מעבדת תיקונים לוואן פלוס OnePlus

חברת OnePlus הסינית אשר עוסקת בייצור טלפונים נחשבת לחברה שעומדת בקצב של השוק בצורה נפלאה. אחת מהדרכים שלה לעשות את זה, היא באמצעות הוצאת מכשירי סמארטפון חדשים בפרקי זמן קצרים האחד מהשני. ניתן לראות דפוס אצל החברה שכאשר כל טלפון חדש שהיא מוציאה, מכיל את החידושים האחרונים שבשוק הסלולר בין אם מדובר בחומרה או באלמנטים נוספים. אחת הסיבות המרכזיות שבגללה החברה הפכה לאהודה על המשתמשים היא בעיקר בגלל המכשירים האיכותיים שלה, בעלי ביצועים טובים במחירים שפויים לעומת המתחרים.

למרות שאנשים היו ספקנים בהתחלה לגביי מכשירי וואן פלוס, המכשירים הללו הפכו להיות כמה מהמכשירים הטובים והאהובים ביותר בשוק הסלולאר. OnePlus One, OnePlus Two ,X OnePlus One ושאר מכשירי וואן כוללים מפרט מרשים, וכל תקלה בהם צריכה להיות מטופלת במעבדה תיקון מרכזית למכשירי וואן פלוס, ולא סתם מעבדה שמצאנו.

מעבדה מומלצת לתיקון OnePlus
מעבדה מרכזית למכשירי וואן פלוס
לוגו וואן פלוס
סלפי מתקנים מכשירי OP עם רכיבים מקוריים 100% בלבד
OnePlus [Public domain]

אם אתם מחפשים מעבדת תיקון ל- OnePlus, אשר מעניקה החלפת מסך, תיקון שקע טעינה או כל שירות תיקונים אחר, מעבדת סלפי ברמת גן היא המקום עבורכם. המעבדה שלנו היא מעבדת תיקון סלולאר מובילה המציעה מגוון שירותי תיקון והחלפת חלקים של מכשירים חכמים, כולל החלפת LCD/טאץ, החלפת כפתור הדלקה, תיקון מיקרופון, החלפת סוללה, החלפת מצלמה ועוד.

Oneplus = עמידות מרשימה

וואן פלוס איננה דואגת רק לעדכן את חומרת המכשירים ולספק להם מצלמות טובות, היא גם דואגת ליצור מכשירים עמידים. ניתן לראות שהמכשירים האחרונים שהחברה הוציאה, הינם בעלי זכוכית גורילה מסדרות שונות כך שהמכשירים נחשבים לעמידים יחסית בפני נפילות. תוכנת המכשיר חזקה גם היא, אך ההמלצה היא שלא לעדכן את גרסת המכשיר עד שלא שומעים את דבר הקהילה משום שכבר קרו כמה מקרים בהם עדכוני המכשיר גרמו לתקלות משונות ששיבשו את שגרת המשתמשים באופן מפתיע.

המסך עדיין יכול להישבר

אמנם המסכים החדשים הינם בעלי זכוכית גורילה, אך הדבר לא הופך אותם לבלתי שבירים ובמידה והמסך נסדק או נשבר, מומלץ להגיע למעבדות לתיקון מכשירי וואן פלוס ולבצע החלפת מסך מקורי. יחד עם בעיית המסך, יש לציין תקלה אופיינית נוספת והיא נזק לפאנל האחורי של המכשיר. 

וואן פלוס טרם הוציאו מכשירים אטומים

מכשירי הדגל של החברות הגדולות כבר אטומים למים ולאבק אך וואן פלוס, שדווקא מציגה מכשירים שמצליחים להתחרות במכשירי החברות הגדולות במחירים נמוכים משמעותית, עוד לא נכנסה לזירה הזו (מלבד הוואן פלוס 6 שמספיק אטום כדי לשרוד כוס שנשפכה עליו). מסיבה זו אחד ממקרי החירום שיכולים לקרות עם מכשירי הוואן פלוס, יהיה מקרה שבו המכשיר נופל לשלולית, לאסלה או שנשפכה עליו כוס של מים או מיץ ואתם רוצים להיות בטוחים שלא תצטרכו לקנות מכשיר חדש בקרוב.

