמן על חיפוש חניה ומשלבת תיקון איכותי עם שירות ברמה הכי גבוהה שיש – מעבדת סלפי ברמת גן היא ה-מקום בשבילכם. מעבר לניסיון העשיר של הצוות במעבדת סלפי, בשנים האחרונות המעבדה דאגה להפוך את הטכנאים שלה למומחים במכשירים של חברת One-Plus. ככה שכאן אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים תיקון יסודי ומסך מקורי, בדיוק כמו המקור.

תיקונים נוספים עבור וואן פלוס One Plus 5

תיקונים נוספים עבור
וואן פלוס One Plus 5

תיקון שקע טעינה עבור Oneplus 5
תיקון/החלפת שקע טעינה
ניקוי קורוזיה
תיקון או החלפת סוללה עבור Oneplus 5
החלפת סוללה

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

image credit: oneplus.com

סגירת תפריט