האם אני יכול לתקן לבד את הוואן פלוס שלי? 

אחת מהתקלות הנפוצות ביותר בכל מכשיר חכם היא שבר של המסך, שברים וסדקים במסכים של מכשירים חכמים פוגעים בהם מפני שהם גורמים לכך שלא ניתן להשתמש בפונקציות המגע של המכשיר. במקרה הזה, חשוב לבצע החלפת מסך במכשירי וואן פלוס במעבדה המתמחה בכך בהקדם, כדי לא לגרום לבעיה חמורה יותר.

שברים במסך, קורוזיה, סוללה שלא עובדת, שקע טעינה לא תקין וכל תקלה אחרת דורשים מיומנות ואסור לנסות לבצע אותם לבד או במעבדה לא מקצועית. מדוע? מפני שתיקון בכל מכשיר חכם דורש לפתוח אותו כדי שתהיה גישה לחלקים הלא תקינים. לאחר הפתיחה של המכשיר, צריך להוציא את החלקים המקולקלים ולהחליף אותם בחלקים מקוריים בלבד (כמו אצלנו בסלפי), חדשים ותקינים.

הוואן פלוס שלי נרטב! מה אני עושה?

הדבר הראשון שיש לעשות בעת שהמכשיר נרטב זה לכבות אותו בהקדם האפשרי, ולאחר מכן ניתן לנגב אותו ולעשות שימוש בשיטות המקובלות לספיגת נוזלים, בעזרת זרעי צ'יה או אורז. על מנת למנוע קורוזיה, מומלץ להביא את המכשיר בהקדם האפשרי למעבדה מומלצת לתיקון מכשירי וואן פלוס לטיפול ניקוי קורוזיה איכותי. שימו לב- גם אם התפתחה קורוזיה, ניתן להגיע למעבדות סלולר לצורך ניקוי הקורוזיה.

שומרים על הבטרייה

כמו לכל מרכיב בטלפון החכם שלכם, גם לסוללה יש אורך חיים. אורך החיים של הסוללות נקבע על פי מחזורי טעינה. מחזור טעינה הינו כל פעם שהמכשיר נטען מאפס למאה, כאשר הסוללות בהן עושים שימוש היום מחזיקות בממוצע 300 מחזורי טעינה לפני שההספק שלהן יורד ל-80%.

כאשר ההספק יורד עוד יותר, ההמלצה היא לבצע החלפת סוללה במכשיר משתי סיבות:

  1. כמובן על מנת שתוכלו להטעין את המכשיר פחות פעמים ואולי אף רק פעם אחת ביום
  2. סוללות שקרובות לסיים את תפקידן עלולות לגרום לתקלות נוספות, תקלות להן יכולות לגרום סוללות תקולות יכולות להיות מגוונות, כגון סוללה שמתנפחת וגורמת לנזקים למכשיר או במקרים הגרועים יותר, סוללות שדולפות יכולות לגרום לנזקים שיהיה קשה מאוד לתקן אותם.
    מעבר לכך שמדובר בהשבתה זמנית של המכשיר, החלפת סוללה לוואן פלוס צריכה להיעשות במעבדה לתיקון טלפונים מומלצת וזאת מפני שהמכשיר איננו פריק (וגם יש לזכור כי הסוללה קבועה).

החלפת שקע טעינה

שקעי הטעינה של המכשירים סובלים משחיקה גבוהה וזאת מפני שנעשה בהם שימוש יום יומי ולעיתים הם סובלים מאגרסיביות לא מכוונת. במידה וכמה פעמים הוצאתם או הכנסתם את שקע הטעינה באגרסיביות או שהוא ניזוק מסיבות אחרות, ייתכן והמכשיר לא יאפשר טעינה תקינה. אחת מהבעיות המוכרות של מקרה בו שקע הטעינה תקול הינה שצריך להחזיק את המטען בזווית מסוימת על מנת שהוא יטעין ובהמשך המצב מדרדר לכדי טלפון שפשוט איננו ניתן להטענה. למרבה השמחה כאשר מדובר בתקלה שעלולה להשבית את הטלפון שלנו לגמרי, מדובר בתקלה שניתן לסדר בזמן קצר ביותר. מעבדות לתיקון מכשירי וואן פלוס יכולות לבצע את החלפת שקע הטעינה ב-20 דקות כאשר אין בעיות נוספות.

תיקון וואן פלוס מקצועי

מעבדת תיקונים סלפי מבצעת תיקונים בכל סוגי המכשירים החכמים תוך שימוש בכלים המקצועיים ביותר ואנו משתמשים בחלקים מקוריים עם אחריות, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהמכשיר שלכם נמצא בידיים טובות. סלפי הינה מעבדת תיקון מרכזית למכשירי וואן פלוס השונים, ולכן התיקון מתבצע במהירות, יעילות ובמקצועיות. צרו קשר עכשיו.

אם אתם צריכים שירות תיקון מומלץ ל- OnePlus, בקרו אצלנו. הטכנאים המקצועיים במעבדה שלנו יבצעו תיקון למכשיר הוואןפלוס שלכם בזול ובמהירות המקסימלית עבור כל דגמי החברה. מעבדת תיקון סלולר של סלפי מבצעת תיקונים על חלקים מקוריים כדי להבטיח את הפעילות התקינה של המכשירים שלכם, ואתם אפילו יכולים לראות את תהליך התיקון במעבדה. כחלק ממדיניות השקיפות שלנו, אנו מציעים ללקוחות להציץ על תהליך התיקון דרך חלון מיוחד המיועד לכך. אם יש לכם כל שאלה או בעיה, תוכלו לפנות אלינו ולקבל מענה עבור כל תיקון סלולאר שתרצו.

איך בוחרים מעבדת סלולר מומלצת לתיקון מכשירי וואן פלוס?

כאשר מדובר בתיקון מכשירי וואן פלוס, מומלץ לבחור ולתקן את המכשירים במעבדה אשר מנוסה עם מכשירי החברה. ויותר מכך, חשוב מאוד לפנות רק למעבדות שמחליפות רכיבים וחלקים מקוריים, כדי שהמכשיר שלנו לא ייהרס לאחר מכן בבעיות חמורות יותר. מומלץ לתקן את המכשירים במעבדה המתמחה במכשירי וואן פלוס כאשר החשיבות העליונה הינה שתרגישו כי טכנאי הסלולר עובדים מולכם בשקיפות מלאה, בהגינות וכמובן, שתוכלו לצאת מהמעבדה עם הסלולרי המתוקן במהרה.

Cellfi מעניקה שירות תיקונים עבור לקוחות מכל אזור המרכז, כולל בת ים, חולון, ראשון לציון, רמת גן, גבעתיים, תל אביב ועוד. כל התיקונים מתבצעים עם חלקים מקוריים במחיר הכי זול בארץ, כך שתקבלו שירות תיקון סלולאר מומלץ וזול בכל פעם שתצטרכו.

לפני כל תיקון, אנו נבצע בדיקה של המכשיר כדי לבדוק מה התקלה על מנת שנוכל לטפל בה במדויק. לאחר הבדיקה המכשיר שלכם יעבור לידיים של הטכנאים המומחים שלנו שיבצעו את התיקון הנדרש בצורה המקצועית ביותר. אז, אם אתם מחפשים מעבדת תיקון מרכזית למכשירי וואן פלוס, פנו אלינו עוד היום ואנו נדאג למכשיר החכם שלכם, ואתם- תחזרו לשגרה במהרה.

צרו קשר לתיקון מהיר וקל

Image credits: pixabay.com, wikipedia.com
OnePlus [Public domain]

סגירת תפריט